iki defa konu açtım kimse cevap vermedi.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Forumda bulunan arkadaşlar. Bu hobiye yeni basladım. iki defa konu actım acil bilmedigim olaylar hakkinda bilginize basvurmak icin ama kimse yazmadı. Sanirim bu sitede de kimse yardimci olmuyor. Yada yeniler uyelerin konuları cevaplanmiyor. Problem degil. Herkese bol sans.

• Bahsettiğiniz dürbünü kimse kullanmadı muhtemelen, bu yüzden kimse yanlış bilgi vermek istemedi..

Açtığınız konunun cevaplanmama nedeni budur bence..

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen valibey ().

• Dürbün hakkında görüş soran mesajınız bahsediyorsunuz sanırım . Yaklaşık 20 saat önce yazılmış ve genel geçer kullanılmayan bir ürün hakkında soru sormussunuz.
    Mesajınıza rastlayan arkadaşlarımın muhtemelen konu ile ilgili bilgisi yoktur muhtemelen.
    Malum cumartesi pazar forumda pek hareket olmaz, bu kadar erken serzeniste bulunmanızi garipsedim açıkçası.
    Eğer durbun yazdığınız gibi bir arkadaşınızın ise en iyi bilgiyi kendisinden alırsınız, hatta deneyip görün bizleri de bilgilendirin.

• bence bir yanlış anlama ile hem hobiye hem hobinin en aktif forumuna sırt çevirmek üzeresiniz :) bu forum ki .... 4-5 silah arasında 6-7 ay boyunca kalıp 8-9 konu açan birine bile sabredip son konusuna 9 sayfa cevap verebilmiş olgunlukta... :D :D merak ettim şimdi alabildi mi o arkadaş silahını...

8)

• sor sor kardeşim sorki öğrenesin ama birazcık sabır geç olduğun her halinden belli hadi bakalım kolay gelsin

kral bull pup .22
    stoeger atac suppressor .22
    hatsan mod 99 .22
    tacvectör optic 10-40x60 satılık

• Actigim konulara da bu kadar yazsaydiniz valla isim gorulurdu :) sabır edemem acil baslikli konulardi. halettim ama is basa dusunce. Neyse altindan kalkamadim problerimi gene yazacagim ilginizi ve alakanizi bilgi ve deneyiminizi esirgemeyin saygilar.

• nedemek sevgili hobidaşım sakın ha buradaki herkes yardım eder ancak hayat yükü iş stresi sorumluluklar vs insanlar kafalar boşda olmayınca konsantre olup cevap veremeyebiliyorlar bir dahakine inşallah doyurucu cevaplar alırsın sağlıcakla

kral bull pup .22
    stoeger atac suppressor .22
    hatsan mod 99 .22
    tacvectör optic 10-40x60 satılık

• Değerli hobidaşım, öncelikle aramıza hoşgeldiniz.
    açtığınız konu hakkında acil yardım istemişsiniz ancak yardım istediğiniz konularda kimsenin bilgisi olmayabilir veya bu konu hakkında daha önce çözüme kavuşturulmuş başka bir konu açılmış olabilir.
    hobidaşlara yardım konusunda kimse ilgisiz değil bu forumlarda. Ben şahsen "acil" kodu ile başlayan yardım konularını biraz gereksiz buluyorum. Acil olarak kan aranır, acil olarak yangın söndürücü alınır veya acil olarak polis aranır. Benim size tavsiyem Bir hobi ile ilgili ivedi yardıma ihtiyaç duyduğunuzda lütfen "acil" kelimesini kullanmayın. Konuyu açın, cevap alamazsanız forumda araştırdığınız konuda bilgisi olduğunu düşündüğünüz online üyelere pm yoluyla ulaşın.
    aramıza tekrar hoşgeldiniz.

AA HFT500 .177
    Hawke 10-50x60 ED

• kusura bakmayın hayati tehlikeden başka durum bence acil değil, hobi ile alakalı meselerlerdede çabuk karar vermemek gerekiyor ne alacaksanız forumdan 2. el alın illakı insanın aklı farklı modellerde kalıyor satarken zarar etmeden satıp başka ürünleri denersiniz bu işin sonu yo, kendi tecrubelerimde bu yönde
    ve forumu sabırla kurcalayın bi dünya konu var silahlar ve aksesüarlarla alakalı illa 1 model belirleyip ona takılı kalmayın araştırın daha uygun fiayata muadili yada daha üstün özelliği olanlarda bulunabilir

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk