A Takımı Atış Alanı taşınıyor

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Değerli hobidaşlar ve A Takımı üyeleri;

Bildiğiniz üzere A Takımı olarak birkaç yıl önce icra ettiğimiz hobiyi daha emniyetli ve keyifle sürdürmek maksadıyla kapalı bir yapıya büründük. Bu süreçte takım mensuplarımızın hem maddi, hem manevi hem de fiili yardımları ile de 312 Paintball tesisleri içerisinde kendimize bir atış alanı inşa ederek yerleşik bir hale geldik. Bugüne kadar hassasiyetimizi paylaşan takım arkadaşlarımız ve misafirlerimizin gösterdiği duyarlılık sayesinde, atış alanımızı neredeyse ilk günkü kadar temiz ve sağlam tutabildik.

Ne var ki, üç yıldır kullandığımız, FT yarışmalarımıza ve buluşmalarımıza ev sahipliği yapan 312 Paintball tesisleri, arsa sahipleri ile olan anlaşmazlık nedeniyle kapatılıyor. Halihazırda arsa üzerine kurulu yapıların ve tefrişatın bir bölümü yıkılmış durumda, önümüzdeki hafta itibariyle de elektriği, suyu kapatılacak ve artık alanda yerleşik bir bekçi olmayacak. Bu nedenlerle de A Takımı olarak artık aynı yerde barınmamız mümkün olmayacak.

Neyse ki iyi haberler de var. Önceden misafiri olduğumuz mekan olan Paintsign ya da yeni adıyla Anka Paintball Tesisleri, kapılarının takımımıza açık olduğunu, istediğimiz zaman eski alanımızı kullanabileceğimizi söyleyerek bizleri mutlu etti.

Bu gelişmeler neticesinde bu haftasonu (21-22 Şubat) eski alanımızdaki yapı ve eşyalar ile aynı yerde bulunan hobi atölyemizi 1-2 km uzaktaki Anka Paintball'a taşıyacağız. Takım üyelerimizin ve hatta tanıştığımız/tanışmadığımız hobidaşlarımızın bu tarihlerde ve müteakip haftalardaki buluşmalarda yeni atış alanının inşasına destek için yoğun katılımını beklemekteyiz.

A Takımı'nın daha önce olduğu gibi bu yer değişikliğini de gelişime, hobiye daha fazla katkı sağlama imkanına dönüştüreceğini umuyoruz.

A Takımı ile tanışmak isteyen hobidaşlarımız ile de tanışmayı, yeni arkadaşlıklar kurmaya vesile olmasını umut ederek, taşınmamız için bizlere yardım edebilecek tüm arkadaşlarımızı, takım içi veya dışından herkesi bu haftasonu aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

A Takımı adına saygı ve sevgi ile.

• Pazar sabah alandayim abi

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)

• Pazar sabahı bir işim olmazsa ümitköy tarafında oturan bir üyemiz de mevcutsa yardımcı olmak için alana gelmek isterim.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Pazar sabahı bir işim olmazsa ümitköy tarafında oturan bir üyemiz de mevcutsa yardımcı olmak için alana gelmek isterim.

Pazar sabahı birlikte geliyoruz.

• Eyvallah hocam bir aksilik çıkmazsa beraberiz İnşallah.

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Pazar 2 olduk.kardesim de geliyor :)

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)

• İmrenilecek bir sahiplenme var. Benim çok hoşuma gitti, Allah muhabbetinizi daim etsin.

• Benim bir arkadaş daha geliyor yarın ona da havalı virüsünü vericez İnşallah :D

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• madem böyle bir şey var bende eşlik etmek isterim =) uzun zamandır ortalarda yoktum yeniden canlanmak iyi gelecek =) herkese selam olsunn

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• Mevcut yerinizi büyük emekler, özveri ve dayanışma ile yapmıştınız. İşletmeci ile anlaşma, üstü kapalı ortamın malzeme temini, betonu, çatısı çok uğraştınız. Bu emeklerin boşa gitmesine çok üzüldüm.

Diğer taraftan da her şeyde bir hayır vardır diye düşünüyorum.

Bu işin de altından kalkacağınıza ve daha da güzel bir ortama kavuşacağınıza tüm kalbimle inanıyorum?
    Hayırlı olsun!

• Destek olan-yardım eden herkese kolaylıklar dilerim.. İnsanın aranızda olup bir taşta kendisi yerleştiresi geliyor..

işleriniz rast gelsin, iyi çalışmalar,..

• Bizden sıcak çayını ve muhabbetini esirgemeyen değerli Ankara Team üyelerine çok teşekkür ediyorum. Son anda biraz aceleye geldi çıkışımız, kamyon işine yetişemedik bu yüzden kusurumuza bakmayın. :)

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Ankara Team değil A Takımı olacak o. :) Maalesef forumdaki düzeltme butonu çalışmıyor galiba.

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• herşey daha güzel bir gelecek için 8)

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• Yeni mekanımıza,,daha doğrusu Eski başlangıç alanımıza yeniden dönüş yaptık ..mevcut tesis el değiştirmiş.kafateryası mutfağı , hatta gece canlı müzik dinleyebileceğimiz ayrıca bir mekanda düzenlenmiş.Sağolsun Yasin yetkilileri ile görüşüp mekanı ayarladı.A Takımını atış alansız bırakmadı.eski alandaki malzemelerimizi ve sundurmayı söküp taşıdık. ATakımı gönüllü üyeleri özveri ile gece geç saatlere kadar yoruldular ellerine sağlık.zaman içerisinde A TAKIMI olarak Atış alanımızı düzenleyeceğiz.Alanda araçları yakına park etmek, malzeme taşımayı kolaylaştıracak.. alan maximum 60 metre olacak.. rüzgardan daha az etkileneceğiz.Tesisin adı değişmiş ANKA PAİNTBALL olarak faaliyette. Tesis ulaşım telefonu 0545 7157006 ,Firma sahibi Kurtaran SUBAŞI ,, Yetkili Gökhan GÜNAY beylerdir.her türlü toplantı vs. için rezervasyon yapılabilir.A Takımı üyelerimize ve forumdaşlarımıza duyurulur.A Takımına ,kazasız belasız zevkle kullanmak nasip olsun.

A Takımı Üyesi