26 Ekim istanbul avrupa buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hayırlı günler arkadaşlar arnavutköy ve çevresinde (beylikdüzü,hadımköy,sultançift.vs yakın çevrede oturan abi ve kardeşlerim diyorum ki artık bir buluşma yapalım bu pazar günü güzel bir organizasyon ile güzel bir açılış yapalım arnavutköy dememde ki sebep hem atış alanı yeşilligi bol hemde ortak nokta diye buradan katılımcı ve yer için tavsiyede bulunan büyüklerimi bekliyorum inşallah bir başlangıç yaparız bütün civar yerdeki hobidaşlara sesleniyorum hayırlı günler.

AT44 WX-10 long LW Bushnell 6-24x50 aoeg ;tufey#
    6 lt 300 bar Drager
    Hatsan mod 75 optima 4*20 ;avci;

Bu gün ALLAH için ne yaptın...?

• Cumartesi ve pazar günü İstanbul'da sağanak yağış bekleniyor :/ Ben de cumartesi o tarafa gitmeyi düşünüyorum.. yağmur çamur demeden gitmeliyim :) zehir bünyeden taşacak yoksa :D

• Aynen öyle abi yağmur yağarsa şansımıza artık iptal ederiz yada buluşup bir iki sohbet edip çay içeriz.

6 lt 300 bar Drager

• Hayırlı günler istanbulda ki abi ve kardeşlerim istanbul hariç diğer bir çok şehirdeki arkadaşlarımız her koşulda bir buluşma gerceklestiriyorlar bizde bu hafta sonu 9 kasım pazar günü havalarda güzel iken bir buluşma yapalım diyorum herkese iyi günler

6 lt 300 bar Drager

• Ailevi nedenlerden pazar günleri işlerim oluyor ben de cumartesi öğleden sonra fırsat bulursam her zaman gittiğim yere şamlar tabiat parkı yanındaki boş alana gidiyorum. Kısmetse bu cumartesi (8 Kasım) saat 15 civarı oralarda olurum.