Kral Puncher hakkında

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selam arkadaşlar kral Puncher alan kullanan birileri var mı isabet oranı falan nedir bu tüfeğin

Kör sniper

• Valla bende çok merak ediyorum, isabeti kötü değildir muhtemelen neticede PCP, ama en çok işçiliğini ve kalitesini merak ediyorum. İki gün sonra sağından solundan hava kaçırırsa üzer adamı.

Hatsan Super Nova RG 5.5mm
    Hawke Eclipse 30 SF 6-24X50 Metrik Mil-Dot
    Drager 6LT 300BAR

Scuba tüpleriniz Coltri kompresörümüzle 50 TL 'ye (gidiş geliş kargo dahil) doldurulur.

• Satıcı bayiler tanıtımını (Chorono, Gurupman vs) yapsa çok iyi olacaktı. Video paylaşımı olsa fena olmazdı

AT44 FT 0.177 +TAC Vector Optics Sentinel 10-40x50
    Hawke Sidewinder 8-32×56 20x ½ Mil Dot
    BSA 8-32×44
    Zoraki HP 01 Ultara 0.177 + Red Dot + Wragner Moderatör+ Zoraki Dipcik
    Beretta Elitte II 4,5 + Red Dot Laser Sight
    Bushnell 10x25 Rangefinder
    Seben kamera aparatı
    The Beta Shooting Chrony
    iNTERSPiRO 6lt 300 bar Scuba Tüp

Optima 3x12-44 AOE
    Sniper 4x32 Compact Işıklı (MilDot)
    Stoeger X20 Suppressor 0.177
    Stoeger 4x32 Compact Işıklı
    Hatsan PCP Pompa

Tekparça Ayak

https://www.youtube.com/channel/UC1k_dMslFEFRSxrrc7R7NCw

• Vaktim yok diyor bayiler :) Soruyoruz, bende tüfek alacağım bu aralar, Cometa Lynx V10, Gamo Coyote, bu kral puncher aklımdaki silahlar

Drager 6LT 300BAR

Scuba tüpleriniz Coltri kompresörümüzle 50 TL 'ye (gidiş geliş kargo dahil) doldurulur.

• Vaktim yok diyor bayiler :) Soruyoruz, bende tüfek alacağım bu aralar, Cometa Lynx V10, Gamo Coyote, bu kral puncher aklımdaki silahlar

bayilerden çok kral kendi yapmalı...en az 4-5 pellet ile 25m 50 m 100m atış videoları ile tanıtımını yapsa piyasaya girişi daha hızlı olur...gerisi kendiliğinden gelir zaten...kullanıcılar diğer videoları hazırlar...bayilerin keyfini beklemektense kral ı telefonla arayıp video talep etmek gerekir...ben bir anti pcp ci olarak öneride bulunuyorum :D yoksa ben illede yaylı-pistonlu diyorum...

8)

• Zayıfta olsa ilk inceleme geldi diyelim devamını bekleyelim.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• Bunu izlemiştim bunu inceleyen metehan arkadaşımızmı videonun yüklü olduğu youtube sayfasında einstein resmi vardı. 930TL'imiş

Sayın bozkurt hsyn neden anti pcp'cisiniz kullanıp memnun olmadığınız bir durumdan dolayımı merakımdan sordum:)

Hatsan Striker 1000s .22cal 3-9x32

• Bunu izlemiştim bunu inceleyen metehan arkadaşımızmı videonun yüklü olduğu youtube sayfasında einstein resmi vardı. 930TL'imiş

Sayın bozkurt hsyn neden anti pcp'cisiniz kullanıp memnun olmadığınız bir durumdan dolayımı merakımdan sordum:)

elime pcp almadım daha...benimkisi tamamen ön yargı...pompası tüpü dolum ucu...tamamen dolu tüple 30-40 atış yapılması , sonra tekrar doldurmak zorunluluğu...scupa tüp dolumunun heryerde yapılamamsı...pompa ile basmanın zorluğu...genel pcp lerin hiç tepmesinin olmaması...

