Ankara 27-28 2014 Field target yarısması fotoğrafları

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • neresnden başlasam bilmiyorum zaman nasıl geçti anlamadım heranı harika geçen bir yarışmaydı dosluk muhatbet harikaydı tesis insanlar atışsahası herşey harıka geçti heleki yagmura remen atışa doyamadık aklımız hep atışta kaldı yagmur dinsede atsakdiye hiç bukadar hevesnenmemiştim yagmur var rüzgar hiç yoktu buda 4,5 ların tadına tatkatı emegi geçen herkeze gellen tüm arkadaşlara doslara çok teşekürler insan emegine olan saygımdan dolayı bugüne kadar düzenlenmiş tüm yarışmalarda emek veren düzenleyen tüm arkadaşlara doslara takımlara ankara istanbul izmir adana vede diger illerden katılan doslara teşekür ederim her geçen yarışma bir birinden güzel olmaya devam ediyor bundan sonrada böyle olur İŞALLAH.Tek istegim tüm doslarla ve takım larımızla elele gönül gönüle bundan sonrada beraber daha güzel yarışmalarda buluşmak bu hobiye gönül veren tüm doslara sevgiler saygılar saglıcakla kalın arkadaşlar

STERY LG 110FT.177
    AA 510 /5.5
    Nikko-Stirling Diamond 10-50x60
    hawke 6+24x56 sr pro
    scuba ikiadet

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen ademusta18 ().

• Bende ki tü fotoğrafların linki aşağıdadır. Elenmemiş haldedir.

https://.mageshack.com/a/OSOz/1

• Benim için güzel bir hafta sonu oldu. Uzun zamandır görüşemediğim arkadaşlarla olmak iyi geldi. Tek üzüldüğüm konu takım ve oda arkadaşım Ergin beyi diskalifiye etmek zorunda kalışım oldu. Umarım oda beni anlayışla karşılamıştır.

Türk'ün Kızıl Elma'sı "BİRLİK" ola ki, Türk yurduna "DİRLİK" gele..

• pazar günü sabah saatlerinde bir arkadaşımla birlikte yarışı seyretmeye yola çıktık lakin yağmur iyice hızlanınca, daha oraya vasıl olmadan dağda tepede bir yerlerde çamura saplanıp oralarda bir yerlerde kalmak korkusundan dolayı geri döndük. Ama bütün hevesim de kursağımda kaldı.

• oralarda bir yerlerde sizlere ulaşamadan çamura saplanmak hala da büyük bir korkudur lakin beni en çok üzen sonradan akıl ettiğim bir mevzudur, yani keşke gelseydim , zaten çamura saplanmam dahi sizlere yakın bir yerlerde saplanırdım, oradan yürüyerek sizlere kadar ualaşabilirdim. İşte bunu o zaman akıl edemedim. Buna kızıyorum ve hala da üzülüyorum.

• Alpaslan abi ,çamura batacak bir yer yoktu, asfaltın hemen yanındaydı tesis. Sağlık olsun abi bir dahaki sefere İnşallah.

A-TAKIMI

• hocam eksilere düşmüşsünüz :)
    şaka bir yana kaç zamandır farkettim, düzelir diye ses etmedim ama düzeleceği yok galiba, gerçi çok önemlide değil ama,bi tuhaf -55545 puan gibi bir değer görmek :)

• Levent onu bende anlamadım farkettim soracaktım neden -55000 diye

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

• Levent onu bende anlamadım farkettim soracaktım neden -55000 diye

Bu gördüğümüz Puan olayı nedir acaba? Ben sitede yer alan bu tür bazı konuların ne anlama geldiğini bilmiyorum,bilen bir kardeşimiz bizi aydınlatabilir mi?

:thumbup: g;$i Air Arms S510 XTRA FAC .22 5.5mm Walnut + HAWKE SIDEWINDER SF 6-24x56 SR PRO IR

:thumbup: g;$i Weihrauch HW97 KT .22 @ Hawke Nite Eye Digital 6-24X50 SR12

• Puanlama konu açanlara,mesaj yazanlara,ilan açanlara her birinde 5 puan olmak üzere sistem tarafından veriliyor ayrıca her beğenide 5 puan artarken beğenmeme durumunda -5 puan olarak düşmekte..

Levent arkadaşımızın puanı - Like vermeye bayılan bir üyenin yüzünden tersten gidiyor :D

Sisteme müdahale şansımız yok lakin Levent arkadaşımızın yazdığı her mesaja +Like verirseniz bir süre sonra normal değerlere ulaşacaktır..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• Anladım . Bence geçmiş kırgınlıkları bırakalım

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

• iyi de levent kardeşimizin şahsım da dahil bir çok kişiye himmeti, faydası dokunmuştır, onun kimsenin düşmanlığını kazanacak bir meselesi olduğuna inanmıyorum, bir yanlışlık olsa gerek.

