hatsan bt65 yardım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • merhaba arkadaşlar.acemi bir pcp kullanıcısıyım.hatsan bt65 tüfeğimi arkadaşa sıkması için verdim kurma kolunu iyice geri çekmeden tekrar ileri itti.kurma kolu çok sertleşti.sürgüyü tam çekmemesinin etkisi olmuş olabilirmi.olmuşsa kolayca halledilecek birşeymi.şimdiden teşekür ederim...

• Namluyu kontrol edin. Büyük ihtimal birden fazla pellet sıkıştırdınız.

• atış yapıyor ama sürgü olması gerekenden sert çekiliyor

• bozmuş tüfeği 8| :))

.........

Bt-65 de namlu o-ringleri pelet iticinin üstünde mi, yoksa namlu girişindemi.. bolt kolunun oraya içine bişeylermi kaçtı yoksa, sıkıştırıyor,..
    uzaktan yazarak ta olmuyor ki :)

• sorun ne imiş bizde öğrenelim ve nsıl halloldu forumda bt65 kullanalara yardımcı olmak açısından

kral bull pup .22
    stoeger atac suppressor .22
    hatsan mod 99 .22
    tacvectör optic 10-40x60 satılık

• Bilmiyorum kendiliginden duzeldi.bikac atis yaptim normale dondu

• Ah şu arkadaşlar yokmu . Bende bi kaç defa verdim ama özellikle on kere yapmamaıs gerekenleri tekrar ederek :)

ZORAKİ ultra hp-01 (5.5 mm)
    HATSAN- at44 wx-10 long LW + UTG Leapers 6-24X50+ EVRENSEL bipod + medaratör + 6lt 300bar scuba
    HATSAN-mod 125 sniper + optima 3-9x44E + sports match dm60 dampa
    HATSAN-mod70 + optima 3-9x32
    HUSAN - Yarıotomatik Şarjörlü av Tüfeği ( 12 cal )
    SAFİR T14 Yarıotomatik Şarjörlü Av Tüfeği ( 36 cal ) + 1x30 Reddot

• Kullanmak öğrenilir öğretilir. Atış güvenliğinin bilincinde olmayanlara, her türlü canlılar icin yasam hakkinin kutsallığının bilincinde olmayanlara ve senin o tüfeği almak icin kac saat ve ne şartlarda çalıştığının bilincinde olmayanlara kim olursa olsun vermemek lazım.

• Aynen katiliyorum.verde bi kere sıkalım ayaklarına bi kutu sacmayi yedik simdiden.contayi yakacam az kaldi.

• Benim namluya bir kere 2 pelet almis attim peletleri farkli yerlere vurdu bi zarar gormus mudur namlu ?

• Zarar görmez.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Benim namluya bir kere 2 pelet almis attim peletleri farkli yerlere vurdu bi zarar gormus mudur namlu ?

İki tane pelleti nasıl atmış :) Namluya zarar veremez pellet kolay kolay ama namlu tıkanırsa oringlere zarar verebilir.

ZORAKİ ultra hp-01 (5.5 mm)
    HATSAN- at44 wx-10 long LW + UTG Leapers 6-24X50+ EVRENSEL bipod + medaratör + 6lt 300bar scuba
    HATSAN-mod 125 sniper + optima 3-9x44E + sports match dm60 dampa
    HATSAN-mod70 + optima 3-9x32
    HUSAN - Yarıotomatik Şarjörlü av Tüfeği ( 12 cal )
    SAFİR T14 Yarıotomatik Şarjörlü Av Tüfeği ( 36 cal ) + 1x30 Reddot

• Yok tikanma abi pelleti agzina vermisim baktim pelet bitmis dedim bos kuruldu heralde son peleti almis sonra doldurup tekrar ileri ittim attim cok degsik bi ses cikti 2 pelet atti biri hedefe vurdu digeri hedeften biraz saga gitti

• Arkadaşlar bugün yeni aldigim bt65 i denedim. Kurma kolu o kadar sert ki parmağım Nasır tuttu. Ayrıca bazen kurma kolunu çekiyorum kurmayı 2. De kuruyor ama bu defada 2 pellet alıyo namlu ya neden olabilir. Sizde de bu durumlar oluyor mu. Sb modeli.

• Direk hatsan teknik servise gonder yaglayıp bakımını yapıp gondersinler. En guzel en kaliteli en saglam bu diye düsünüyorum.

• Arkadaşın bt 65 de de aynı sorun var, kurma mesafesi çok kısa ve yayı çok sert.

Kurarken tetik tırnağının tık sesini duymadan kolu geri itmeyin , yayı yumuşatarak çözüm olabilir ama normali öyle sert

Arkadaşlar bugün yeni aldigim bt65 i denedim. Kurma kolu o kadar sert ki parmağım Nasır tuttu. Ayrıca bazen kurma kolunu çekiyorum kurmayı 2. De kuruyor ama bu defada 2 pellet alıyo namlu ya neden olabilir. Sizde de bu durumlar oluyor mu. Sb modeli.

• Biraz daha deneyeyim diye düşünüyorum. Belki kurulmama sı benim acemiliğime olabilir. Kol baya bi sert. Olmaz sa servise göndereceğim.