Benjamin Marauder modifiyeli son haliyle hazır

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 0 olarak İzmir İşgören silahçılıktan aldığım Benjamin Marauder 6.35 ime öncelikle Marauderlerde muhakkak bulunması gereken HDD(Hammer debounce device) uygulaması yapıldı. Ürünü amerikadan getirttim kargo dahil 135 tl tuttu gümrük problemi yaşamadım.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Daha sonra tüpteki rezonanstan ileri gelen tınlama sesi için tüp içi Depinger uygulandı, depinger uydurma hortumdan değil. Ali Tekin ustanın özel olarak imal ettiği delrinden çift oringli mükemmel bir depinger. Tınlama sesi 0 a yaklaştı.

1503-55720b5a-small.jpg

Son olarakta zaten az olan sesi iyice kesmek için Yasin ustanın silahın ceketine yaptığı özel adaptörü ve yine özel moderatörü monte ettik. Moderatör kısa ama 33mm çap ile oldukça güçlü ve sesi iyi kesiyor, stabilite olarak mükemmel.
    silahın ağırlıgı ve uzunluguda fazla artmadan modifiyeyi tamamladık. moderatör ceketle mükemmel kombinasyon oluşturdu.

işin en güzel yanı parçalar takılırken kesinlikle bir kesme, biçme yapıştırma, çakma vs işlemi olmadı herşey orjinal olarak yerine oturdu silahı 5 dakikada tamamen fabrika ayarına döndürmek mümkün.

tüm parçaların montajı ve ince güç ayarı Mustafa Ekiz ustadan büyük bir titizlikle yapıldı.

Silahın herşey dahil toplam modifiye maliyeti 500 tl olmasına rağmen çok iyi bir silah oldu, hem görüntü hemde işlevsel olarak sessiz, güçlü, isabetli. çok içime sinen bir silah oldu.

44 fpe ortalama güç ile stabil 31 atış yapıyor. 31.02 grain H&N Barracuda peletler ile

1502-671f98e9-small.jpg

Bunlarda son hali resimleri:
    1517-17f0059a-small.jpg1515-b1b86d4d-small.jpg1513-4b8acccc-small.jpg1511-3293a68b-small.jpg1509-98c14fab-small.jpg1516-59ca3dee-small.jpg1514-e95be31a-small.jpg1512-a4d5e5d3-small.jpg1510-802e2a96-small.jpg1508-7844307d-small.jpg1507-e3bd1ad4-small.jpg1505-78524455-small.jpg1506-72849c7a-small.jpg1504-18c77c1a-small.jpg

• Bende marauderden memnunum sadece atış sayısı düşük (42 fpe güçle ve 215 cc tüple ancak bu kadar olur, ne kadar ekmek o kadar köfte)yaptığım güç ayarıyla 42 fpe'de 12 atış yapıyor kronoyla yaptığım ölçümlerde atışlar arasındaki fark2-3 ü geçmiyor . HDD takılırsa artacaktır.HDD'yi nereden nasıl aldınız acaba ? benimkinede lazım teşekkür ederim

Cricket std .25 Makroptik 3-9x42
    AirArms S510 XtraFac .22 (REG), Nikko Stirling 8x32x60 FT
    Evanix Monster .22 (MOD), XD optic 8x40x50
    Benjamin Marauder .25 , Makroptik 8x32x44
    Drager 6lt Scuba
    Bushnell Rangefinder

• Airguns of Arizona - Precision Air Rifles, Airgun, Pistols, Pellets

burada custom parts larda Marauder HDD device diye geçiyor. sağ üsttte order online bölümünden mauel olarak o parçayı sipariş veriyorsun.
    kredi kartı numarası ve isim ayrıca adres alıyor, kart numarasıyla sipariş gönderilecek kişinin adının aynı olması lazım.
    35 dolar parçanın fiyatı ancak kargo masrafı var tüm masrafı kredi kartımdan çekin diye mesaj yaz siparişinde.
    Benim kartımdan 135 tl çekilmiş evime kadar geldi 12 günden arizonadan :) hiçbir problem çıkmadı.

Çok farkediyor hdd, değerler bizzat birebir ölçümlerdir. 44 FPE 31 atış. 50 FPE 20 atış

• siparişi verdim . hadi hayırlısı

Cricket std .25 Makroptik 3-9x42
    AirArms S510 XtraFac .22 (REG), Nikko Stirling 8x32x60 FT
    Evanix Monster .22 (MOD), XD optic 8x40x50
    Benjamin Marauder .25 , Makroptik 8x32x44
    Drager 6lt Scuba
    Bushnell Rangefinder

• Bora bey hava transfer port unu daha genişini yaptırabilirseniz güç ve istikrar biraz daha artar. Bu haliyle bile çok iyi olmuş iyi günlerde kullanının.

Kalibrgun Cricket .25 + .22 lw
    Kral Arms Breaker .22

• Ali ustam cok tesekkur ederim, takma isini beceremeyince eve 10 dakikalik mesafede mustafa ekiz ustanin oturdugunu tesaduf ogrendim sagolsun hallediverdi,
    Senin imalatin depinger icinde ayrica tesekkur ederim mukemmel bir urun.
    Bundan sonra ustasiz hicbir ise kalkismam 2 vidayi acamadim o derece :)