Ankara 27-28 2014 Field target yarısması fotoğrafları

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • İlk ben dönünce elimde olan fotoğrafları yüklemek istedim diğer resimleride buraya yüklersek iyi olur

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• biraz daha vardı yükledim

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:

• kışlıklar çıkmış piyasaya :)

korkunç hava sartları ile yarıstık normalde bugunde yarıscaktık ama inanılmaz bir yağış oldugu için tek gün yapılan skorlar ile sonuclar belirlendi

• Herkesi kutlarım.. belli oldu o zaman dereceye girenler..

evet belli oldu genel classmanda 1.Erdinç Bilgili 46/50 -2.Levent Gürünlü 44/50-3.Latif Tuncer 43/50 yaylıda ise 1.Emre Özkardeş 28/50-2.Bahadır Yeşil 21/50-30.Osman Taşpınar 16/50 daha troye puanları hesaplanmadıgı için diğer yarısmacıların sırası belli değil zaten A-takımı duyuruyu yapar.

• Güzel etkinlik olmuş latifin baklavası benden artık
    Yaylım yetişseydi çok daha iyi olacaktı.
    Yarışmayı düzenleyen, Katılan tüm arkadaşları kutlarım
    ayrıca dereceye girmiş olan tüm arkadaşlarımıda kutlarım

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen ZETAX ().

• saolun :) mpr sıkıntısı var suan ülkede sanırsam son 2 mpre den birini ben subat ayında aldım

• Resimler için teşekkürler Onurcum.
    Ayrıca yarışma esnasında bana eşlik ettiğin ve bu tatlı rekabeti bana yaşattığın için ayrıca teşekkür ederim.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Resimler için teşekkürler Onurcum.
    Ayrıca yarışma esnasında bana eşlik ettiğin ve bu tatlı rekabeti bana yaşattığın için ayrıca teşekkür ederim.

rica ederim togay abi seninle yarısıcak kadar daha pişmedim antreman yok tecrübe daha 4 yarısmalık var :)....

• Güzel, keyifli ve de yorucu bir haftasonu geçirdik diyebilirim. Gelen, bizi yalnız bırakmayan ve keyifli vakit geçirmemize dahil olan tüm dostlara çok teşekkür etmek isterim. Özellikle bu parkur da yarışmadığım için çok pişman olduğumu itiraf edebilirim:) Çok kısa bir hazırlık süresi içerisinde, özveri gösteren ve elinden gelenin maximumunu yapan takım arkadaşlarıma teşekkürü borç bilirim. Ellerine ve yüreklerine sağlık diyorum. Saygılar

• "Anlatılmaz yaşanır. " Günlerden ikisini daha yaşatan dostlara selam olsun. Sağolun iyi ki varsiniz. Emeği geçen katılım gösteren her kese tekrar tekrar teşekkür ederim.

• Çok keyifli birkaç gün geçirdik. Yağmura ve serin havaya rağmen tabiatın içinde güzel bir parkurda atış yapmak çok güzeldi.

Uzak yollardan gelip bizlerle vakit geçiren ve parkurun hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkürler.

Yarışmadan kısaca bahsetmek istiyorum:
    Kızılcahamam, Gerede sınırında tabiat harikası biryerde güzel bir tesiste gerçekleşti buluşmamız. Elbirliğiyle, çok yoğun bir çalışmayla, antrenman günü de dahil iki günde parkur ve diğer hazırlıklar tamamlandı. Aynı akşam katılımcılar, ortak ekipman durumları netleşince 3'er kişilik atış grupları oluşturuldu.

Cumartesi sabahı kahvaltıdan sonra parkurun son kontrolleri ve sıfırlama atışları yapıldıktan sonra yarışma başladı. Yarışma başlangıcından 1-2 saat sonra yağmur şiddetini artırınca bir saat ara verildi. Yağmur sonrasında rüzgarsız bir havada devam edilen ilk gün atışları saat 17:30 gibi sona erdi.

Zor ve yorucu parkurun üzerine akşam dostlarla birlikte yenilen yemek ve sonrasında eskiden bu yana yapılan buluşmaların olduğu vidyo ve slayt gösterilerinden sonra pek yorgunluk kalmamış olsa gerek.

Yağmurun hiç kesilmediği bir geceden sonra pazar gününe yine yağmurla uyandık. Kahvaltıdan sonra bir durum değerlendirmesi yapıldı ve sonrasında çoğunluk yağış açısından tedariksiz olduğu için ikinci gün atışları iptal edildi.