Bu arada asfaltın kenarında olduğunu yazdın ya levent şimdi bütün asabım bozuldu, salaklık etmemi hiç affetmeyeceğim. Çoook moralim bozuldu çook. Keşke gelseydim.

Topu tüfeği vs yanıma aldım hatta hevesli bir arkadaşla birlikte bir kaç kutu pelet de satınalmıştım.

• Puanlama konu açanlara,mesaj yazanlara,ilan açanlara her birinde 5 puan olmak üzere sistem tarafından veriliyor ayrıca her beğenide 5 puan artarken beğenmeme durumunda -5 puan olarak düşmekte..

Levent arkadaşımızın puanı - Like vermeye bayılan bir üyenin yüzünden tersten gidiyor :D

Sisteme müdahale şansımız yok lakin Levent arkadaşımızın yazdığı her mesaja +Like verirseniz bir süre sonra normal değerlere ulaşacaktır..

iyide 55000, yani eksi (-)55000 olacak kadar nasıl eksi like'lanabilir ki .. 10bin mesajın -like yapılması, beğenilmemesi lazım, :) bu çok fazla değilmi.. , bence sistemsel bir sorun olmalı
    ki Levent'in 700 küsur mesaj varmış şimdi baktım, alakası yok bence.. :)

du bakalım, çıkar işin aslı meydana.. :)

• A takımına çok teşekkürler muhteşem bir yarışma düzenlemişler ellerine kollarına emeklerine sağlık ortam dostluk arkadaşlık şahane ben çok keyif aldım üstüne birde Antep baklavası Erhan bey kesene bereket. Ankara lı dostlara çok teşekkürler tadı damağımızda kaldı. Not; Arkadaşımız yarışma ile ilgili konu açmış katılımcı arkadaşlarımız yarışma ile ilgili paylaşımlar yapıyor lütfen konuyu bölmeyelim.

• Önemli olan gönüllerdeki puan, buradakinin bir önemi yok, uzun zamandır farkındayım ama umursadığım bir durum değil.

Yarışmada gösterdiğimiz sinevizyonlardan bir tanesi;

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

A-TAKIMI

• Bu arada müsait olunca yarışmanın sıralama,planlama sonuç listesini de görmek isteriz..

:thumbup: g;$i Air Arms S510 XTRA FAC .22 5.5mm Walnut + HAWKE SIDEWINDER SF 6-24x56 SR PRO IR

:thumbup: g;$i Weihrauch HW97 KT .22 @ Hawke Nite Eye Digital 6-24X50 SR12

• Hazırlayanların, katılanların ve anı paylaşamların ellerine sağlık. Mütrakip yarışmada görüşmek üzere inşallah.

• Bayram telaşesiyle ancak bilgisayarın başına geçebildim. Kızılcahamamda düzenlediğimiz yarışma gerçekten çok emek harcanarak gerçekleşti. Özellikle Yasin, Levent, Serdar ve Erhan Abinin emekleri çok daha fazla sanırım. Sonuç olarak olumsuz hava koşullarına rağmen çok keyifli geçen bir yarışmaydı. Yarışmanın ikinci günü yağan şiddetli yağmur nedeniyle sonraki turun iptal edilmesi ve buna rağmen tüm arkadaşların morallerini bozmadan neşeli şekilde ayrılmaları bizi daha bir mutlu etti. Her zaman dediğimiz gibi amaç ne yarışma, ne de ödül peşinde koşmaydı, amaç sadece yıl içerisinde forumlardan görüşebildiğimiz arkadaşlarla kısa süreliğine de olsa birlikte hoş sohbet vakit geçirmekti ve bunu da bir kez daha kanıtladığımızı düşünüyorum. Özellikle ilk 9 parkuru hazırlayan arkadaşları bir kez daha tebrik etmek istiyorum ( ilk Ayak parkuru ve akabindeki çök parkuru ile kayanın tepesindeki meşhur karga hedefinin yerleri için :)) Yarışmada ilk defa 16 J ile atan bir çok arkadaş vardı ve umarım 30 J. den daha fazla keyif almışlardır. Şahsım adına havalı tüfek hobim bundan sonra Field Target den ( 16 Joule ile ) ibaret olacak sanırım. Çok keyif alıyorum ve gerçekten denemeyen arkadaşlara mutlaka tavsiye ediyorum.Unutmadan Erhan Abi baklava ve Antep fıstıkları herzamanki gibi mükemmeldi. İzmir ekibine de kahvaltıda boyoz yedirdikleri için ayrıca teşekkürler. Bizleri bu yarışmada yalnız bırakmayan Adana, İzmir, İstanbul...vs diğer tüm illerden gelen arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Dileğim; yarışmacıların sadece sohbet ettikleri, antrenman yaptıkları, parkur ve hedefler için koşuşturmadıkları, federasyon veya organizatörler tarafından hazırlanmış mekan ve parkurlarda yarışmaktır.

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB