ben birşeyler hazırladım beğenirmisiniz bilmem

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • cok guzel calısmalar gercekten. benım acizane bı teklıfım olacak aslında. bu konuda yeteneklı arkadaslar calısmaları yapsa daha sonra sıtede bır anket olusturulsa logo secımı ıcın herkes oy verse boylece genel olarak cogunlugun begendıgı bır logo kullanılsa hoc olur sanırım gercekten

site adminleri bu konuda ne düşünür bilmiyorum ama ben seve seve hazırlarım.

• En üst sağdakini hayli beğendim. Elinize sağlık.

• güzel olmuş, ama benim ruh halimi yansıtmıyor :) az daha mülayim sakin biişey olaymış iyimiş ..

ellerinize sağlık bu arada baya hızlı çalışıyorsunuz, maşallahınız var..

• güzel olmuş, ama benim ruh halimi yansıtmıyor :) az daha mülayim sakin biişey olaymış iyimiş ..

ellerinize sağlık bu arada baya hızlı çalışıyorsunuz, maşallahınız var..

abi mülayim diyorsunda fotoda gayet haşinsin...bence fotona bakarak yapmış arkadaş... :D

8)

• uludağ üniversitesinde öğretim görevlisiyim akşama kadar bunları anlatıyorum.

bu arada fotoda gerçekten sert gözüküyorsun

• uludağ üniversitesinde öğretim görevlisiyim akşama kadar bunları anlatıyorum.

bu arada fotoda gerçekten sert gözüküyorsun

ne güzel, keyifli olsa gerek..

belki o da bizim için bi nimet , yoksa bilseler elimizden ekmeğimizi alsalar sesimizi çıkarmayacak olduğumuzu, halimiz nice olurdu o zaman şu hayatta ;)

• herkes banada oyle dıyor nedense. sanırım 12 senedır sakalları kesmedıgım için :) ama sakalda bı erkegın makyajıdır bence mecbur kalmazsam kesmeyıde dusunmuyorum :)

-hatsan mod 25 supercharger 5.5
    -zoraki ultra 4.5
    -beeman p17 4.5
    -ekol es 55 4.5
    -optima 3-9x44
    -gamo p800 4.5