İsrail'den Gazze'ye kara harekatı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Aslında konuyu sadece tarımsal ürünlerle sınırlandırmamak lazım,hayvansal proteinler içerisinde %43 lük bir kısmı tavuk ve yumurta oluşturuyor,şu kadar net,bugün anaçların ithali kesilsin en fazla iki ay sonra hiçbir yerde yumurta ve tavuk eti bulamazssınız

ama bu sadece türkiye için değil,tüm dünya için geçerli,dünyanın en güvenilir kasalarında ve israilde muhafaza ediliyor bu anaçlar,fertiliteleri o ülkeye bağlı,tabi olağanüstü bir rant sağladığı içinde üretilmeye devam ediliyor

biz ne zaman köyden koptuk,işte o zaman bağımlılığımızı kendimiz oluşturduk

ha diyceksiniz ki arkadaş bu kadar üfürüyosunda,bu durum bu kadar bu kadar kötü olamaz,bunun bi çıkarı olmalı

çıkarı,beslenme alışkanlıklarımızı değiştirmek,şuan ekonomik durumu çok iyi olan insanlar,doğal ürünleri tercih ediyorlar,biraz pahalı,çünkü bir tarafta 5 ayda tüketilebilecek doğal piliç var,diğer tarafta sadece 35 günde tüketilebilenler

çok kısa bir örnek vereyim,1997 yılından bu zamana kadar ki,insanlarımızda oluşan kısırlık,tam olarak 20 kat artmış,kökeni,tüketilen ve testtesteron,östregen, dengesizlikleri içeren ürünler,eğer bir ürüne somatotropin yani büyüme hormonu yada geni verecekseniz,o ürünün üremesini. Engellemeniz lazım ki,rant sağlasın

tablo sanıldığından daha vahim,ama benim tecrubelerime dayanarak nacizane tavsiyem,çocuklarınızın beslenme alışkanlıklarını değiştirin,hem israil gibi tüm insanlığın baş belası olan bir ülkeye karşı ve hemde kendi aile bireylerinizin gelecek nesillerine karşı

bu arada bahsettiğim üreme konusu,gdo içeriğinin sadece buzdağının görünen kısmı.

"Söylediğini düşünmek,düşündüğünü söylemekten daha zordur"
    "Yüksekten düşenin canı daha çok acır"
    agt

Daystate Airwolf Mct Tactical 5.5-zeiss conquest 5*20-50 s;,s
    hatsan mod 125 sniper vortex-SATILIK
    +;tuftabV#

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Consultant ().

• Official Post

Ben tohumculuk için şunu söyleyebilirim 2yılda turkiyeye yetecek tohum üretimi bakir topraklarda ilkel yöntemlerle mevcut hayvancılık konusunu bilemem ama dediğiniz doğru tabi köylerin göç sebebi komisyoncuların elinden kan ağlayan köylü halkı e birde araya zamane sistemleri girince koydede şehirdeki gibi gücü olan tutundu geri kalan süründü ama ben büyük konuşuyorum sizce belki ama iki yılda tohum konusu atlatılır bu iki yıl içinde bir bağın kopması demektir

• Allah şu israil in başına öyle bir bela versin ki soylari kurusun!!!!

Steyr lg110

HW100s .177

Huglu Px5 pro .22

Nikko 10-50-60

• ....
    Ve zamanın diğer araçları ile dünya üzerindeki toplulukları toprak işgalinden ziyade; ilk önce..
    Borçlandırmak (bankalar v.s.)
    bizim buradaki çiftçilerin çoğu borçlanma sebebi ile, ellerindeki toprakları yabancı bankalara ya kaptırmış, yada kaptırmak üzereler..
    Aç bırakmak (ülke ekonomisine karışacak yaptırımlar v.s.)
    Dini-milli değerlerden uzaklaştırmak (tv. v.s. )
    yaptıkları beyaz propagandalar ile toplumun fertleri arasında ayrılık tohumu serpiştirmek.. (basın v.s.)

...diye giden bir sürecin arasında.. bu bahsettiklerimiz tohumlar, soyu kesik besin ürünleri ile toplumları-ülkeleri bağımlı bir hale etirmeye çalışmak..
    gibi bir sürü şey..

mevcut dünya düzeni rant sistemleri üzerine kurulmuş..

Bu Irak (bosna v.s) savaşlarındaki süreci izlediğimizde; ilk iş olarak, önce kadınların bile isteye hamile bırakıldığı, sonra insani yardım adı altında görev alan doktorlar aracılığı ile, onların kürtajının gerçekleştirilmesi..
    ve bu sayede kozmetik sektörünün en önemi ham maddesi olan insan ceninine bedavadan ulaşmak..

muazzam bir rant var yani neresinden bakarsanız..
    savaş yada barış farketmiyor onlar için.. her koşulda dünyalık olarak baktığımızda kazanacakları bir sistem kurmuşlar..

ve sayamadığımız, haberimiz bile olmayan bir sürü şey vardır daha belkide..

Bu anlamda yapılacak en büyük şey ve en önemlisi toplumsal bağın, yani gerektiğinde milli irade'den oluşacak bir gücün oluşmasına engel olmayacak kadar birbirimize karşı sağduyulu olmak ve sevmek zorundayız..

