Zoraki mod 925 kurusıkı tabanca...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bu tabanca hakkında bilgisi olan var mı acaba? Tutukluk yapar mı, temizliği bakımı zor mu, kolay bozulma durumu var mı, fiyat performans bakımından ne durumda, yada başka aklıma gelmeyen durumlar hakkında bilgisi olan var mı? Köy de bahçeye giren yabani hayvanları korkutmak amaçlı almayı düşünüyorum sizinde yorumlarınızı almak istedim. İlgilenenler için teşekkürker.

airgunturk.com/attachment/9438/

"Güzel gören güzel düşünür, güzel düşünen hayatından lezzet alır." (Bediüzzaman Said Nursi-Mektubat)

• Abi kurusıkıdan hiç anlamam ama geçen köyde aynı silahtan bi akraba almış.Suyunu çıkartana kadar sıktık :) Hiçbir sorun cıkarmadı.Ayrıca sesi çok güzel

Hatsan Mod 99 Limited Edition .22 cal :thumbup:
    Optima 3-9/44e dürbün
    Yatagun Dampa
    :thumbup:
    Crosman M4 .177 cal 8)

• Köy de bahçeye giren yabani hayvanları korkutmak amaçlı almayı düşünüyorum

:) nasıl bişey bu hayvancıklar.. ağaca tırmanıyorlarmı mesela, beslenme alışkanlıkları, sonra genel yaşam tarzları nedir, tek başınamı sürü halinde mi geliyorlar bahçeye :D

• Abi kurusıkıdan hiç anlamam ama geçen köyde aynı silahtan bi akraba almış.Suyunu çıkartana kadar sıktık :) Hiçbir sorun cıkarmadı.Ayrıca sesi çok güzel

Büyük şarjörü oluşu görünüşü oldukça hoşuma gitmişti dediğine göre seside güzel, bakalım iş görür gibi... :)

:) nasıl bişey bu hayvancıklar.. ağaca tırmanıyorlarmı mesela, beslenme alışkanlıkları, sonra genel yaşam tarzları nedir, tek başınamı sürü halinde mi geliyorlar bahçeye :D

Abi bu hayvan(cık)ların her türlüsü var. Ağaca çıkan mı dersin tuttuğumuz avluyu delen mi dersin ne ararsan var. Beslenmeleri konusuna gelince bizim meyve sebzeler galiba en sevdikleri besinler olacak ki evin yanına kadar geliyorlar. İşin garip tarafı bu hayvancıklarin avlanması da yasak. Gerçi yasak olmasa da avlayacak kimse yok diyebiliriz :) işte bende hem babaannem de rahatça kullanabilsin diye kurusıkı düşünüyorum. Hem mermisi fişekten ucuz hemde babaannem rahat kullanır. Maksat ses çıksın :)

"Güzel gören güzel düşünür, güzel düşünen hayatından lezzet alır." (Bediüzzaman Said Nursi-Mektubat)

• Elimde hem yasak öncesi satın alınan tam otomatik modeli (25 mermiyi 1,5 saniye içerisinde boşaltıyor), hem de şu anda satılan yarı otomatik modeli var. Kesinlikle pişman olmayacağınız ve zevkle kullanacağınız bir tabancadır.

Aslında Mod 925 ile Mod 914 aynı alt yapıyı kullanan tabancalar olup sadece dış kasaları farklıdır. Dolayısı ile daha küçük bir tabanca olsun derseniz, 914 alıp, 925'in 25'li şarjörünü de ayrıca satın alarak hiçbir sorun olmadan her ikisinde de kullanabilirsiniz.

• Yorumunuz için teşekkür ederim. Şimdi tavsiyeniz üzerine 914 modeline baktım daha küçük ve daha ucuz ancak 925in görüntüsü bir başka, diğerlerine göre(bana göre) bir kaç tık önde o şekliyle. :)