Türkiye yi temsil eden FT Takımı Estonya yolcusu....

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar,
    Tarihimizde ilk kez gurur verici bir olaya tanıklık ediyoruz.
    Ülkemizde daha yeni yeni yaygınlaşan Field Target sporuna gösterdiğimiz ilginin karşılıklarını yavaş yavaş alıyoruz.
    Başar kardeşimizin öncülüğünde Avrupa ve Dünya artık bu konuda bizi grup olarak tanımış (kendisine teşekkürü her zaman bir borç bilirim) ve akabinde düzenlenen ilk uluslar arası müsabaka olan Estonya’nın Güney Batısındaki sahil şehri Pärnu’da tertiplenecek Avrupa şampiyonasına davet etmişlerdi.

Yarışma 25-26-27 ağustos tarihleri arasında ve Kafilemiz Allahın izniyle yarın yola çıkıyor.
    Takımımız daki isimler şöyle:

Serdar Havsut
    Erhan Ay
    İlker Erinç
    Başar Öztuna
    Türker Erinç
    İsmail Kahraman

Bence Mükemmel bir kadroya sahibiz.Aslında amacımız ilk uluslarlar arası müsabakada şampiyonluk olmamalı ama bu kapasiteye sahip kişilerden olşan bir kadromuz var.En azından ilk yarışmada Milletin gözünü korkutmasak iyi olur :D .

Bizleri yurt dışında temsil edecek olan sevgili dostlarıma,abilerime şimdiden başarılar diliyorum.Sizler, derece alamasanız da bizler için örnek olacak,ilerde çocuklarımıza anlatacağmız anılarla bizleri en iyi şekilde temsil edeceksiniz,biliyoruz.

Tüm hobiseverler ve Türk milletinin duaları sizinle olsun.

Gazamız mübarek olsun.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen togay yurtsever ().

• Ekibimize başarılar diliyorum. İlk olmasına rağmen camiamızı en iyi şekilde temsil edeceklerine eminim.

• Başarılarınızın devamını dilerim. Gidebilmek bile ayrı güzel. Gerisi gelir nasıl olsa.

• Çok gurur verici,sonsuz başarılar...

"Söylediğini düşünmek,düşündüğünü söylemekten daha zordur"
    "Yüksekten düşenin canı daha çok acır"
    agt

Daystate Airwolf Mct Tactical 5.5-zeiss conquest 5*20-50 s;,s
    hatsan mod 125 sniper vortex-SATILIK
    +;tuftabV#

• Şimdiden tebrik eder, başarılar dilerim..

:thumbup: g;$i Air Arms S510 XTRA FAC .22 5.5mm Walnut + HAWKE SIDEWINDER SF 6-24x56 SR PRO IR

:thumbup: g;$i Weihrauch HW97 KT .22 @ Hawke Nite Eye Digital 6-24X50 SR12

• Ülkemizde Field Target sporunu sevenlere gelen bu yarışma davetinde bizleri temsil edecek atıcılara başarılar diliyorum.

Kendi özverileriyle gidip bizi temsil ettikleri için ne kadar teşekkür etsek az. Kalbimiz sizinle, gün gün gelişmeleri, fotoları bekliyoruz.

• İnşallah güzel derecelerle dönersiniz

Samyang Sumatra Carbin .22 + 3-9x32 optima

Kral arms bigmax .25 (güç modifiyeli) 3-9x32

Kral arms puncher breaker
    Hatsan at-44 10 .22 cal + 6-24x50 bsa
    Perfect line 60 libre makaralı yay + Lazer nişangah
    Hatsan mod 85 sniper .22 + 3-9x32 optima
    Beretta Stoeger x20 suppressor + Yatagun dampa + 3-12x44 AEO
    Hatsan mod 125 .22cal SportsMatch DM60 dampa breaker 3-9x32

Cobra 80lb pistol crossbow
    Ekol 55 .177
    Crosman 357 .177
    Zoraki 925 full auto
    Zoraki 918
    Zoraki r1
    Blow magnum
    Blow c06
    Blow mini
    Blow class

• Sağlıcakla gidip dönsünler, bol bol fotoğraf bekliyoruz. Başarılar arkadaşlar

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Sağ saglim gidip gelirsiniz insallah.. Siz simdiden hem Gönüllerin hemde yarışmanın sampiyonusunuz.. :)

Başarılar dilerim.

• küçük bir düzeltme..

Heyecandan yanlışlık yapmışım yarışma ağustos ayında değil temmuz ayında olacak.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Estonya Yolcularına , Hayırlı yolculuklar ve başarı diliyorum.
    Sağlıklı,Mutlu ve başarılı bir yolculuk dilerim.sorun yaşamadan gidip gelirler inşallah

A Takımı Üyesi

• Milli takıma başarılar dilerim. İnşallah kazasız bir şekilde giderler ve başarılarla sağ salim geri dönerler.
    Hayırlı yolculuklar

• Hayırlı yolculuklar Arkadaşlar; yolunuz açık isabetiniz bol olsun. Bütün madalyaları, kupaları toplayıp getirirsiniz inşallah...

Daystate Airwolf 5,5 cal
    Fx Bobcat 5,5 cal
    Hatsan AT44 long

ve keşke herkes güzel düşünüp,güzel görse...

• Başarılar dilerim gurur verici Allah ın izni ile güzel derece edersiniz inşallah pelletiniz isabetli olsun.

AT44 WX-10 long LW Bushnell 6-24x50 aoeg ;tufey#
    6 lt 300 bar Drager
    Hatsan mod 75 optima 4*20 ;avci;

Bu gün ALLAH için ne yaptın...?

• FT Milli Takımımıza Estonya'da başarılar diliyorum. Tamamen kendi imkanları ile bu yarışmaya katılan arkadaşların isimleri, Türk Havalı Silahlar tarihine altın harfler ile yazılacaktır. Gönülden başarılar dilerim.

• Türkiye sizlerle gurur duyuyor.Adımızı duyurma zamanıdır.Hepinize ayrı ayrı başarılar diliyorum.Şayet hedefi kaçırırsanız asla moralinizi bozmayın.Hemen aklınıza bizler gelelim.Tüm kalbimizle sizlere destek verdiğimizi lütfen unutmayın.Şimdiden kazanız mübarek olsun...İyi eğlenceler...

• Arkadaşlarımıza ben de başarılar diliyorum. Ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceklerine hiç şüphe yok. Allah yar ve yardımcıları olsun. Gelecek güzel haberleri bekliyoruz.

Daystate AirWolf MCT 0.22 & Hawke Sidewinder 30 Tactical SF 8.5-25 X 42 & Draeger 6L 300Bar

Weihrauch HW98 0.177 & Hawke Varmint 6-24 X 44
    Weihrauch HW75 0.177 cal.

Weihrauch HW45 0.177 cal.
    Bushnell Sport 850 Laser Rangefinder

hasag.png

• Bu ilk yarışma sayesinde yurt dışına tüfek götürme, yurt dışından getirme, havaalanı prosedürleri gibi konularda da aydınlanmış oluruz. Başarılar dilerim.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776