HW97K dürbüne kamera montaj aparatı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Öncelikle forum üyelerine çok teşekkür ederim. Zira bu forum sayesinde kısa zamanda çok bilgi edindim.

Uzun yıllar önceden Hatsan marka namludan kırma yaylı bir havalı tüfeğim vardı. Son zamanlarda ise bayilerin vitrinlerindeki pcp'lere gözüm takılır oldu. 2 hafta kadar önce Hatsan BT65 almak üzere bayiiye gittim. Şansıma bayii pek esnaflıktan anlamayan bir adamdı, küçük bir pürüz yüzünden anlaşamadık. Eve dönünce internette araştırmayı biraz daha derinleştirdim. Yerli yabancı forumlara girdim. Gözüm hep pcp'de idi. Internette en az 30 - 40 saat turladıktan sonra gördüm ki, genel kanı şu: Her pcp sahibi pratiklik açısından pcp'nin yanına bir de yaylı ekliyor. Durum böyle olunca 2 tüfek almak elzem oldu. Satın alma sırasını değiştirip pcp'yi bir süre erteledim. Zira pcp'de seçim daha zor. HW97K 4,5 mm satın aldım, bir süre bu tüfekle oynayacağım. Bu süre zarfında bilgim, görgüm biraz daha gelişir pcp'de yanlış seçim yapmam diye düşünüyorum.

HW97K'nın üzerine SportsMatch DM60 dampa ayak satın aldım ve daha önceden sahip olduğum BSA 2-7x32 AO Airgun dürbünü ve su terazisini monte ettim. Bu dürbünün beni tatmin edeceğini sanmıyorum, ama şimdilik gittiği yere kadar gitsin.

Bir de kamera montaj aparatı yapıp taktım. Aparatın ana gövdesi Kestamid denilen bir çeşit plastik. Bu malzeme ile dişli bile yapıyorlar. Oldukça sağlam bir malzeme. Diğer parçalar ise paslanmaz çelik.

Be yourself, no matter what they say...........

Zor olduğu için cesaret edemediğimiz şeyler, aslında biz cesaret edemediğimiz için zordur..!

• Hayırlı olsun! Güle güle kullanın.

Zoraki HP01 Ultra .177

• Hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanın.
    Atış sehpası da el yapımı sanırım. O da çok güzel görünüyor.

• On numara çalışma olmuş.Güle güle kullanın

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• gayet başarılı gözüküyor. bu kestamid denen malzemenin bulunması kolay mıdır. ya da işlenmesi ahşapa göre kıyaslarsak zor mudur? başka bir proje için düşünüyorum da..

• Hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanın.
    Atış sehpası da el yapımı sanırım. O da çok güzel görünüyor.

Aslında o konu hakkında bilgi vermeyi düşünmüştüm ancak mesajı yazarken unutmuşum. Masanın üzerinde gözüken o alet benim atış sehpam değil. Zira atış sehpasında bir miktar yukarı aşağı hareket gerekiyor. O alet benim silah temizliğinde kullandığım platform.
    Atış sehpam ile ilgili fotoğrafları da en yakın zamanda paylaşmayı istiyorum. Henüz silahı sıfırlamayı tam yapmadım. Sıfırlama esnasında atış sehpa sisteminin fotoğraflarını da çekip yayınlarım.

Zor olduğu için cesaret edemediğimiz şeyler, aslında biz cesaret edemediğimiz için zordur..!

• Gule gule kullanin super :)
    Seri uretime gecin imkan varsa.faydalanan hobidaslarimiz olabilir.

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• gayet başarılı gözüküyor. bu kestamid denen malzemenin bulunması kolay mıdır. ya da işlenmesi ahşapa göre kıyaslarsak zor mudur? başka bir proje için düşünüyorum da..

Ben İzmir'de bulabiliyorum. İstanbul ya da Kocaeli gibi şehirlerde de bulunabileceğini düşünüyorum. Diğer bir adı döküm polyamid.
    Ege Asal Metal - Döküm Polyamid (PA 6 G)

• Ertuğrul'um başımıza daha ne tür işler açacaksın bakalım. Yaşadıkça ve yaşlandıkça göreceğiz.
    Benim 338 cal. Den 375 cal. Ye dönüştürdüğüm meplat bodies sağlıklı olmamıştı. Öyle görünüyor ki Kestamid ile bunun yenisini yapabilirim. Gelirken getirirsen sevinirim.

• Merhaba, hw97'niz hayırlı olsun, bende çok yakın zamanda 'xiphias'in envanterinde bulunan 4.5mm Hw97k'yı satın alarak ilk tüfeğime sahip oldum. Tüfeği ilk elime aldığım andan itibaren çok sevdim, sizde güle güle kullanın, keyifli atışlar.