envanter cekımımız ve 2015 TAKVIMI

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • merhabalar;

yapmıs oldugumuz envanter cekımı herkes tarafından cok begenıldı ve hatta neden takvım olarak bunu duzenlemıyorsunuz seklınde bır onerıde geldı; bunun uzerıne hazırlamıs oldugumuz takvım ı sızlerlede paylasmak ısterım.

https://dl.dropboxusercontent.com/u/92011328/HK 2015 H.pdf

https://dl.dropboxusercontent.com/u/92011328/HK 2015 H.pdf

Gamo 4.5 Delta Cadet, Daystate MK4 MTC 5.5, AA MPR, AA FTP900, FX impact, Armsan RS-X1, Armsan Phenoma, Ataarms SP, Husanarms (12cal)...

• Çok güzel çalışma olmuş, elinize sağlık. Benim fikrim Ağustos ile Eylül genel çizgiyi (netlik, kadraj ve tema olarak) bozmuş.

• BAŞARILI ÇALIŞMA ELİNİZE SAĞLIK BU TAKVİMİ MASAMIZDA GÖRME ŞANSIMIZ OLUR İNŞALLAH

kral bull pup .22
    stoeger atac suppressor .22
    hatsan mod 99 .22
    tacvectör optic 10-40x60 satılık

• Güzel olmuş, eline sağlık. 2015 Hayırlı uğurlu ve bol atışlı olsun.

• fotoğraflar şahane ama takvim tırt .

• arkadşlar süper yapmışsınız yine

at 44 tactical optima 4x30 bushell dürbün hatsan pompa.......kral slug pompalı (red dot).........kral safari magum 5.5

• basılmış olsaydıda alıp duvarımıza assaydık varmıdır bir çalışma gerçi ilk ayı yarıladık ama

kral bull pup .22
    hatsan mod 99 .22

• merhabalar;

bu calısmayı ben yaptım, dileyen cıktı alıp kullanabılsın dıye tum hobıdaslarımıza mal olsun dıye...

Gamo 4.5 Delta Cadet, Daystate MK4 MTC 5.5, AA MPR, AA FTP900, FX impact, Armsan RS-X1, Armsan Phenoma, Ataarms SP, Husanarms (12cal)...

• vallah ben çıktısını alıp kullanacam

at 44 tactical optima 4x30 bushell dürbün hatsan pompa.......kral slug pompalı (red dot).........kral safari magum 5.5

• bilgi için teşekkür ederim

kral bull pup .22
    hatsan mod 99 .22

• Çok güzel olmuş bence:............ bence her bir ay için bir marka ve markaya ait ayın günlerinede yaylı, pcp, pistol ne varsa eklenip bir takvim yapılabilir....

Kör sniper

• Ellerize sağlık çok güzel olmuş

Theoben Raw HM1000X 0.25 cal.
    Benelli Vinci Black Synetic
    Mke çifte 71cm 12 cal. Kaval Namlu
    SAUER 202 7mm Remington magnum