MOD 125 SNİPER VORTEX YARDIM

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Emir hocam sanırım benimkisi guatro tetik değil, kutusunda yazmıyor ve mod 25 superchargerden farklı, ayar yapılamıyor galiba, peki tetik de değişebiliyor mu acaba.

bence bir hatsanı arayıp sorun.

Kral Puncher Pro - 5.5, Beileshi 6-24x50mm AOEG
    Crosman C11 - .177 BB Co2
    Torpedo 150 sniper vortex - .22, Browning 3-9x40
    Zoraki Hp 01-02 Ultra - .177, Bushnell 3-9x40EG, FULL SET
    Mod 125 vortex - .22, Protector+Optima 3-9x32

İnstagram ====> ApAdamm
    Twitter ======> ApAdamm

Mesele Vatansa, Gerisi Teferruattır..!
    Ne Mutlu, Türküm Diyene..!

• daha önceden sitesinde verdiği tel. No aramıştım başka bir konu için açan olmadı, acaba aynı numaradan mı aramam lazım.

• (0232) 878 9100 bu numaradan ulaşabilirsin.

Kral Puncher Pro - 5.5, Beileshi 6-24x50mm AOEG
    Crosman C11 - .177 BB Co2
    Torpedo 150 sniper vortex - .22, Browning 3-9x40
    Zoraki Hp 01-02 Ultra - .177, Bushnell 3-9x40EG, FULL SET
    Mod 125 vortex - .22, Protector+Optima 3-9x32

İnstagram ====> ApAdamm
    Twitter ======> ApAdamm

Mesele Vatansa, Gerisi Teferruattır..!
    Ne Mutlu, Türküm Diyene..!

• (0232) 878 9100 bu numaradan ulaşabilirsin.

teşekkür ederim, bir soralım bakalım, bu gün atışa gittim de hakikaten yaylının tepmsi ile isabet ettirmek zor oluyor, daha önceden yani 7-8 yıl öncesi daha kolay kuruyordum sanki, şimdi biraz yoruyor ve sanki daha ağır geldi, yaşlanıyorum mu yoksa antremansızlık, belkide mod 25 alıştım da bu mu zor geliyor anlamadım :) .

• üstad vortex pistonunda sıkıntı olabilir. orjinal vortexlerde pistonun içine hava basılabiliyor ve daha güçlü oluyor diye biliyorum. belkide sizinkide böyle birşeyolabilir. bende de 125 sbiper vortex var 80 ilouum sağ elimle kırmam 1 saniye sürüyor. sıfır silahta rodaj var amam o yayda olur. havayı iten piston ve ucundaki teflon tıpada olur. siz bence fabrikayla bir görüşün.

Hayat herkes için bildikleriniden ibarettir. Ne bildiğinize ne öğrendiğinize dikkat edin.
    Herşeyin bir şeyini ama bir şeyi herşeyini bilin bu size ustad dedirtir.
    mod 125 sniper vortex .22 kullanıcısıyım
    at 44 tac long pcp ve 6lt scuba tup :)

• teşekkür ederim, bir soralım bakalım, bu gün atışa gittim de hakikaten yaylının tepmsi ile isabet ettirmek zor oluyor, daha önceden yani 7-8 yıl öncesi daha kolay kuruyordum sanki, şimdi biraz yoruyor ve sanki daha ağır geldi, yaşlanıyorum mu yoksa antremansızlık, belkide mod 25 alıştım da bu mu zor geliyor anlamadım :) .

kurarken namlunun gövdeden ayrıldığı kısımda büyük düz uçlu bir vida var onu çok sıkıyorlar bende de aynı sorun vardı az biraz gevşettim onu kurmadaki sorun düzeldi bilgin olsun abi :) düzeltme= vortex taktırdın veya bakıma yolladığını düşünerek yaptım yorumu fabrikadan bu şekilde gelen tüfeklerde oluyor bu tip sıkıntılar vidaları dibine kadar sıkıyorlar.

ATA Venza .12cal evil.png +;tuftabV#
    W̶e̶i̶h̶r̶a̶u̶c̶h̶ ̶H̶W̶1̶0̶0̶ ̶T̶ ̶F̶S̶B̶.̶2̶2̶
    V̶e̶c̶t̶o̶r̶ ̶C̶o̶u̶n̶t̶e̶r̶p̶u̶n̶c̶h̶ ̶6̶-̶2̶5̶X̶5̶6̶ ̶F̶F̶P̶
    ̶V̶e̶c̶t̶o̶r̶ ̶S̶e̶n̶t̶i̶n̶e̶l̶ ̶6̶-̶2̶4̶X̶5̶0̶ ̶E̶-̶S̶F̶ ̶
    ̶H̶a̶t̶s̶a̶n̶ ̶M̶o̶d̶ ̶1̶2̶5̶ ̶S̶n̶i̶p̶.̶ ̶V̶o̶r̶t̶e̶x̶ ̶5̶.̶5̶ ̶
    ̶O̶p̶t̶i̶m̶a̶ ̶3̶-̶9̶x̶4̶4̶E̶
    ̶K̶r̶a̶l̶ ̶P̶u̶n̶c̶h̶e̶r̶ ̶B̶r̶e̶a̶k̶e̶r̶ ̶S̶ ̶B̶u̶l̶l̶p̶u̶p̶ ̶5̶.̶5̶ ̶
    ̶B̶S̶A̶ ̶D̶e̶e̶r̶h̶u̶n̶t̶e̶r̶ ̶8̶X̶3̶2̶-̶4̶4̶

• benimkisi hâlâ yaylı zaten,vortex olmuyormuş, 2012 yılı ve sonrası kasalara takılabiliyormuş, bu tamamen antremansızlık,atışa sık sık gidemedim için oluyor, :)