TAVSİLERİNİZİ BEKLİYORUM...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • BENJAMIN NP XL1100 5.5 MM ARKADAŞLAR BU TÜFEĞİ ARAŞTIRDIM VE ALMAYA NİYET ETTİM BİRDE BU KONYLA İLGİLENEN ARKADAŞLARIN BU AYARDA MARKA TAVSİYELERİNİ VE BU TÜFEK HAKKINDA BİLGİLERİNİ ÖĞRENMEK İSTİYORUM ?(

• Merhaba Özgür, bende bu tüfeği ve diana 54 düşündüm av bayiide inceleme fırsatım oldu. Eğer boyun 175 cm altıysa hiç düşünme... Silah biraz ağır ama uzunluğundan dolayı pek etkilemedi beni, kurması çok kolay ayrıca kundak boyu kısa boyunlu insanlar için sıkıntı yaratabilir. Ahşap yapısı diananın yanında biraz kötü ama diğer çoğu tüfekten daha iyi bir his veriyor. Ateş etmedim ama en iyi grupmanı 18 grain jsb yapıyor.

Halil Baskurt

Zoraki Ultra .22~1×32 red dot

Swiss arms p92

Hatsan mod 99 .22

• Özgür bey merhaba tüfeği aldınız mı? benim de niyetim var aldıysanız yorumlarınız rica.

Weihrauch HW 97K 5.5mm
    Benjamin XL 1100 5.5MM

• Arkadaşlar aranıza yeni katıldım Benjamin marauder 6,35 mm 25 cal tüfeğim tavsiyelerinizi bekliyorum