İlk günün skorları sonucu madalyalar sahiplerine verildi. Yarışma öncesinde silahımın hazırlıklarını yetiştiremediğim için kendi adıma başarılı bir yarışma olmadı. Genel klasman, yaylı ve bayanlar kategorisindeki madalyalar sahiplerine verildikten sonra takımlar kupasını bir kez daha A takımı kaldırdı. Başarıları için arkadaşlarımı tebrik ediyorum.

Katılan ve destekleyen herkese teşekkürler. Sizlerle atış yapmak, sohbet etmek güzeldi. Benzer yarışmalar arayı soğutmadan tekrarlanır umarım.

• A TAKIMI'nın düzenlediği FTBRTÜRK ANKARA 2014 FT ŞAMPİYONASI'na , ilgi duyan, destek veren ve katılan tüm hobidaşlarımıza ,,Bu organizasyonu tertipleyen ,maddi,manevi katkıda bulunan emeğini esirgemeyen Takım kaptanları ve üyelerine,, iğneden ipliğe herşeyi düşünüp ,Yurt dışındaki organizasyonlara eşdeğer bir yarışmayı düzenledikleri için herkesin bildiği bir düzine insana canı gönülden teşekkür ederim.."Atış Bahane, Dostluk şahane " sloganı ile bir araya gelmiş "iyi insanlar topluluğu" ,ile Birlikte keyifli ve Mutlu bir gün yaşadık.. teşekkür ederiz.

A Takımı Üyesi

• Tadı tetik parmağımda kalan şahane geçen bir yarışmayı daha geride bıraktık. :)
    Aynı dili konuşan dostlarla birlikte sohpet edip, yarışmak güzeldi.
    Tüm A Takımı üyelerine emeklerinden ve misafir perverliklerinden dolayı eşim ve kendi adıma teşekkür ederim...
    :thumbup:

STEYR LG110 FT .177 cal. - Hawke Sidewinder 30 8-32x56
    DAYSDATE AİRWOLF MCT .22 cal.- NikkoStirling Targetmaster IR 10x50-60 MD
    FX T12 Synthetic .22 cal.- NikkoStirling Nighteater 4-16x50 IR
    WEİHRAUCH HW97KT .22 cal.- HAWKE Sport HD IR 4-12x50 AO
    ZORAKİ HP01 Ultra .177-.22 cal.- DİANA 4x32
    DRAGER Scuba 6lt-300 Bar
    [Resim Engellendi: http://i41.tinypic.com/2nk457p.jpg] [Resim Engellendi: http://img94.imageshack.us/img94/2324/imagejbe.jpg]

• Çok ama çok güzel bir hafta sonu geçirdik, az önce fotoğraflara bakarken bir kez daha o anlara dönüp yaşamak istedim. Tesis hem yer hemde işletme bakımından benim hoşuma gitti, umarım misafirlerimizinde hoşuna gitmiştir. Yarışmada emeği geçen tüm takım arkadaşlarıma ve özellikle perşembe gününden bizimle birlikte hazırlıklar için tesise gelen Erhan abiye ve arkadaşlarına, geceyi yolculukla geçirip, geldikleri gibi bize iş verin yapalım diyen Ersin abi, Ahmet abi ve avcı hocaya sonsuz teşekkürler, unuttuğum arkadaşlarım varsa özür dilerim. Tabiki yarışmayı güzel yapan katılımcılarada ayrıca teşekkür ediyorum,her zaman demişimdir yarışmaların en güzel anları akşamları ve geceleridir, sizler sayesinde çok güzel zamanlar geçirdik. Hepimizin sayesinde güzel bir yarışma ve buluşma gerçekleştirdik. Anymess Mehmet abi ve Osman amcanın belirttiği gibi önemli olan dostların buluşması yeni dostluklar kurulması, elbetteki yarıştık, saygı çerçevesinde bir rekabet içindeydik, kulvar arkadaşlarıma da teşekkür etmek istiyorum, birbirimize hakkımız geçti, kurallar çerçevesinde yardım ettik birbirimize, birimiz pellet tuttu birimiz çantaları topladı, herkes birbirinin iyi atış yapması için uğraştı.Son olarak maddi manevi külfete girip Ankaraya kadar gelen tüm dostlarımıza tekrardan teşekkür ederim, İnşallah en kısa zamanda hep birlikte tekrar buluşuruz.

A-TAKIMI