Atef havalı saçma

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar öncelikle herkese mehaba. Yaban tv reklamlarında gördüm sanırım yeni ya da ben yeni öğrendim ''atef havalı saçma'' daha önce bu saçmayı kullanan arkadaşlar varsa biraz bahsedebilirmi ? :)

HATSAN MOD 125 TH ;tacli#

• Official Post

Arkadaşlar öncelikle herkese mehaba. Yaban tv reklamlarında gördüm sanırım yeni ya da ben yeni öğrendim ''atef havalı saçma'' daha önce bu saçmayı kullanan arkadaşlar varsa biraz bahsedebilirmi ? :)

atef Bir markadır aynı gamo gibi aynı FX Airguns daha yeni çıktı alan yada kullanan görmedim daha

marmarateam.png

• Atef yeni çıkan bir marka öztay-örnek-atef hepsi aynı kalıp ama bazen kursun kalitesi değişebiliyor,yerli malı havalı tüfeklerde yerli malı pelletler iyi iş çıkarıyor.

• Fiyat olarak baktığımızda düşük fiyatta 3 lira 4 lira gibi bir maliyeti var :D teşekkür ederim

• Konuyla pek alakası yok galiba ama ucundanda olsa ortak bir yanı var. Bu avsanın diabola diye bir saçması var (bkz: aşağıda ki fotoğraf) Kullanan var mı bunu? İçindekileri sayarken baktımda çok az bozuk pellet var kutu başı iki üç tane ve gayet düzgün geldi bana diğerleri. Grain falan yazmıyor ve henüz atış yapmadım ne önerirsiniz kullanılabilirmi?

"Güzel gören güzel düşünür, güzel düşünen hayatından lezzet alır." (Bediüzzaman Said Nursi-Mektubat)

• Ben atef kullanıyorum özellikle sıfırlama esnasında uygun fiyatlı olduğu için almıştım 10 kutu kadar
    fakat enteresan şekilde hoşuma gitti bendeki kutulardan çıkan peletler çok düzgün ve hepsi aynı ölçekte
    sapmada fazla yapmıyor. fakat biraz sert bir kurşun

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

• mod 125 için hafif kalmazmı yanı kullanılabilirmi (mod 125 için) ? :D

• Merhaba arkadaslar son 1 haftadır yaklasık 5 kutu 500 adet kullandım jet ve mehmet ince kutularındaki hatalı pellet bu markada daha az gibime geldi gayet güzel bence

Prestige kub mtc viper 4-16-50,
    Hatsan mod 70-22 ,
    Simson 12 çifte,
    Tek kırma,
    Kral magnum 5.5
    Hatsan mod 33 4.5
    Beretta92fs co2 4.5

• Arkadaşlar hepinize duyarlılığınız ve paylaştınız bilgiler için tek tek teşekkür ediyorum. :)

• Kullandığım ucuz paletler arasında sıralama yaparsak 1. Sırada örnek 2.sırada atef 3.sırada jet
    Örnek marka palet diğer kullandığım iki palete nazaran daha pürüzsüz ve daha delici 250 adet sayısıyla daha ekonomik.atef jet göre daha pürüzsüz

Daisy 5170 powerline satıldı

• Zoraki ultra hp 01 02
  • Atef marka pelletler k.maraşta üretilmektedir. fabrikasını bizzat ben gezdim makinalarına baktım pellet ana maddesini inceledim gerekli bir kaç püf noktası vardı onlarıda ince ayarla yaptılar Atef sahibi Yunus bey pelletler konusunda çok titizdir fabrikasında bahane değil pellet ürettiriyor, o yüzden kutu içeriği düzgün çıkıyor en kısa zaman da pcp ler içinde düzgün ve pürüzsüz pelletler yapılması düşünülüyor hatta makinaları alındı bir kaç işlem kaldığını biliyorum. Saygılarımla

EDGUN MATADOR 6.35
    KALIBRGUN-CRICKET WST 6.35
    HAWKE 6-24x56
    DRAGER 6lt 300 BAR

• Atef firmasını internetten inceledim. 1984 de bu yola çıkmışlar ve en son Sarsılmaz Türkiye toptan satışını almışlar. Web sitelerini geliştirmeleri lazım, imalattan hiç bahsetmiyor, sadece pazarlama olarak anlaşılıyor.

• Atef firmasını internetten inceledim. 1984 de bu yola çıkmışlar ve en son Sarsılmaz Türkiye toptan satışını almışlar. Web sitelerini geliştirmeleri lazım, imalattan hiç bahsetmiyor, sadece pazarlama olarak anlaşılıyor.

toptan ağırlıklı verdiği için imalattan bahsedilmedi, lakin pcp ler için pellet üretimine geçildiğinde ve gerekli testler bittiğinde bunu siz değerli hobi camiasına bildireceğiz . saygılarımla

EDGUN MATADOR 6.35
    KALIBRGUN-CRICKET WST 6.35
    HAWKE 6-24x56
    DRAGER 6lt 300 BAR