BT 65 Regülatör Uygulaması,krono sonuçları,regülatör ayarı ve söküm(video)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • peki Mustafa, şu benim uysal kediye (at-44 single) bir çalışma yapsak nasıl sonuçlar alırız acaba..
    isabet konusunda doğuştan regülatörlü gibi ama, (ben yarım regülatörlü diyorum kendisine :) ) hiç geçtimi eline 0,17 cal. Hatsan diyeceğim ama, yeryüzünde başka yok galiba :D

• abi 4.5 at 44 hiç incelemedim.çok yaygın diil.ama ölçüp incelersem bişeyler söyleyebilirim.50 metreye yaptığın kaç atış birbirine çok yakın gurupman sveriyor mesela?

• çok net incelemedim ama, neredeyse tüm tüp 3-4 cmlik yere gidiyor..

hafta sonu bu dediğini denemeyi düşünüyordum zaten, o zaman daha sağlıklı cevap veririm buna, ama deiğim gibi, 60-70 metre civarında hangi basınç aralığında atarsam atayım aynı nokta etrafında toplanıyor, birde sehpa kullanmayı sevmiyorum benden kaynaklanan etkilerde var bunun içinde..

• azcık daha yakında olsaydın keşke ferhat abi istediğin kadar ölçerdik :)