Mod 95 10-11 metre 7 farklı pellet

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Atışlar destekli olarak yapılmıştır,dürbün optima 3-9*32 3x zoom.Silah .22 kalibredir.mesafe ev içi 10-11 metredir.Kağıtlarda yazıyor ama yine de buraya sıralayayım dedim..
    Pellet markaları sıra ile torpedo, hunter, jsb monster 25 grain, ince mehmet solid 25, krm match,ince mehmet kutusu 5 lira olanlardan ve en son olarak jsb exact 13,43 grain.Umarım yardımcı olur saygılar..
    airgunturk.com/attachment/14137/airgunturk.com/attachment/14136/airgunturk.com/attachment/14135/airgunturk.com/attachment/14134/airgunturk.com/attachment/14133/airgunturk.com/attachment/14132/airgunturk.com/attachment/14131/

Kral N-11 Gas Piston

• eline saglık kardeş
    bişey sorucam evde nasıl bir poligon yaptında atış yapıyosun

*At44-10 Long Lw tactical 22.cal ;tufey#
    *Krall Breaker W Bullbup 22.cal bs,;s
    *Mod 85 sniper 22.cal ;tufey#
    *Striker 1000x 22.cal ;tufey#
    *Mod 25 Supertact 22.cal ;#taban^l£tabanxalı$
    *Browning Mag 800 177.cal £tabanxalı$
    *Hatsan JSB 18 Gr ;avci;

• Arşivlik çalışmalardan biri olmuş.elinize sağlık.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• Kardeşim iki üç defter kitap lazım kullanılmayan kalın olacak ama 500-600 sayfa falan.Sıkıca bantlıyorum onları üstünede hedef kağıdını, sıfırlama düzgün olsun, başka yere çarpıp sekerse sıkıntı olur Allah korusun

Kral N-11 Gas Piston

• pelletin sekmemesi için faydalı olabilir

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

8)

• eyw aklıma bişiler geliyo yapıcam :D

*At44-10 Long Lw tactical 22.cal ;tufey#
    *Krall Breaker W Bullbup 22.cal bs,;s
    *Mod 85 sniper 22.cal ;tufey#
    *Striker 1000x 22.cal ;tufey#
    *Mod 25 Supertact 22.cal ;#taban^l£tabanxalı$
    *Browning Mag 800 177.cal £tabanxalı$
    *Hatsan JSB 18 Gr ;avci;

• güzel çalışma pellet seçimi konusunda kaynak olmuş

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• 30m den yapacağınız grupman size isabet hakkında daha çok fikir verecektir. Ayrıca bu tüfek ile 16 grn den daha yüksek ağırlıkta pelet atmayın. Kısa zaman içinde yayi kirar ve piston contasına zarar verirsiniz.pelet in uzak mesafede düşme yapması çoook olur.

Steyr lg110 ft

Nikko 10-50-60

Huglu Px5 pro .22

Vektoroptic 3-18-50

Hw100s .177 (12fpe)

Zoraki .177

• son 1-2 ayda insanlar hep 8-12 metre arası grup paylaşıyor, soğuklardan dolayı herhalde. bu mesafelerde en dandik tüfekle bile tek deliğe yakın grup yapılabilir. bu grupmanlara bakarak isabet karşılaştırılması yapılmamalı

• Öneriler için teşekkür ederim tüfeği dağıtıp toplama şansım oldu ağır mermileri kullandıktan sonra ilk başlarda benimde endişelerim vardı yay-conta hakkında ağır mermileri uzun süre kullanmadım ama yay da ne bir kırılma ne de bir yamulma gözlemleyemedim aynı şekilde contada da bi sıkıntı yok kompresörü aynı bakımdan geldiği gibi zaten bi sıkıntı olsa Hatsan a güveniyoruz kargosunu karşılayıp yolladığımda parçalar sıfırlanıp geliyor, öneriler için tekrar teşekkür ederim

Kral N-11 Gas Piston

• kısa mefade dahi dandik-kaliteli pellet(yada silahın sevdiği-sevmediği) isabette fark edyor farlklı havalı silahlarda bunu kendimde gözlemledim

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• Dağılacak pellet bu mesafelerde de dağılıyor, havalar bozuktu geçtiğimiz günlerde ilk fırsatta uzun mesafe denemek istiyorum, saygılar..

Kral N-11 Gas Piston

• Evde hedef kullanmak istiyorsanız.2-3 mm kalınlığında istediğiniz ölçüde normal saç kestirin .üstüne bildiğimiz köpük.üstüne hedef kağıdı.Sıfır dağınıklık :D