A4 Hedef kağıdı (pdf formatında)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Kendime hedef kağıdı çizdikçe sizinle de paylaşıyorum.
    Bunlar da yeni hedef kağıtları. Alt kısımda ki pdf formatını print ederseniz daha iyi sonuç alırsınız.
    Hem siyah-beyaz hem de renkli hazırladım.
    Umarım beğenirsiniz. İyi atışlar.

Be yourself, no matter what they say...........

Zor olduğu için cesaret edemediğimiz şeyler, aslında biz cesaret edemediğimiz için zordur..!

• Ben de sitede başka birinden almıştım nickini hatırlamıyorum kaynak veremiycem . Koyayım kullanan olur belki . İstediğiniz şekilde kendi atış kağıdınızı tasarlayabiliyorsunuz.

http://printtargets.net/

• Kendime hedef kağıdı çizdikçe sizinle de paylaşıyorum.
    Bunlar da yeni hedef kağıtları. Alt kısımda ki pdf formatını print ederseniz daha iyi sonuç alırsınız.
    Hem siyah-beyaz hem de renkli hazırladım.
    Umarım beğenirsiniz. İyi atışlar.

Elinize sağlık güzel olmuş. Bu tip hedef kağıtlarında karelajlı olmasını anlyorum yanlız ortadaki hedef halkalarının dışında renkli ve siyah kelebek kanadı şekillerin kullanımda bir amcı varmı yoksa kağıda sadece renk katması desen vermesi içinmidir. Bazen bu tür hedef kağıtlarına internet sitelerini gezerken rastlıyoruz.

AT44 FT 0.177 +TAC Vector Optics Sentinel 10-40x50
    Hawke Sidewinder 8-32×56 20x ½ Mil Dot
    BSA 8-32×44
    Zoraki HP 01 Ultara 0.177 + Red Dot + Wragner Moderatör+ Zoraki Dipcik
    Beretta Elitte II 4,5 + Red Dot Laser Sight
    Bushnell 10x25 Rangefinder
    Seben kamera aparatı
    The Beta Shooting Chrony
    iNTERSPiRO 6lt 300 bar Scuba Tüp

Optima 3x12-44 AOE
    Sniper 4x32 Compact Işıklı (MilDot)
    Stoeger X20 Suppressor 0.177
    Stoeger 4x32 Compact Işıklı
    Hatsan PCP Pompa

Tekparça Ayak

https://www.youtube.com/channel/UC1k_dMslFEFRSxrrc7R7NCw

• Kanatların ortasındaki beyaz alana dürbün krosunu (yatay ve dikey) ortalamak oldukça hassas sonuçlar veriyor.

Be yourself, no matter what they say...........

Zor olduğu için cesaret edemediğimiz şeyler, aslında biz cesaret edemediğimiz için zordur..!