silecek motoruyla pompa yapımı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • eft aynen oyle dusunmek lazım bakalım 2 lıtrede ne kadar atıs yapcak

bt 65 rb kankası ince mehmet 30 grein

• tebrıkler abi bır fıkır daha cıktı sanırım kullandıgın kasnaklar camasır makınası kasnagı ama basarılı scuba tupun var cok ısıne yarıycak tekrar tebrıkler

• basarılı bır calısma daha cıkmıs oldu bakalım bende bı baslasam hayırlısıyla :)

• abı vıdeo gayet super olmus elıne saglık bu sıstem tam scuba doldurmalık olmus cok kuvvetlı ve oldukça agır bı sıstem cunku sadece alt tabla 5 mm evde scuba doldurmaya bıre bır arkadaslar

• tupum yok malesef artı mesafe var hocam kayserıden bırılerı vardır mutlaka

• birde bunu su soğutmalı bir sisteme çevireceksiniz, ondan sonra getirin bütün scubaları ;)

• facebook ben kullanmıyorum ama, kullanan arkadaşlar varsa mutlaka ziyaret ederler.

ama ben şu su soğutmalı sistemi merakla bekliyorum,..
    Pompa gövdesinin iç kesiti nedir bilmiyorum ama, bi yerlerden bulunabilse.. sanki çok kolay bir uygulama yapılabilir gibi..

• gusel fıkırler cıkıyo ınsallah herkes kendı sılahını kendı doldurabılecek konuma getırecegız ve scuba dolum derdı bıtıcek ınsallahh :)