AT 44 4,5MM Mİ 5,5MM Mİ?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • S.A ABİLER BU İŞE YENİ BAŞLIYCAM AT44 ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM FAKAT KARAR VEREMEDİM BU KONUDA BİLGİM AZ OLDUGU İÇİN 4,5MM Mİ ALSAM YOKSA 5,55MM Mİ YARDIMCI OLURSANIZ COK SEVİNİRİM SAYGILAR

• harfler büyük uyarı gelebilir ;)

..

Genel kanı ve değişik gramajlardaki pelet çeşitliliği ve tahribata yönelik atışlara müsait olması sebebi ile 5,5mm
    ama 4,5 mm de kullanılabilir, biraz daha hassas davranmanız, rüzgarı v.s. daha iyi dinlemeniz gerekir..
    güzeldir de ben 4,5 olanı kullanmıştım..

ama 2.el piyasası, rüzgardan daha az etkilenmesi, enerjisini daha uzağa taşıyabilmesi, ağır gramajlı peletler kullanbilme gibi nedenler ile galiba genel kullanım için tek tercih 5,5 mm olacaktır.

• cok tsk ederim valibey cvpladıgın için benim için aydınlatıcı tavsıyenı tutucam tskler

• Ne için kullanacağın önemli ft içinse 4.5 uzun mesafe atıcığı için 5.5 tahribat için 6.5

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKİ KANDIR TOPRAK UĞRUNDA CAN VEREN VARSA VATANDIR