3 Kuruşa 5 Köfte:)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hobiye başlayalı 2 aya yakın bir süre oldu. Tüfek hatsan mod 75 dürbün markası bilinmeyen 4*20 bi dürbün:) jsb 18 gr ve ağırlığı bilinmeyen avsan pelletlerle 15 metre 10 atış oturarak grupman denemesi. Ustalardan yorum bekliyorum. Hatalar ve tavsiyeleriniz nelerdir.

• Ellerinize sağlık..

o mesafeden daha ufak bir nişan noktasını görebilirsiniz zannedersem..
    hedef kağıdına daha ufak bir işaret koyarak yeni bir grupman deneyerek, buradan tekrar paylaşabilirmisiniz..

• Teşekkür ederim hocam. Yeni dürbün sipariş etmiştim aliexpressten daha gelmedi onunla daha iyi işler çıkartırım diye düşünüyorum kısmet:)

• hadi hayırlısı olsun..
    biz olamadık daha ya, tahmin ediyorumki sizin daha iyi atışlarınız olur zamanla.. :thumbup:

• 10 numara grupman olmuş. Köfteler de ufacık ekmeğe sık oturmuş Maşallah :D Ellerinize sağlık.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177