temizlediği tüfeğinin ateş alması sonucu

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Sandıklı'ya bağlı Dutağaç Köyü'nde oturan Ali Özel, sabah saatlerinde arkadaşlarıyla birlikte avlanmak için Aktepe mevkiine gitti. Burada av öncesi arkadaşlarıyla piknik yapan Ali Özel, öğle saatlerinde tüfeğini temizlemeye başladı. Bu sırada aniden ateş alan tüfekten çıkan saçmaların karnına isabet ettiği Ali Özel ağır yaralandı. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri Ali Özel'in yaşamını yitirdiğini belirledi.

Savcının olay yerinde yaptığı incelemenin ardından Ali Özel'in cesedi Sandıklı Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Ali Özel'in olay öncesi cep telefonuyla çektiği fotoğrafları sosyal paylaşım sitesi üzerinden paylaştığıgörüldü. Bekar olan Ali Özel'in yaklaşık 2 ay önce askerden geldiği belirtildi.

Jandarma, Ali Özel'in ava çıktığı arkadaşlarının ifadesine başvurdu. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Ahmet DAĞLI / SANDIKLI (Afyonkarahisar), (DHA)

Sandıklı'da şok olay! Ali Özel öyle bir şey...

• Osman ORTAÇ üstad geldi aklıma.tedbirden zarar gelmez.hep tedbir hep tedbir.bu işin ustalığı yok ister ateşli ister havalı olsun boş silah yok silah her zaman doludur.
    ALLAH rahmet eylesin.
    Cümlemize kazasız belasız güvenli atışlar diliyorum.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• Dolu silah nasıl temizlenir, nasıl harbi geçirilir içinden hiç anlamıyorum.

[marketplace]1241[/marketplace]

• olayların aslını bilmiyoruz da ben çoğuna inanmıyorum yok temizlerken silah ateş aldı,yok asker şakalaşırken arkadaşını vurdu vs mantıklı gelmiyor bana

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• ama olabiliyor çünkü biz millet olarak tedbirsiziz kendimize çok güveniyoruz ve çoğu zaman ufacıcık bir tedbirin hayat kurtarabileceğini aklımıza getirmiyoruz askerliğimi güneydoğuda yapmıştım bir arkadaşım gerekli tedbiri göstermediği için kendini vurdu ve maalesef vefat etti dikkat ve daima tedbir

kral bull pup .22
    stoeger atac suppressor .22
    hatsan mod 99 .22
    tacvectör optic 10-40x60 satılık

• bende bir sefer süper poze av tüfeğini içine fişek koyup kapattım o anda yere patladı yanımda da kardeşim vardı Allah göstermesin kimselere

Kör sniper

• Osman ORTAÇ üstad geldi aklıma.tedbirden zarar gelmez.hep tedbir hep tedbir.bu işin ustalığı yok ister ateşli ister havalı olsun boş silah yok silah her zaman doludur.
    ALLAH rahmet eylesin.
    Cümlemize kazasız belasız güvenli atışlar diliyorum.

Maaşallah Osman ORTAÇ beyfendide Nasıl bir titizlik, dikkat var. Ortada kurşun yok cebine koyuyor yinede, 5-6 defa şarjöre mermi yatağına bakıyor. Bir cümle anlatıyor tekrar bakıyor boş mu diye.
    Arkadaşada Allah rahmet eylesin.

Stoeger X50
    Hawke sport hd 3-9x40 sportsmatch dampa
    Daystate airranger 6.35

• namluda fisek varken nasil temizlenirki heralde tetigin ustunde zor bi leke vardi onu cikariyim derken bastirinca ates aldi