Maganda Kurşunu ya da kasıtlı atılmış isabetsiz mermi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Balkonda otururken burun hizasının bir karış önünden mermi geçti ve pencerenin korkuluk demirine çarpıp balkona sekti
    mermi sesini duydum ve ardından çarpma sesi
    işin ilginç yanı etraftan hiç siilah sesi gelmedi
    mermi 9 mm tahmini olarak mermi 30 - 40 mt den gelmiş cunki bildigim kadarı ile 19 mm boyu var ve çekirdek yarıya kadar ezilmiş boyu 1 cm olmuş yani, üzerindeki yiv set izlerine bakılacak olursa cok guclu bir silahtan atılmış çunki oldukca derin izler vardı
    hemen polise haber verdim olay yeri inceleme geldi
    baktılar incelediler sonra karakola gidip şikayetçi oldum tutanak tutturdum
    işin diger bir ilginç yanı ise merminin baska yerden sekip gelme ihtimali hiç yok oldukca yuksek bir binada çatıkatında oturuyorum
    etrafta yani merminin atılabilecegi tek bir nokta var yaklaşık 35- 40 mt uzaklıktaki cok katlı bir inşaat
    polise gore maganda kurşunu değil de daha cok kasıtlı atılmış bir mermi
    polis araştırmaya devam ediyor
    olay dün gece oldu ve verilmiş sadakamız varmış Allah korudu.

• geçmiş olsun...umarım yakalanır bunu yapanlar...birinin canını yakmadan

8)

• Haydaa, bu nasıl iş! Nasıl adamlarla paylaşıyoruz yaşadığımız çevreyi belli değil... Çok geçmiş olsun.

• AA S510 Xtra FAC .22
    • Hatsan at44 wx-10 .22
    • Benjamin Marauder Pistol (p-rod) .22
    • Stoeger X20 Suppressor .22
    • Zoraki HP-01 Ultra .22 & .177
    • Walther (siyah) CP99 .177
  • Çarptığı ilk yer sizin balkon demiri ise, balistik birimler merminin atıldığı yeri kesine yakın bir şekilde tespit edebilir.

• Polisimizin en kısa sürede aydınlatacağını umuyorum zira kriminal inceleme sonucu ve merminin geliş açısını tam hassasiyetle lazerle bulabiliyorlar zaten kriminal incelemelerde polisimiz en elit kategoridedir..Merminin geliş açısını ölçümleyerek ateşlendiği yer bulunur geriside çorap söküğü gibi gelir..Aynı zamanda merminin balistik kaydı varsa tez zamanda aydınlanır bu olay..Şu memlekette hava ve su bedava olduğu kadar yaşamda maalesef bedava..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• Geçmiş olsun . Umarım kısa zamanda olay aydınlanır suçlular cezasını bulur

• Resim eklenince neden onay gerekir diyor az once mesaj attım ancak mesajım onay gerekiyormuş
    admin ve mod arkadaslardan ricam lütfen mesajımı onaylarmısınız

• Resim eklenince neden onay gerekir diyor az once mesaj attım ancak mesajım onay gerekiyormuş
    admin ve mod arkadaslardan ricam lütfen mesajımı onaylarmısınız

Merhaba

Sitemizde dışarıdan resim yüklenmiyor resim yükleyeceksiniz mesaj penceresinde ek dosyalar kısmından bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz ayrıca galeri bölümünde yüklenmiş resimlerinizi seçip mesajda yer verebilirsiniz.

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• Mesajımı resimsiz olarak onaylarmısınız lütfen önemli seyler yazmıştım cunki
    bu arada çekirdegin resmini ekledim bakıp inceleyin

• Abi çok geçmiş olsun allah korumuş valla kör kurşunla gidecek insan evinde bile

• Çok geçmiş olsun. Kanım dondu. Umarım sorumlu kişi ya da kişiler bulunup ağır şekilde cezalandırılırlar.

Hatsan Mod 95 sas .177 + 3-9x56 tasko
    Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir
    bütünlükle yürümekte olan Türk milletinin, büyük
    millet olduğunu, bütün medeni alem, az zamanda, bir kere daha
    tanıyacaktır. ~Mustafa Kemal Atatürk~

• Teşekkürler arkadaşlar. Verilmiş sadakamiz varmış. Emniyet bulacak inşallah. ..

• Oncelikle cok gecmis olsun abi .. Insan artik balkonda otururken bile tedirgin olacak evin disarisinda bilincsiz silah kullanicilari yuzunden hayatimiz sadece pamuk ipligine bagli ...
    Cahillimi bagislayin abi ama bu silah sanirim atesli silah degil mi .. Bizim havalilarda ne kadar guclu olursa olsun boyle yiv olmanasi lazim diye dusunuyorum ..
    tekrar cok gecmis olsun ..

****Hatsan Bt65 RB-W LW .22****

****Kral Arms Puncher Pro .22****

****Hatsan Mod 25 Special Edition .177****

İnsanın daha iyisini isteme arzusu bitmediği müddetçe, elinde ne varsa hepsi emanettir ona...

• Çekirdekteki izlere bakarsanız fabrikasyon bir silahtan ziyade el yapımı bir silahtan çıkmış gibi geliyor bana.Üstelik deformasyona bakılırsa da dediğiniz kadar yakından değil bir hayli uzaktan atılmış gibi duruyor.Zaten o inşaattan ateşlenmiş olsa sesi duymamanız imkansız.

* Kral Puncher Breaker (6.35 mm) / Barska 3-12x56 IR Euro-30 Pro
    * Hatsan Factor (5.5mm) /
    T-Eagle 6-24x50

* Canik TP9 SFX Mete (9 mm) / Holosun HE407 Reddot / O-light PL Pro Fener

* Canik MC9 (9 mm) + Night Fision Sights
    * Sarsılmaz SAR9 Mete (9 mm) / Mecanik MO2 Reddot / O-light PL Mini 2 Fener

* Sarsılmaz ST9 (9 mm) / Sure fire X300 Fener

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen timberlake ().

• Geçmiş olsun, allah saklamış felaketten. Umarım failler yakalanır ve cezalarını çekerler

• Atış mesafesi net 56mt
    mermi el yapımı bir silahtan cıkma
    silahın ateşlendigi yer boş inşaatın oda içinden dışarıya dogru oldugundan sesin duyulmaması normal olabilirmiş ses oda içinde yankılanırmış.
    Sadakamızı da verdik vade dolmamış daha demekki :)
    İnsallah bu tip insanlıktan nasıp almamış yaratıklar birinin canını yakmaz

• Tekrar geçmiş olsun.Eğer kriminal atışın o inşaattan yapıldığından eminse ve bunu raporla belgeleyebiliyorsa bu işin arkasını bırakmayın derim size.
    İnşaatın üstlenici firmasına durumu belgeleyip dava açacağınızı beyan edinki o dediğiniz "yaratık"ları tespit edip aralarında barındırmasınlar.Yaptıkları da yanlarına kar kalmasın.

* Kral Puncher Breaker (6.35 mm) / Barska 3-12x56 IR Euro-30 Pro
    * Hatsan Factor (5.5mm) /
    T-Eagle 6-24x50

* Canik TP9 SFX Mete (9 mm) / Holosun HE407 Reddot / O-light PL Pro Fener

* Canik MC9 (9 mm) + Night Fision Sights
    * Sarsılmaz SAR9 Mete (9 mm) / Mecanik MO2 Reddot / O-light PL Mini 2 Fener

* Sarsılmaz ST9 (9 mm) / Sure fire X300 Fener