GEZ ARPACIK AYARI ACİL

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Saygıdeğer arkadaşlar sonunda diana mod 54 üme kavuştum.5 metreden 2, 5 cm çapındaki dairenin içine jsb peletleri topladım.bana sıkılmadan sabırla gez arpacık ayarını nedenleriyle anlatacak arkadaş arıyorum.bu haldeyken evin 2.katından yaklaşık 60 metredeki yerde süt şişelerine alt üst nişan alarak attım vuramadım.peletlerin nerrye gittiğini görmedim.değerli yorumlarınızı bekliyorum.

• Şu evden şehire atışlar hep bi korkutmuştur beni, hele ki böyle acilse...

Up ya da u ibaresi yönünde çevirdiğinizde vuruş noktasını yukarı yönde değiştirirsiniz, left yada L yönünde çevirdiğinizdeyse sola. Öncelikle büyükçe kağıda atıp vuruşun nerelerde olduğunu görmeniz gerekiyor tabi

• Tüfeğiniz hayırlı olsun, videoyu forumdan buldum ;)

60 metreyi vuramama nedenleri:

• tüfeği sıfırlamadınız
    • acele ettiniz ;)
    • 5 metreye sıfırlanan tüfeğin atış eğrisi 60 metrede tahmin ettiğinizden daha başka bi yerden geçiyor..
    • yada tüfeği hakket sıfırlamadınız ;)
    • şaka bi yana 5 metrede de çok dağılmış.
    • kaynak noktaya dikkat edin, önemli ama..

iyi seyirler, videoda detaylıca anlatıyor sıfırlama işi..

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen valibey ().

• Arkadailar cvp için teşekkürler sagın wrangler evim müstakil atış yaptığım yer boş tarla sıkıntı yok