crosman copperhead bb hakkında

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bugün internetten aldığım crosman 4,5mm copperhed bb ler elime geçti, bb lerin üzeri pürüzsüz değil, sanki üzerleri paslanmış gibi tozlu, belkide gerçekten pas, anlamadım, aşağıdaki resimde görebilirsiniz, bu bb lerin özelliği mi budur yoksa bu bb leri kullanmamalımıyım, silah namlusuna zarar verir gibi geliyor bana, daha önce hiç copperhead kullanmamıştım, ancak çelik bilyeler böyle değil, pürüzsüz, işin aslı nedir? geri göndereyimmi?

Walther cp99
    Daisy 008

• Görünüşe bakılır ise oksitlenmiş. Silahınız muhtemelen yivsiz ama yinede boruyu kirletir ve mekanizmanın şurasını burasını çapaklandırır. İmkanınız var ise iade edin.

• evet bb silahları yivsiz oluyor, bb lerin üzerleri resmen eğe gibi pürüzlenmiş, namludan geçerken çizer, ne zamandır bu bakır kaplı bb lerden arıyordum, av bayilerinde yoktu, demekki zamanla oksitlendiği için satmak istemiyorlar, satıcıya mesaj gönderdim iade edeceğim, giden bizim kargo parası olacak.

Walther cp99
    Daisy 008

• Görünüşe bakılır ise oksitlenmiş. Silahınız muhtemelen yivsiz ama yinede boruyu kirletir ve mekanizmanın şurasını burasını çapaklandırır. İmkanınız var ise iade edin.

bencede..
    korozyona uğramış gibi hiç bulaştırmayın silahınıza..