A Takımı Atış Alanı taşınıyor

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • abi inanın ankaraya taşınasım geldi keşke balıkesirde de biraz fazla olsa havalı tufek seven kullanan hobidaşlarımızdan ama inancım var elbet bir gün bizde buradaki abilerimle kuracağız böyle bir yer :)

• aylar olmuş kimse yazmayalı ::)
    atış yapmak icin guzel bır yer arayısındayım ben de haftasonları sadece tanısıp kendımı gelistirebilecegim bir yer olarak görebilirmiyim burayı ? yoksa sadece takımın üyelerine açık bi atış alanı burası? bizler yapamıyormuyuz yani?

AT44 S10 LONG 5.5mm

• Selamlar. Kullanım konusunda yorum yapmak bana düşmez ama merakınız varsa mutlaka gelin derim. İnsanlarla tanışın konuşun, üstadlardan doğru bilgiler edinin, neler yapıyorlar ne teknikler ve ekipman kullanıyorlar görün.
    Ben geçen sene fırsat buldukça orada oluyordum bu yıl da inşallah giderim çok şey öğrendim üstadlardan.

Hammerli Ar 20 + Hawke 8-32x56 SR Pro
    Hatsan Galatian III 5.5mm (Ekiz regulator) + Gamo 6-24x50

Hatsan Dynamic 12ga

• Selamlar. Kullanım konusunda yorum yapmak bana düşmez ama merakınız varsa mutlaka gelin derim. İnsanlarla tanışın konuşun, üstadlardan doğru bilgiler edinin, neler yapıyorlar ne teknikler ve ekipman kullanıyorlar görün.
    Ben geçen sene fırsat buldukça orada oluyordum bu yıl da inşallah giderim çok şey öğrendim üstadlardan.

bende meraktan fazlası var biraz:) aldım bitane AT44 Long 5.5mm tüfek öyle arada gidip atış yapıyoru boş buldugum yerlerde bazen evin arka bahçesinde felan ama profesyonel bir yerde profesyonel kişilerin yanında daha fazla keyif alınacagını düşünüyorum.

AT44 S10 LONG 5.5mm

• Mutlaka gelin o zaman. Benim de BJJ konusunda sorularım olur :)

Hatsan Dynamic 12ga

• Mutlaka gelin o zaman. Benim de BJJ konusunda sorularım olur :)

ozaman bu haftasonu diyebilirmiyiz? cumartesi orda sanırım üstadlar. BJJ konusunda ne isterseniz sorabilirsiniz :)

AT44 S10 LONG 5.5mm

• Bu cumartesi oğullarımın doğum günü var ama haftaya gelirim. Üstadlar bu hafta orada olmaz sanırım çünkü ft yarışması var hafta sonu ama yine de tek tük gelen olabilir. Görürlerse mesajı onlar yanıtlar zaten.

Hatsan Dynamic 12ga

• Selamlar. Bahsi geçen alan A takımı grubuna ait. Kullanımını da onlar belirliyor. Üyelik gibi bir şey yok. Kendi aralarında kullanıyorlar fakat havalı atışı için o kadar özel yerlere gerek yok kendimiz de uygun bir yerlerde atabiliriz. Bir hedef biraz içecek vs gayet güzel oluyor.

Hatsan Dynamic 12ga

• Selamlar. Bahsi geçen alan A takımı grubuna ait. Kullanımını da onlar belirliyor. Üyelik gibi bir şey yok. Kendi aralarında kullanıyorlar fakat havalı atışı için o kadar özel yerlere gerek yok kendimiz de uygun bir yerlerde atabiliriz. Bir hedef biraz içecek vs gayet güzel oluyor.

merhaba boyle havali icin bir atis gunu duzenlenirse seve seve katilirim

• önumuzdeki cumartesi günü sanırım "Mdc" ile bulusmayı planlıyoruz isteyen gelebilir. net bişey değil ama kendi geldiğinde söyler zaten

AT44 S10 LONG 5.5mm

• Aşağı yukarı her hafta sonu mühyedeki atış alanında buluşuyoruz. Gelmek isteyenler buyursun gelsin, semaver çay demler içeriz.Forumlarda artık eskisi gibi aktif değiliz ama faliyetlerde aktif bir takımız. Forumlar artık facebook ve watsaap üzerinden yürüdüği için pek paylaşım olmuyor.

• Aşağı yukarı her hafta sonu mühyedeki atış alanında buluşuyoruz. Gelmek isteyenler buyursun gelsin, semaver çay demler içeriz.Forumlarda artık eskisi gibi aktif değiliz ama faliyetlerde aktif bir takımız. Forumlar artık facebook ve watsaap üzerinden yürüdüği için pek paylaşım olmuyor.

kolay gelsin

anka paintball adresi güncelmi ,her hafta sonu faaliyet oluyormu?

bende katılmak isterim

saygılar.