özetle bana pratik ve gerçekçi gelmiyor :)

8)

• elime pcp almadım daha...benimkisi tamamen ön yargı...pompası tüpü dolum ucu...tamamen dolu tüple 30-40 atış yapılması , sonra tekrar doldurmak zorunluluğu...scupa tüp dolumunun heryerde yapılamamsı...pompa ile basmanın zorluğu...genel pcp lerin hiç tepmesinin olmaması...
    özetle bana pratik ve gerçekçi gelmiyor :)

Bence önce bir pcp kullanın sonra karar verin. Atış talimi için pcp'nin yeri bambaşka.

• Tek video var onuda ben koydum :)
    Hafta sonu bir bayi ile anlasip test edebilirsem Chrono grupman videolariida yukleyecegim kanalima.haftaya carsambaya kadar yuklerim heralde videolari.

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• bazı markalar hariç yaylı adamı hasta eder tabi bu sizin beklentilerinize de bağlı ben 50 m den pellet kutusunu vuracağım derseniz yaylı sıkıntılı ama 5 kg yağ tenekesine atarım bu da bana yeter derseniz yaylı olur neden olmasın tabi yaylı pcp arasındaki güç farkı da cabası

• bazı markalar hariç yaylı adamı hasta eder tabi bu sizin beklentilerinize de bağlı ben 50 m den pellet kutusunu vuracağım derseniz yaylı sıkıntılı ama 5 kg yağ tenekesine atarım bu da bana yeter derseniz yaylı olur neden olmasın tabi yaylı pcp arasındaki güç farkı da cabası

tam 45 metreden pellet kutusundan daha küçük grupman yaptım mod 125 vortex ile...30 metreden daha iyi sonuçlar aldım...üstelik acemiyim daha...50metre x20 gibi orta sınıflar için geçerli..ben 1 yıla kalmaz kaliteli bir dürbünle 100 metreyi vururum bu tüfekle.ustalaşma ile alakalı.
    tercih meselesi tabi.ben yaylı-pistonlu tercih ediyorum.
    ilerleyen zamanlarda bir pcp sete harcayacağım enerji ve para ile diananın en güçlü tüfeği hangisi ise onu almayı planlıyorum...mod 54 airking gibi bir ismi vardı sanırım yandan kurmalı hareketli mekanizmalı...
    konuyu saptırdım biraz kusura bakmayın :)

8)

• Bir aksilik olmazsa kısa süre içerisinde detaylı incelemesini paylaşmayı düşünüyorum!

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• tam 45 metreden pellet kutusundan daha küçük grupman yaptım mod 125 vortex ile...30 metreden daha iyi sonuçlar aldım...üstelik acemiyim daha...50metre x20 gibi orta sınıflar için geçerli..ben 1 yıla kalmaz kaliteli bir dürbünle 100 metreyi vururum bu tüfekle.ustalaşma ile alakalı.tercih meselesi tabi.ben yaylı-pistonlu tercih ediyorum.
    ilerleyen zamanlarda bir pcp sete harcayacağım enerji ve para ile diananın en güçlü tüfeği hangisi ise onu almayı planlıyorum...mod 54 airking gibi bir ismi vardı sanırım yandan kurmalı hareketli mekanizmalı...
    konuyu saptırdım biraz kusura bakmayın :)

Pcp kullandım. Atış keyifli, pompayı başkası yaparsa. Ya da scubayı taşıyan, doldurup getiren varsa. Evime sokmam 200 barlık bir tüpü. Bunu da gözardı edersek pcp son derece keyifli.
    Mevcut koşullar altında yaylı en güzeli benim için.
    Diana'nın yandan kurmalı tüfekleri bana biraz hantal geliyor. Üstelik yandan kurma manivelası biraz çirkin bi görüntü. Elbette zevk meselesidir, beğeneni var.
    Mod460'ı da düşünün derim. Çok şık ve güçlü bir tüfektir.

