Bıçakla Nasıl Tıras Olunur Videom :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bır iddia üzerine kendi biledıgım bıcakla tıras olma vıdeomu paylasmak ıstedım.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

-hatsan mod 25 supercharger 5.5
    -zoraki ultra 4.5
    -beeman p17 4.5
    -ekol es 55 4.5
    -optima 3-9x44
    -gamo p800 4.5

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen Musti_42 ().

• Video görünmüyor

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• Video görünmüyor

hocam forumun kendı yukleme butonundan yukleyemedım you tube lınkınden yukledım sımdı gorunuyor sanırım

-zoraki ultra 4.5
    -beeman p17 4.5
    -ekol es 55 4.5
    -optima 3-9x44
    -gamo p800 4.5

• bıçak markasız sanırsam olmasına rağmen gayet keskin ne ile bilediğiniz ? ben bu keskinliği kendi cold steel ve opinelerimde yakalıyorum birde el yapımı olan d2 bıçakta... bıçakları girit taşında biliyorum ama gerçek girit taşı oldugunu hiç zannetmem söylentiye göre bitmiş büyük ihtimalle yağ taşı elimdeki

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• Söyleselerdi bıçakla traş olunur diye inanmamzdım herhalde :)

AT44 FT 0.177 +TAC Vector Optics Sentinel 10-40x50
    Hawke Sidewinder 8-32×56 20x ½ Mil Dot
    BSA 8-32×44
    Zoraki HP 01 Ultara 0.177 + Red Dot + Wragner Moderatör+ Zoraki Dipcik
    Beretta Elitte II 4,5 + Red Dot Laser Sight
    Bushnell 10x25 Rangefinder
    Seben kamera aparatı
    The Beta Shooting Chrony
    iNTERSPiRO 6lt 300 bar Scuba Tüp

Optima 3x12-44 AOE
    Sniper 4x32 Compact Işıklı (MilDot)
    Stoeger X20 Suppressor 0.177
    Stoeger 4x32 Compact Işıklı
    Hatsan PCP Pompa

Tekparça Ayak

https://www.youtube.com/channel/UC1k_dMslFEFRSxrrc7R7NCw

• bıçak markasız sanırsam olmasına rağmen gayet keskin ne ile bilediğiniz ? ben bu keskinliği kendi cold steel ve opinelerimde yakalıyorum birde el yapımı olan d2 bıçakta... bıçakları girit taşında biliyorum ama gerçek girit taşı oldugunu hiç zannetmem söylentiye göre bitmiş büyük ihtimalle yağ taşı elimdeki

aslında sadece 1 mılyoncudan alınmıs bır bıleme tası kullandım bır tarafı agız acmak ıcın otekı tarafı makıne yagı ıle duzeltmek ıcın son olarakta bıraz gazete kagıdı ve derı kemere surterek agzındakı capakları alıp puruzsuzlestırdım.bıcagın bır markası yok av bayılerınde satılan 20 lıralık yandan acılan cakılardan biri.

-zoraki ultra 4.5
    -beeman p17 4.5
    -ekol es 55 4.5
    -optima 3-9x44
    -gamo p800 4.5

• Söyleselerdi bıçakla traş olunur diye inanmamzdım herhalde

iddiya gırdıgım arkadasta gozuyle gorene kadar ınanmamıstı zaten :)

-zoraki ultra 4.5
    -beeman p17 4.5
    -ekol es 55 4.5
    -optima 3-9x44
    -gamo p800 4.5

Evdeki ekmek bıçağını bile tıraş olunabilecek seviyeye getirmişliğim var.

Ama kaliteli bıçak farklı bir şey

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.