AT44.. tecrübeli arkadaslardan yardım ltf..

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • ustalar abiler dün HATSAN AT-44 WX 10 LONG LW elime geçti sıfır aldım fakat hiç anlamiyorum teknık detaylardan cok yeniyim yani bu iste
    tüfek hava tüpü dolu geldı ateslemek icin bile bi saat ugrastım kurma kolunu tam cekıp kıtlememisim :) yani rezilik diz boyu abi ler iki sorunum var birincisi hatsan pompa hortumunun ucuna dolum aparatı takıyoruzya ıkısı arasına tufekle beraber gelen contalardan bırını takıcakmıyım ? aldıgım yer takmıycaksın dıyor hatsan takıcaksın dıyor ? bi denedim sanki hava kacırıyor gıbı basamadım yanı bide dolum aparatını tufek havatupundekı o delıge sadece takıverıyormuyuz hepsi omu ? bide dürbün ayarını falan yapamadım napacam bılmıyom yardımlarınızı beklıyorum tskler

• yokmu abilerden acemi kardesinize yardım edecek kimse?

• uçlar contalı olması lazım.diğerleri yedektir aşınınca değiştirirsiniz.dolum ucunu tüpe iyice bastırın bastırmadığınız için hava kaçırıyor olabilir.pompanın tahliye vanasını kapatın hortum ile tüp basıncı aynı seviyeye gelince tüp dolmaya başlayacaktır.tüp dolunca tahliye vanasını açıp basıncı alın ondan sonra hartumu tüpten çıkartın.bir iki video ekliyorum üstadlar gelip yardım edene kadar fikir verecektir.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• dostum cok tsk ederim baya yardımcı olcak videolar netten bu videoları bulamamıstım ben. yanlız dolum aparatının tufek hava tupune gıren kısmında kendinden takılı olan ıkı tane conta var ben diger tarafında yanı hortum ucunun girdigi yere diyorum orda conta yok ve oraya uygun bi tane conta gondermısler videoda conta takmıyor gıbı gordum yukarda ama tam gorunmuyor hatsan ozellıkle conta takılacak dıyınce kafam karıstı.
    cvp icin tekrar tskler sagol dostum

• rica ederim lafımı olur.
    o kadarını bilmiyorum. hatsanı da arayabilirsiniz yada ilerleyen zamanda cvp verecek arkadaşlarımız olacaktır bekleyelim.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• O conta olmazsa hava kaçırır kesinlikle tak bende de at44 long lw var hayırlı olsun

Kör sniper

• yorum için tskler kamil öztürk.. tam olarak demek istedigimi anladın sanırım. dısı metal ıcı lastık conta bi tek o oluyo zaten oraya

• Aynen dediğin gibi. Dışı metal içi lastik contayı dolum ucu ile hortum arasına tak. Sonra nazikçe tüpün içine sonuna kadar geçir. Dolum ucunun üzerindeki iki küçük sarı conta biraz çabuk deforme olabiliyor.

Yeni tüfeğin hayırlı olsun. Kazasız, belasız atışlar.

• Hayırlı olsun yeni tüfeğiniz,keyifli atışlar.

.
    . ;keyfs;
    Webley Raider single shot 5.5(lw namlu)-Dowling&Rowe 8-40x44

Webley tomahawk 4.5-Bushnell 3-9x40

Winchester 1300 DEFENDER SYNTETIC Pompalı

Yavuz 16 Regard M.C 9mm