• Diana mod 54 airking yaylıda pcp keyfi sürmek için ideal onun da parası fazla

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

• Kurban bekleniyor :D

Drager 6LT 300BAR

• Öncelikle Kral Arms'a teşekkür ediyorum çalışanlardan,teknik personele ve şirket sahibine kadar hepsi çok ilgili artık şirket yeni bir yapılanmaya girdi bu sene itibariyle..Kral Puncher'ın bu yeniliğin ilk ayağı olduğunu belirteyim fabrikaya ve argeye yapılan yatırımlar dudak uçuklatıcı rakamlar şahsen milyon dolarlık bir yatırımdan söz ediyoruz şirket silah endüstrisinde çok önemli bir tasarımcı ve silah teknikten sorumlu müdürü bünyesine kattı..Fabrika yurtdışında bildiğimiz en önemli markalarında kullanmış olduğu ileri düzey teknikleri kullanacak,endüstrinin en iyi program ve tasarımcılarıda buna dahil yabancı ve yerli mühendislerle ortak çalışmalar yürütülüyor..Yurtdışından çok önemli ekipmanlar ve son teknoloji makineler getirildi zira Konya gibi bir şehrimizin büyüklüğüne yakışır düzeyde büyük atılımlarda bulunuldu şirket bünyesinde..

Aslında pek çok netleşmeden açıklama yapmak istemiyorum fakat bir kaç ipucunuda sizlerle paylaşayım Kral Arms garanti kapsamını bambaşka bir boyuta taşıyacak 3 sene koşulsuz garanti ve silahlarınızın 3 senelik zaman zarfında gönderdiğiniz ve aldığınız tüm kargo bedelleri ücretsiz olacak..Modifikasyon,Kundak,Tetik,özel ölçü vs gibi kişisel isteklerinizi doğrudan yaptırabileceksiniz..Yaptığımız sohbet esnasında kalibre seçeneklerininde değerlendirildiğini öğrendim ilk yerli bigbore'yi bile görebiliriz tactical,bullbup,sporter,carabine vs gibi çok geniş bir yelpaze amaçlanıyor ürün tedarikinde kesinlikle yerli üreticilerle çalışılıyor..Fabrikayı gezmek için camiamız adına davette aldık..

Sizlerden ricam ürünü fikirler üstünden eleştirmek olmamalı hobimiz adına umut verici atılımlar söz konusu şu klasik olan ne sürsem piyasaya giderse mantığı yok tamamen kullanıcıların fikirlerine,isteklerine odaklı bir anlayış söz konusu Pcp bu atılımın ilk meyvesi o bildiğiniz eski yaylılarıda akıllardan silecek yepyeni modeller gelecek bu bağlamda yerli sanayimizi teşvik etmek bizlerin elinde..Malumunuz bizlere değer vermeyen yurtdışına sürdüğü ürünü aylar,yıllar sonra tanıştıran zihniyetten uzak bir mantaliteye sahipler ürünleri eş zamanlı olarak yurtiçi ve yurtdışı kullanıcılarla paylaşmayı amaç edinmişler güzel şehrimiz Konya tüm coğrafyamıza lojistik dağılım anlamında avantajlı konumda üstelik pek çok silah üreticisininde aynı şehirde konumlandığını biliyoruz..

Kısa süre içerisinde Puncher'ı inceleyip,söküp,atış,krono ve çeşitli testlere göre değerlendireceğiz..Elime geçmesini beklediğim tüfek 292cc'lik bir tüpe sahip..

Tekrardan ifade etmek istiyorumki kimse eline almadığı tüfeği hayali fikirler üstünden eleştirmesin!

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• koskaca kral firması bir tane bile video yayınlamıyorsa bir tanıtım yapmıyorsa , hiçkimse de çıkıp bu tüfeği satın almaz . Bu gidişle satılmıyor diye üretimi de durdurdular .

• “Önyargıları parçalamak, atomu parçalamaktan zordur…” (Albert Einstein)
    Herkes şapkasını önüne koyup düşünmeli.
    Pançır camiaya hayırlı olsun.