Çinekop sezonu açıldı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • airgunturk.com/attachment/10049/airgunturk.com/attachment/10048/airgunturk.com/attachment/10050/

Çinekop avında kullandığınız değişik teknikleri paylaşırsanız sevinirim, bunları klasik yemli takımla yakaldım, aslında kafamda değişik düşünceler var mantara led takmak gibi :) sizce nasıl olur.

• Geçen hafta içinde Perşembe günü Silivri-Gümüşyaka'da tekneden tuttuğumuz 101 adet çinekopu bende paylaşayım bari.. Balık tutmakta dinlendiricidir..

:thumbup: g;$i Air Arms S510 XTRA FAC .22 5.5mm Walnut + HAWKE SIDEWINDER SF 6-24x56 SR PRO IR

:thumbup: g;$i Weihrauch HW97 KT .22 @ Hawke Nite Eye Digital 6-24X50 SR12

• Sizleri tebrik ederim. balık tutmak tutmak benimde diğer bir hobim fakat zonguldakta dalga çok inşallah bu cumartesi pazar dalga fazla olmassa bende bi yoklayacam denizi

• Geçen hafta içinde Perşembe günü Silivri-Gümüşyaka'da tekneden tuttuğumuz 101 adet çinekopu bende paylaşayım bari.. Balık tutmakta dinlendiricidir..

sırf bu tabloyu yakalayabilmek için kendime küçük bir fiber tekne aldım, darısı başıma. Tebrikler muazzam av yapmışsınız.

• Sizleri tebrik ederim. balık tutmak tutmak benimde diğer bir hobim fakat zonguldakta dalga çok inşallah bu cumartesi pazar dalga fazla olmassa bende bi yoklayacam denizi

umarım hava şartları yanınızda olur ve güzel bir gün geçirirsiniz size şimdiden rastgele.

• Bülent bey bende diyorum nerede bu balıklar, şimdi belli oldu :) güzel av olmuş tebrikler.

Haksızlık etmeyeyim, biz 3 kişiydik.. Ama çok balık vardı, bir ara yunuslarda geldi teknenin yanına..

:thumbup: g;$i Air Arms S510 XTRA FAC .22 5.5mm Walnut + HAWKE SIDEWINDER SF 6-24x56 SR PRO IR

:thumbup: g;$i Weihrauch HW97 KT .22 @ Hawke Nite Eye Digital 6-24X50 SR12