DJI Phantom FC40 - İlk Ayar, Deneme Uçuşu ve Kamera

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese merhaba tekrar,
    Az önce çektiğim videoyu sizlerle paylaşıyorum.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• uzaktan öyle gözüküyor vallahi, hani denemek için ufak bişey alsak, arkası kesilmeyecek gibi duruyor :)

• şimdilik başka bir hobiye bulaşmamak daha iyi benim içn,teşekkürler ;)

• S. aleyküm isa abi bu hobiye karşı ilgim vardı am bir türlü nasip olmadı özellikle DJI Phantom FC40 modeli tam anlamı ile süper ama fiyatıda bir o kadar güzel ben hep 4 pervaneli modellere karşı ilgi duymuşumdur DJI Phantom FC40 modelide diyorki beni al ama bir anda eşşeğe bnmeden ata binmeyeyim diyorum Syma X5C modeline biraz baktım oda dediğin gibi başlangıç için gayet güzel alsam mı almasam mı bilemiyorum yardımlarını bekliyorum birde istanbulda bildiğin bir RC grup yada bir organizasyon varmı tekrar sağol abi teşekkür ederim

DJI Phantom FC40 modelin hayırlı olsun videolarını izledim çok güzel

AT44 WX-10 long LW Bushnell 6-24x50 aoeg ;tufey#
    6 lt 300 bar Drager
    Hatsan mod 75 optima 4*20 ;avci;

Bu gün ALLAH için ne yaptın...?

• Çok teşekkürler dostum. Bu cihaz orta profesyonel diye geçiyor. Syma X5C başlangıç için çok iyi olur. Onu tavsiye ederim ben.

Istanbul'da bildiğim gruplar yok maalesef. Ankara'ya beklerim vaktin olursa.

• hep ilgimi ceken bir hobi Hayırlı olsun. Allah iniş takımlarınıza zebal vermesin. :) Kaç dakika havada kalabiliyor?

Çok teşekkür ederim :) Yaklaşık 12 dakika havada kalabiliyor. İstediğiniz kadar pil alıp bu süreyi uzatabilirsiniz.

• İsa abi kaç paraya mal oldu acaba birde nereden aldın bilgi verebilir misin teşekkür ederim

6 lt 300 bar Drager

• Sağol abi şimdilik o kadar bütçem yok ama ben sym x5c almayı düşünüyorum sadece turkiyede gittigidiyorda bulabildim 3 farklı şekilde ama fiyatları çok farklı nereden almamı tavsiye edersin yardimlarini bekliyorum şimdilik birikim yapıyorum

6 lt 300 bar Drager

• Çok sağol abi peki x5c ile x5c 1 arasında ne varken var birde yurt dışından alınsa ne kadara mal olur sen almıştın galiba o yüzden soruyorum şimdiden teşekkür ederim abi

6 lt 300 bar Drager

• İnan o farkı ben de bilmiyorum Fatih. Ama ben 1 olmayanını kullandım, bir eksiğini göremedim. Yurtdışından alsan yaklaşık 150 TL'ye mal olur, ama 30 gün beklersin. Türkiye'de 190'a bulunuyor sıfırı. Pazarlık yaparak bir miktara daha ucuza alabilirsin.

• Çok teşekkür ederim isa abi vermiş oldugun bilgiler için yine ara ara başını ağrıtacağim bilgi isteyeceğim inşallah seni sıkmam abi iyi günler

6 lt 300 bar Drager

• slm. İsa bey sym x5c ile sizin makina ile arada fiyat farkı baya var aralarındaki fark nedir. sym x5c alsak cekim yapa bilirmiyiz. birde kullanması cok zormu almayı düşünüyorum. Yardımlarınız için teşekür ederim.