At44-bt65 mekanikde aynı tüfek mi ??

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar geçen gün bir Av bayisindeki arkadaş ile konuşurken , av bayisinin sahibi At44 long lw ler ile Bt65 lw nin aynı namluyu aynı hava tüpüne sahip olduğunu istenilirse fabrikaya gönderip gücünü azaltıp at44 kadar hemen hemen isabetli bir silah olabileceğini söyledi .. Hatta grupman konusunda birinde 20 kuruşluk yaparsan diğerinde 21-22 kuruş yapabilirsin dedi ... Bizde 20 kuruş diye para mı var diye gülüştük :) .. Ama gerçekten aklıma takıldı bu söylediklerinin gerçeklik payı %100 müdür ? Deneyen arkadaşlarımız var mı ?

****Hatsan Bt65 RB-W LW .22****

****Kral Arms Puncher Pro .22****

****Hatsan Mod 25 Special Edition .177****

İnsanın daha iyisini isteme arzusu bitmediği müddetçe, elinde ne varsa hepsi emanettir ona...

• iç yapısı çekiç ve yay dizaynları tamamen farklı at ile daha stabil atış ve atış sayısı yakalamak mümkün fakat btler daha çok tahribat tüfeğidir atış adeti hava sarfiyatı nedeni ile atye göre düşüktür

ben at 44 ün güç ayarını düşürerek 13 grain saçma ile 90 stabil atış yapıyorum ama bt 65 te çekiç yay ayarını düşürsemde bu bir hayal ama btninde tahribatına doyamıyorum

BT65 ELİTE 5.5
    AT 44 TH 22
    GAMO PT85 4.5
    CALİBREGUN CRİCKET 6.35 & HAWKE 6-24 X 56 SR
    AT P2 5.5