Ki dünyanın son dönemlerindeki manipülasyonlara baktığımızda bi anda gerçekleşen olayların temelinde belki o toplumun bireylerinin
    nasılda etkisizleştirildiği..
    istedikleri belli bir noktaya karşı öfke ile dolduruldukları..
    olmayacak hayallere kaptırıldıkları..
    dostu düşmanı ayırt edemeyecek feraset duygusunun, bu öfke beslemeleri ile ellerinden alındığına şahit oluyoruz.
    daha nice haller..

Uzun lafın kısası.. Yaptıkları bütün oyunlara ve sistemlerine rağmen, eğer kalblerimizi birbirimize karşı öfke ile doldurmalarına izin vermez isek, inanıyorum ki Alah'ın izni ile kolay kolay bu vatan topraklarına ve onun güzel insanlarına bişey olmaz... diye düşünüyorum..

diğer problemleri zaman içersinde sevgi ve mubabbet ile çözeriz, zaten elimizdekiler paylaştıkça çoğalmazmı :)

• Konunun özü bu kesinlikle,toplum olarak tüketmeye alıştırıldık,üretmekten ziyade,eskiden tohumu 1 ekerdin 3 çıkardı ama helaldi ve bize yetiyodu ama şimdi kolaylaştırmak ve birim maaliyeti düşürmek kılıfında bize bir sürü üzeri boyalı seçenek sundular ve aldatıldık

sağ duyu ve birlik,bu işin üstesinden gelmemizi sağlar,sonuçta geçmişimizi bilen insanlarız,yol haritası belli aslında

"Söylediğini düşünmek,düşündüğünü söylemekten daha zordur"
    "Yüksekten düşenin canı daha çok acır"
    agt

Daystate Airwolf Mct Tactical 5.5-zeiss conquest 5*20-50 s;,s
    hatsan mod 125 sniper vortex-SATILIK
    +;tuftabV#

• Forum için sakıncalı değilse ,,Türkiyedeki İsrail ürünlerinin ve firmalarının liste halinde yayınlanmasını isterim...yerli mallarımızı tercih etmemiz ülkemiz ekonomisi için kısa ve uzun vadede önemli.

A Takımı Üyesi

• Arkadaşlar konunun siyasetle uzaktan yakından alakasını kuramadım göremedim.. Kendimizi çok fazla kasmayalım ve rahat olalım.. Birçok abimiz kardeşimiz gayet güzel bir şekilde dile getirmişler; zulüm karşısında biz ne yapabilirizi.. Bir milletin yokoluşu, çocuklarının çaresizlik imdadı karşısında :( sessiz kalmak görmezden gelmek için insani duygulardan tamamen sıyrılmış olmak gerekir. Tvden izlerken gözyaşlarımız adeta sel oluyor, o masum yavrucakların çaresizliği kor gibi içimizi dağlıyor. Kaldıki bunun için müslüman, hristiyan hatta yahudi bile olması önemli değil insan olması yetiyor.. Yani mesele müslüman yahudi meselesi değil, mesele; insan ve insan olmayan, vahşi canavar israil meselesi... Müslüman olmayan bir ülkenin, Venezuellanın başbakanı ne güzel konuşuyor... kardeşlerim diyor. Evet bence kişi birey olarak ne yapabiliyorsak yapalım, yapabildiğimiz kadarını yapalım. Herşey onlarınmış, herşeyi nasıl boykot edeceğiz polemiğine girmeden, edebildiğiz kadarını boykot edelim. Ben kendi adıma bundan sonra israile ait olup muadili olan hiçbirşeyi almayacağım...

Daystate Airwolf 5,5 cal
    Fx Bobcat 5,5 cal
    Hatsan AT44 long

ve keşke herkes güzel düşünüp,güzel görse...

• Official Post

Forum için sakıncalı değilse ,,Türkiyedeki İsrail ürünlerinin ve firmalarının liste halinde yayınlanmasını isterim...yerli mallarımızı tercih etmemiz ülkemiz ekonomisi için kısa ve uzun vadede önemli.

israil ürünleri ve muadili yerli ürünler listelenebilir, sonuçta forum sitesiyiz, Reklam geliri beklentisi olan medya kuruluşu değiliz.

• ÜTOPYA
    Bir ütopyam var, kanlar içinde..
    Hani 70 milyon taş bulsak, adam kolay..
    kolay 70 milyon adam bulmakta.. ah bi taş bulsak 70 milyon..

Fırlatsak en alabildiğine güçlü,
    sevgimizle büyütsek.. öfkeyle sardığımız taşları..
    Sevdiğimiz için atsak, öfkelendiklerimize.

70 milyon adam kolay dedik ya,
    ah bi taş bulsak bi o kadar..
    küçükte olsa olur,
    bi avuç içi kadar..

Kiminin avcu küçükmüş,
    öyle diyorlar..

Taşlar büyük gelmiş kimine,.
    kıyamamış; dediler kimi...
    kimi tutamamış,
    kimi atamamış, dediler; dedim, kimi?..

Ne fark eder, ah bi 70 milyon taş bulsak,
    adam mı 70 milyon, o kolay..