galatian hız azaltma

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Tüfeği yeni aldım gayet güçlü ama pompa ile sıkıntı oluyor bende gücünden fedakarlık yapmak istiyorum ama nasıl yapılağı halkında hiç bir şey bulamadım. At44 gördüm gayet basit gibi ama bu at44 e hiç benzemiyor. Bilgisi olan varsa ve yardımcı olursa çok.sevinirim.

》Kral Breaker ★★★
    》4-12x40 IR Hawke ★★★

• Sadece regülatör ile mi mümkün peki?

》Kral Breaker ★★★
    》4-12x40 IR Hawke ★★★

• At44 gibi guc ayari yapilamiyorsa cekic yayi degisimi ile de cozulebilir.

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)

• Basit mi bu dediğiniz ve servis yapar mı?

》Kral Breaker ★★★
    》4-12x40 IR Hawke ★★★

• amaç atış sayısını artırmaksa çekiçyayı değişimi ile hava sarfiyatı azaltılıp hafif pelet kullanarak atış sayısı artırılabilir sanırım
    yani mustafa ekiz emüracat edeceksin

• Basit mi bu dediğiniz ve servis yapar mı?

Servis yaparmi emin degilim.galatian in mekamizmasini gormedim ama zor olacagini sanmiyorum daha yumusak yay veya daha kisa yay ile cozulecektir.

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)

• çekiç yayından bir tane daha bulamazsan, sök tüfeğini..
    üstündeki yayı 2-3 spir kadar kes..
    dene, bak. incele gözlemle..
    olmadı tüfeği hatsana yolla, ama elindeki yayı takma tüfeğe, onlar bakımda üstüne bir yay takar , böylece 2 yayın olur..

biri güçlü atışlar, biri güçsüz ;)

hemde eğer varsa üretim telaşından gözden kaçan problemler bakım titizliğinde farkedilir müdahale edilir belki..

biraz zahmetli olacak ama..

• Şahsen tüfeği sökmeye cesaret edemiyorum çünkü almak için çok uğraştım toplayamama ihtimalide var sonuçta en önemlisi de anlamıyorum.

》Kral Breaker ★★★
    》4-12x40 IR Hawke ★★★

• şimdiki hali ile kullandığın peletin ağırlığı ve tüfeğin yaptığı atış sayısı nedir ?.

• Jsb exact jambo diabolo 16 grain gibi bişey yaklaşık 200 den 100 bara 30 35 atış yapıyorum

》Kral Breaker ★★★
    》4-12x40 IR Hawke ★★★

• Bence atış sayısı ideal , düşürürsen isabet oranında azalacaktır. pompa çok sıkıntı oluyorsa 200 bar bir skuba alabilirsin.

• 25 atış kadar daha az..

tüpü sökemezmisiniz peki..
    çekiç yayını değiştirmekten daha kolay olsa gerek.. mantık aynı oluyor herhalde, çekic yayını hafifletemiyorsak, tüpteki valfin yayını sertleştirebilirsin bence..
    bu daha kolay..

Tüp boş iken bi aç incele istersen, sökmesi daha kolay blok grubuna göre..

• Scuba almıştık ama konyada 300 bar dolum yapan yer oolmadığından sattık

》Kral Breaker ★★★
    》4-12x40 IR Hawke ★★★

• Tüp daha mantıklı hocam tüpü denemeyi düşünüyorum ilginiz için teşekkür ederim

》Kral Breaker ★★★
    》4-12x40 IR Hawke ★★★

• 200 bar basan var , istersen arkadaşta vardı boşta .

Yalnız tüfeğin at44 değil sonuçta , biz hafta sonları 200 250 m denemesi yapıyoruz sizin o taraflarda bize katılırsan tüfeğin gücünün ideal olduğuna kanaat getirirsin :)

• tamam işte siz buluşun o zaman, olmadı elbirliği ile dağıtıp toplarsınız tüfeği ;)

• Havalar düzelse dört gözle bekliyorum ama hafta sonu ıspartaya gidiyorum malum tatil bitti ama yazın illaki buluşur birlikte atış yaparız

》Kral Breaker ★★★
    》4-12x40 IR Hawke ★★★