Hepimize cümleten geçmiş olsun. artık hobiyi artık tarihe gömeriz

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • www.cumhuriyet.com.tr/haber/tu…kti__ortalik_karisti.html

Biraz önce Behiç dostumu tüplerle ilgili bir mevzu için ararken oda bu haberi izliyormuş. Abi şu haberi bir incele dedi baya bir burdaki arkadaşa okuduk birlikte. Ben yolda olduğum için haberi şimdi okudum paylaşayım dedim belki yüzlerce defa aman dedik dikkat edelim arkadaşlar dedik. İste böyle güzide arkadaşlarımız sayesinde artık değil 7.5 joule 3,5 joule bile bulamayız. Adam birde sporcu lisansım var demiş buda bize tam olur sporcu lisanslarımızda tarih olur. Eeeey güzel kardeşim TÜM HAVALI CAMİASI OLARAK SENİ VE SENİN GİBİ ZİHNİYETDDEKİLERİ SEVİYOOORUUUZ.

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

• www.cumhuriyet.com.tr/haber/tu…kti__ortalik_karisti.html

Biraz önce Behiç dostumu tüplerle ilgili bir mevzu için ararken oda bu haberi izliyormuş. Abi şu haberi bir incele dedi baya bir burdaki arkadaşa okuduk birlikte. Ben yolda olduğum için haberi şimdi okudum paylaşayım dedim belki yüzlerce defa aman dedik dikkat edelim arkadaşlar dedik. İste böyle güzide arkadaşlarımız sayesinde artık değil 7.5 joule 3,5 joule bile bulamayız. Adam birde sporcu lisansım var demiş buda bize tam olur sporcu lisanslarımızda tarih olur. Eeeey güzel kardeşim TÜM HAVALI CAMİASI OLARAK SENİ VE SENİN GİBİ ZİHNİYETDDEKİLERİ SEVİYOOORUUUZ.

haberi izledim cidden cok kötü oldu bizim için hem sporcu lisansım var dedi hemde oyuncak dedi silahlar dan wesson ve zoraki hp lightı cok kötü bu yazı olmadan

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• Valla beynimden aşağı kaynarsu döküldü resmen. Yahu sana ne ? Ne karışıyorsun ne ateş ediyorsun birde lisanslı sporcuym diyor.

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

Webley raider .177 cal.
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

• Sağlam bir dayağı haketmiş aslında özrü kabahatinden büyük umarım lisansı iptal edilir..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• tam et beyin...yani tüm havalı camiasını bir anda hedef yapmış...federasyonu da karıştırmış lisansıda...aklımdan geçenleri yazsam forumdan atılırım :) neyse...

8)

• Bu nasil bir zihniyet ya .. Hayir bu mantiksiz arkadasi karsidaki cekip vursa daha az ceza alacak agir tahrige girecek resmen adama silah cekmis durduk yerde deli olmamak elde degil... Korkarim Zetax abim hakli cikacak ve gomecegiz silahlari yakin zamanda ..

****Hatsan Bt65 RB-W LW .22****

****Kral Arms Puncher Pro .22****

****Hatsan Mod 25 Special Edition .177****

İnsanın daha iyisini isteme arzusu bitmediği müddetçe, elinde ne varsa hepsi emanettir ona...

• Ya tipe ne demeli kendini bi halt sanan ödlek adamın eline geçseydi kimbilir kaç tane plastik cerrah gezecekti şahsen kendi adıma konuşursam bu şahsı plastik cerrahlara paket halinde teslim ederdim..Karşıdaki adamları tebrik etmek lazım bu denli tahrik içeren harekete karşı duyarlı bir vatandaş olarak polisi aramaları olası bir olayın önüne geçmiş..Karşıdakine silah çekmek en tabi meşru müdafa hakkı getirir..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• tam et beyin...yani tüm havalı camiasını bir anda hedef yapmış...federasyonu da karıştırmış lisansıda...aklımdan geçenleri yazsam forumdan atılırım :) neyse...

Bence en güzel şekilde telaffuz etmişsin.."Et beyin" bu lafı tuttum nacizane bir ifade şekli olmuş..Diğerleri aklında kalmaya devam etsin :D

• Yani bu arkadaş koca bir camia yı zora soktu ya Allah bildiği gibi yapsın

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

Webley raider .177 cal.
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

• Haberde hobiyi bitirecek bir durum olduğunu düşünmüyorum ben. Benzer olaylar yaşanıyor zaman zaman. Büyük çaplı olaylara karışıp televizyonlarda yer bulmadıkça, yani küçük münferit olaylardan yasaklama doğacağını sanmam.

