İlk görüşte aşka inanır mısın? O zaman içeri:D

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Innovative Airgun technology Inovairtech 999 dolar 100 grain 120 fpe enerji 2 adet kartuşla geliyor.

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot

• Bu muhtesem birsey ...Eminim insanda gercek yivli hissi olusturuyordur .. Bende istiyorum bundan bir taneeee :)

Bunun mermileride cok pahalidir ...
    Turkiyeye ithal etme sansimiz var mi ki acaba sadece merak ettim ?

****Hatsan Bt65 RB-W LW .22****

****Kral Arms Puncher Pro .22****

****Hatsan Mod 25 Special Edition .177****

İnsanın daha iyisini isteme arzusu bitmediği müddetçe, elinde ne varsa hepsi emanettir ona...

• Siteye simdi baktimda aslinda getirmesekte olur :) Mermilerinin tanesi neredeyse 25 $ :)

Mermiler silahtan pahali 40 mermi bir silah parasi :D Alsak kullanmaya korkarız :)

İnsanın daha iyisini isteme arzusu bitmediği müddetçe, elinde ne varsa hepsi emanettir ona...

• mermiler tekrar doldurulabiliyor sonuçta havayla.kafamı çok çeldi bu alet,zamanım olursa,pardon zaman oluşturup yapmayı düşünüyorum..35 cal olmasada .22 namlu kullanarak yapabilirim sanırım.mekanizmayı çözdüm alışma prensibi belli.düşünsene duldur 1000 tane mermi köye memlekete scuba taşıma derdinde yok arazidede daha az teferruatla serbestçe gezebilisin bu şekil.

• çok güzel aletmiş ya

• Zoraki Hp 01_2 Ultra 4.5mm :thumbup:;kovboys;
    • Barska Sniper 6-24X50 ir 2G :thumbup:;#taban^lm;s,S
    • Stoeger Atac Suppressor 5.5mm :sleeping:
    • Stoeger 4-16x44 AO :sleeping:
    • XCORTECH X3200 ;tufey#+;tuftabV#
  • Bunun Türkiye'ye geleceğini düşünmüyorum. Gelse bile bizim fırsatçılar tüfeğe de kartuşuna da öyle bir fiyat çekerler ki maddi durumu üst seviyede yivlicilerin dışında pek yönelen olmaz.

• Official Post

En az 30 yıldır üretilen bir sistem,
    İsmi Brocock, Silco - Search Results for "brocock"

Havayı fişeğin içine basıyorsunuz, ucuna pelet.

• Bence adamlar geleceğin havalılarını yapmışlar :)

• Yıllardır brococklara karşı ilgim vardı ama bu güçte olanını ilk defa gördüm mermileri yeterince dayanıklıysa .22 yivli yerine alınabilir vergi masrafı ve mermi sınırlaması olmaz silahta tüp olmadığı için çok hafif silahlar üretilebilir

Samyang Sumatra Carbin .22 + 3-9x32 optima

Kral arms bigmax .25 (güç modifiyeli) 3-9x32

Kral arms puncher breaker
    Hatsan at-44 10 .22 cal + 6-24x50 bsa
    Perfect line 60 libre makaralı yay + Lazer nişangah
    Hatsan mod 85 sniper .22 + 3-9x32 optima
    Beretta Stoeger x20 suppressor + Yatagun dampa + 3-12x44 AEO
    Hatsan mod 125 .22cal SportsMatch DM60 dampa breaker 3-9x32

Cobra 80lb pistol crossbow
    Ekol 55 .177
    Crosman 357 .177
    Zoraki 925 full auto
    Zoraki 918
    Zoraki r1
    Blow magnum
    Blow c06
    Blow mini
    Blow class

• Bana oek hitap etmedi.
    Çok işlevsel değil gibi geldi.

Ben geçen gün ilk görüşte aşkı yaşadım ama o .177 cal idi.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Bulundurma ruhsatına tek seferde verilen para ile 20 adet kartuş alınabiliyor

Samyang Sumatra Carbin .22 + 3-9x32 optima

Kral arms bigmax .25 (güç modifiyeli) 3-9x32

Kral arms puncher breaker
    Hatsan at-44 10 .22 cal + 6-24x50 bsa
    Perfect line 60 libre makaralı yay + Lazer nişangah
    Hatsan mod 85 sniper .22 + 3-9x32 optima
    Beretta Stoeger x20 suppressor + Yatagun dampa + 3-12x44 AEO
    Hatsan mod 125 .22cal SportsMatch DM60 dampa breaker 3-9x32

Cobra 80lb pistol crossbow
    Ekol 55 .177
    Crosman 357 .177
    Zoraki 925 full auto
    Zoraki 918
    Zoraki r1
    Blow magnum
    Blow c06
    Blow mini
    Blow class

• Official Post

Fişek hava hacmi çok büyük olur, silah namlu boyu 75 santim gibi olur, içine 300 bar basar ve onun valfini açabilecek çekiç sistemini dizayn edebilirseniz, solid pelet ile inanılmayacak enerjileri elde edebilirsiniz, fakat Brocook lar bir çok havalı silahın serbest olduğu ülkelerde yasak.

• Bunun Türkiye'ye geleceğini düşünmüyorum. Gelse bile bizim fırsatçılar tüfeğe de kartuşuna da öyle bir fiyat çekerler ki maddi durumu üst seviyede yivlicilerin dışında pek yönelen olmaz.

Olayı anlamışsın hocam:D İç işleri bakanlığını ikna edebilirsen niye olmasın.Parçalanabilecek bir yapısı olsa ah ah.Ama o boru gene sırıtır:D

• Co2 tüplerin test basıncı nedir acaba
    Aklıma kötü kötü şeyler geliyor :)

• co2 tüpler 60 bar diye biliyorum içindeki basınc.Tüfek güzel ancak .35 kalıp bulmak gerekiyor gene:D

• siteye girip fiyatlara bakan varmı buna bu parayı verene kadar yivli tüfek alınır daha iyi kapsülleri bi tarafa pelettler 7x65 ten pahalı...açıkcası zenginlere özel !!

• 1000 dolara pcp tüfek bence ucuz. Tekrar tekrar kullanılabilen kapsüllere sahip.Türkiyede mi alınınır yivli:D

• valla hocam pelete bakarmısın 5 adet 39$ 500pelet alsan vay haline :) silah ucuz olmasına ucuz bencede bu özellikte olan bir silah için gayet ortalama fiyat fakat 5 kapsul alsan 120$ silahla birlikte kaç kapsül veriliyor ing olmadığı için orasına anlamadım ama bence bu tefeği alanın en az 20 kapsul alması şart..pelete gelince buralarda sipariş üstüne kaç tl yapılır yaparlarmı yoksa kalıp alınıp kendi dökenmi olur nasıl bir performans verir orası beni aşar bende yavaş yavaş öğreniyorum zaten pcp yi :)

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen zeratul ().

• Ben dayanamayacagim artik .. Bu konuyla ilgili her mesaj geldiginde aci cekiyorum :D
    Amerikadaki firmaya yazmayi dusunuyorum Turkiye'ye getirme sansimiz var mi ki ? Tek sorun .357 pelet bulmak ama onunda bulunacagini dusunuyorum ...Olmadi yasak degilse yurt disindan getirtiriz ..

• Ayrica .357 pelet cok da pahali degil 145 tanesi 87 tl normal bir av tufegi mermisi kadar yaniliyor muyum cok bilgim yok atesliler hakkinda ama ..