Yivli ateşli silah ile avcılık...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Kış dönemi geliyor ve avcılık yapan arkadaşlar için av sezonuda açılıyor. Forumdaki ateşli silah sahibi arkadaşlara yönelik bir domuz avı videosu buldum. Bu bir yarışma gibi birşey ama çokta çözemedim. Bugünlerdeki tartışmalı forum havasına başka bir hava katması ve tartışmaları unutturması için ekleyeyim dedim. Meraklıları seyretsin,ilginç bir film..

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

:thumbup: g;$i Air Arms S510 XTRA FAC .22 5.5mm Walnut + HAWKE SIDEWINDER SF 6-24x56 SR PRO IR

:thumbup: g;$i Weihrauch HW97 KT .22 @ Hawke Nite Eye Digital 6-24X50 SR12

• Abi bunlar trap olayını meydana domuz salarak yapmışlar :)

• Bu videoyu daha önce izlemiştim, Blaser R8 tüfeği hakkındaki videoları izlerken karşıma çıkmıştı. Videonun 6. dakikadan sonraki tüfek Blaser R8 dir. Kurma kolu sistemine dikkat!

• Benim dikkatimi çeken silahın kurma kolundan çok tüfeği atışdan sonra kuranların sürati oldu..mükemmel bir serilikte kullanıyorlar. Ayrıca slow motion çekimler çok güzel..

:thumbup: g;$i Air Arms S510 XTRA FAC .22 5.5mm Walnut + HAWKE SIDEWINDER SF 6-24x56 SR PRO IR

:thumbup: g;$i Weihrauch HW97 KT .22 @ Hawke Nite Eye Digital 6-24X50 SR12

• Söylediğiniz ayrıntıyı yazacaktım fakat pas geçtim, evet gerçekten atıcıların seriliği atikliği son derece üst seviyede, bu benimde gözümden kaçmadı tabiki o serilikten sonra nişan alıp vurmakta ayrı bir hüner olsa gerek. Uzun çalışmalardan sonra bu seviyeye, birazda yetenek ve bu işe sempati varsa çoğu kişinin ulaşabileceğine inanıyorum.

• Adamlar av fuarında yaban tvnin similasyon olan av standının gerçeğini yapmışlar :) bu tüfeklerin marka modellerini bilen var mı acaba?

"Güzel gören güzel düşünür, güzel düşünen hayatından lezzet alır." (Bediüzzaman Said Nursi-Mektubat)

• Bunlar acemi yaaa!

Yoldan bir sürü halinde domuz geçiyor ancak birine atıp vuruyorlar. :D

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Ahhh bende benim pompalıyı özledim
    yahu giderek barut kokusu çekiyor canım . şu ava baştan mı başlasam . pederde pazar günü tavşanı indirmiş ballandıra ballandıra anlattı üstüne bu video pek iyi gelmedi .

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

• bizim süreklerde bu kadar net atış pozisyonları nadiren denk gelirken adamlara koca sürülere atıyorlar,
    reva mı şimdi bu...

sağlam bir envanter ;)

• bizim süreklerde bu kadar net atış pozisyonları nadiren denk gelirken adamlara koca sürülere atıyorlar,
    reva mı şimdi bu...

Maalesef bizde avlanmak devlet tarafından ticarete dökülmüş olduğundan ve engellenemeyen yok etme arzumuzdan dolayı çocuklarımız ancak youtubeden izleyebilecekler bu güzellikleri...

• Bu arada meraklısı varsa bıldırcın göçü başladı yavaş yavaş...

sağlam bir envanter ;)

• sakın özenipte at-44'lerin kurma kolunu böyle çekeyim demeyin, döküm kol elinizde kalır vallahi ;)

• Aimpoint optik firması sanırım reflesk atış yapma olayı en hızlı şekilde nasıl düşürebiliriz. Aimpoint micro t-1 ler ve m-8 gibi modelleri amerikan ordusu için üretiyor. Acog gibi bir firma:D

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot

• En sevdiğim avlardan biridir domuz avı. Zararlı hayvanlar olduğu için bir nevi fayda sağlamış oluyoruz. Bu sezon bakalım kaçtane vurucaz.

30