• Bilmiyorum kanun koyucular mabeyninde bu hadise nasıl algılanır fakat kanaatimce bu olayın kanun koyucu abilerimizin çıkarmayacakları bir yasayı çıkarmaya yönlendirecek bir olay olduğunu düşünmüyorum. Zaten çıkaracaklarsa da belki bunu da laf arasında bak böyle böylede olmuştu iyiki çıkarttık diyeceklerini düşünüyorum. Olay kurusıkı yada boncuklu tabanca ile de gerçekleşse aynı sonuç doğardı havalı silah değil de ateşli olmayan bir silah ön planda olayda. Tabiki bunlar benim düşüncem inşaallah sizin dedikleriniz gibi olmaz da böyle bir kaç dengesizin yüzünden bu harika oyuncakları(!) rahatça kullanmaktan mahrum kalmayız.

"Güzel gören güzel düşünür, güzel düşünen hayatından lezzet alır." (Bediüzzaman Said Nursi-Mektubat)

• Bu nasil bir zihniyet ya .. Hayir bu mantiksiz arkadasi karsidaki cekip vursa daha az ceza alacak agir tahrige girecek resmen adama silah cekmis durduk yerde deli olmamak elde degil... Korkarim Zetax abim hakli cikacak ve gomecegiz silahlari yakin zamanda ..

Ayrıca deneyecek olanlara söyleyeyim bu durumda ağır tahrik olup az ceza alma değil nefs-i müdafaadan hiç ceza almama olasılığı çok daha fazla sonuçta bu silahlar neredeyse ateşlilerin bire bir kopyası adamın anlamasına imkan olmayabilir çoğu zaman.

"Güzel gören güzel düşünür, güzel düşünen hayatından lezzet alır." (Bediüzzaman Said Nursi-Mektubat)

• Aslında bu konu forumda sıkça sorulan "havalı tabanca ile korunma" sorularına iyi bir örnek olmuş. Defalarca anlattığımız şey yaşanmış. Yani diğer tarafta tabanca olduğu halde daha soğuk kanlı davranıp çekip vurmamış. Eğer vurup öldürseydi bile nefsi müdafadan çok az ceza ile kurtulurdu. Verilmiş sadakası varmış. Emin olun buna benzer olaylar kuru sıkı ile çok daha fazla yaşanıyor. Merak etmeyin bunlar hobimize değil ancak kendilerine zarar verirler.

Türk'ün Kızıl Elma'sı "BİRLİK" ola ki, Türk yurduna "DİRLİK" gele..

• bencede hobiyi bitirecek zora sokucak nır durum değil bu...pompalı tufekle adam vuranlar havay ates edenler ile dolu ortalık..av tufegı satısı mı yasaklandıda havalı yasaklansın...kardes gaza gelmiş ama kendı hayatını rıske atmıs farkında değil...!!!

:thumbup: TO BE OR NOT TO BE...!!!! :thumbup:

-Hatsan Factör RC blu

-Hatsan Factör BP FDE + DİSCOVERY 6-24X44 SF+ MODERATÖR

-Hatsan Galatian III + Barska 6-24x50 Ir 2nd mildot Generation Sniper + moderatör

-ASG Dan Wesson 6 Inch Silver
    -Desert Eagle

• bencede hobiyi bitirecek zora sokucak nır durum değil bu...pompalı tufekle adam vuranlar havay ates edenler ile dolu ortalık..av tufegı satısı mı yasaklandıda havalı yasaklansın...kardes gaza gelmiş ama kendı hayatını rıske atmıs farkında değil...!!!

mesele yasaklanması değil.hobi biter mi bitmez ni bilmem ama böyle giderse ruhsat vergi yükü biner ki bu da hobiye büyük darbe indirir...

8)

• valla bu konu sümen altı idi bu ve buna benzer durumlar artarsa tekrar gün yüzüne çıkacaktır . hepimizi etkiler bu durum başta pcp ve magnum kullanıcılarına vurur.camia olarak özellikle bizlerin dikkat etmesi lazım eğer
    arkadaş forumdan biri ise çok daha büyük hata etmiş .yazık yani

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

Webley raider .177 cal.
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j