İstanbul-Avrupa Yakası Buluşma

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Önümüzdeki günlerde İstanbul Avrupa yakasında bulunanlarla bir hafta sonu buluşma ayarlasak, tanışıp kaynaşsak iyi olur diye düşündüm. Hepimiz biliyoruz tek başına keyif alamıyoruz artık.. ;avci;

Velhasıl kelam Adana-Bursa ekiplerinin buluşmalarını kıskanmaya başladım, İstanbul takımlarından destek bekliyorum :)

• İstanbul takımları sadece "forumda atar" demişlerdi de inanmamıştım, cevap bile verilmemiş.. 8|

• Biz hiç forumlarda atmıyoruz mesala sayıca çok büyük bir takım olmasak da bizim ekibimiz on numara dır ve hepsi büyüğü ne küçüğü ne karşı son derece saygılı ve yardım sever her arkadaşım a sonuna kadar kefilim demem o ki İstanbul Avrupa yakası takımı olarak b

• Biz buradayız Adana yarışma sından sonra görüşe biliriz

• Şüphesiz dedikleriniz doğrudur ama söylemim heralde yanlış anlaşılmış. Sürç-i lisan ettiysek affola, şaka mahiyetinde bi serzenişti benimki..

• En yakın zamanda siz değerli büyüğümün önderliğinde bir buluşma talep ediyorum o zaman Sezgin abi.. :)

• Hayırlısı ile Adana müsabaka sına gidip gelelim bize uyar

• çekmeköy reşadiye mesire alanının orada çekmeköy belediyesinin havalı silah poligonu var orada da 2 adet takım bulunuyor filintalar ve havalı kuvvetler cumartesi pazar mutlaka poligonda bu takımlardan birileri oluyor haberiniz olsun.

smith wesson 5906-
    safirt14
    -zoraki925 otomatik
    -crosman 760 177
    blow auto 92
    blow crazy auto.
    blow desert tiger
    hatsan torpeedo 25
    hatsan mod 25 supercharger 177