BB namludan düşme problemi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Elimden birkaç tane alttan şarjörlü CO2 bb tabancası geçti, hepsinin de ortak sorunu tetiğe yüklenip basma noktasına kadar getirince bb namludan dışarı düşüyor, bu durumu yaşamamak için tetiğe hızlı basmak gerekiyor, bilmiyorum bunu yapmayan tabanca varmı, ama 4-5 farklı makinede hepsindede durum böyleydi, son elime geçen steyr ma91 de böyle, acaba modifiye ile bunu önlemenin bir yolu varmı?

[Resim Engellendi: http://www.co2airguns.net/collection/ASG%20Steyr%20M9-A1/loading_bb.jpg]

Walther cp99
    Daisy 008

• mıknatıs fikri güzel fikir de, nereye yerleştirilecek orası biraz karışık, bazı revolver tarzı şarjörlerde bu uygulama fabrikasyon var, mesela daisy 008 de plastik şarjörün ortasında mıknatıs var, bu sayede çelik bb ler rahatlıkla duruyor, silah tasarımlanırken bb etrafında biryerlere küçük bir mıknatıs koyulsa, üreticiler böyle basit şeyleri düşünse de sonradan garip arayışlar içine girmesek.

Walther cp99
    Daisy 008

• Bb leri dizdiginiz yere bb ler uzerine dizilecek sekilde bir miknatisi cift tarafli
    bantla tutturabilirsiniz.
    Veya
    Namlu dis capina uygun yuksuk seklinde bir miknatisi atim yatagin en yakin
    yere takabilirsiiz, piyasada her sekilde iknatis bulabilirsiniz. Ornegin İst karaoy
    persembe pazari.

'.

]

• Piyasadaki bb lerin olculeri farklilik gosterir en kucugu crosman dir
    Gamo round daha etlidir kursundan yapilmistir namlu dostudur
    eger denemediyseniz, sizin icin cozum olabilir.

'.

]

• Alıntı

Piyasadaki bb lerin olculeri farklilik gosterir en kucugu crosman dir
    Gamo round daha etlidir kursundan yapilmistir namlu dostudur
    eger denemediyseniz, sizin icin cozum olabilir.

bu aralar bb leri şişe kırmak için kullanıyorum, kurşun bb ler şişe kıramadığı için kullanmıyorum.

Walther cp99
    Daisy 008