Kuşadası- Güzelçamlı sahil boyu (mart 2015)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bugün hava güzeldi, değişiklik olsun dedik ve az dolaşmaya çıkmıştık..
    Birbirine benzer gibi görünsede yakaladığım karelerden bazılarını sizlerle paylaşmak istedim..

Bu arada fotoğraf karelerinin bir çoğu, video kaydı esnasında o anki kareden alınan görüntüler.. Bu konuda Samsung S4 bana çok başarılı geldi, iyi seyirler..

• şimdi evde otururken güzel oldu ah birde şu resimlere bakarken o aların kokusunu duyabilsek eline sağlık

kral bull pup .22
    stoeger atac suppressor .22
    hatsan mod 99 .22
    tacvectör optic 10-40x60 satılık

• Azıcık keyif verdiyse ne mutlu, bugün çok sakindi, kışın ortası malum, normalde çekilmez oraları ya ..

Diyeceğim, yeşiiliğin içinde, arkadanda çam ormanından gelen temiz hava, denizin sesi.. hayatın içindeki biçook şeyin aslında o andan aldığından daha keyifli kılmadığını görüyorsun..

Ama malum sebepler ile, şehrin içinde debelenmeye muhtacız :)
    Böylesi bir yerde, hatta bu sakinlikte bir hayat güzel olurdu.. darısı başımıza, ne diyelim :))

Bir siyah köpekçik ile tanıştık, :) uzun zamandır yanlızdı muhtemelen bu zamanlarda pek bi misafiri olmuyor, 3-5 ihtiyar, biraz hava almaya gelenler hepsi o..
    azıcık yiyeceklerimizden paylaştık, oysa ne kadar akılıymış sonradan farkettik.. oyunlar oynadı bize falan , o da insanı özlemiş anlaşılan ..

güzeldi velhasıl..

sevgiler.. g;$i

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen valibey ().

• Abi herşey tamam ama bir olta şart o kareye :) Harika kareler...

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Bayağıda olmuştu oralara ayak basmayalı iyi oldu :)

ZORAKİ ultra hp-01 (5.5 mm)
    HATSAN- at44 wx-10 long LW + UTG Leapers 6-24X50+ EVRENSEL bipod + medaratör + 6lt 300bar scuba
    HATSAN-mod 125 sniper + optima 3-9x44E + sports match dm60 dampa
    HATSAN-mod70 + optima 3-9x32
    HUSAN - Yarıotomatik Şarjörlü av Tüfeği ( 12 cal )
    SAFİR T14 Yarıotomatik Şarjörlü Av Tüfeği ( 36 cal ) + 1x30 Reddot

• Hatta biraz daha canınızı çektireyim, çam ormanlarının iyotla karışmış kokusunu hissediyormusunuz.. :P
    iyi seyirler..

(HD formatında izleyebilirsiniz)

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• sayın abim, güzel abim yapmayınız ... yeterince özlüyorum zaten :D :D

Zoraki Hp 01-02 Ultra - 4.5 £tabanxalı$

Kral Puncher Jumbo S Tactical - 5.5 ;tufey#

• Cennetten bir köşe gibi, muhteşem :D

• pazartesi sabah şimdi tekrar izledim iyi geldi. 2 dakika kadarda olsa başka yerlere gittim

kral bull pup .22
    stoeger atac suppressor .22
    hatsan mod 99 .22
    tacvectör optic 10-40x60 satılık

• Bu güzelliğin yanına dalgaların seside eklenince tek kelimeyle "MÜTHİŞ" olmuş... :)