"FXairguns" ÜLKEMİZE VE FORUMUMUZA HAYIRLI OLSUN

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Sevgili arkadaşım,bu sorunuz biraz ticari sır niteliği taşıyor,biliyorsunuzki bu sayfalar halka açık yerler,Salı gün promosyonlu siparişler için son gün olacak,sizde nisan ayına kadar parayı çalıştırırsınız,kâr'ı ile dolum aparatını alırsınız,Zaten ön sipariş yada daha sonra alacak olanların tüfekleri kutusuz ve ABS plastik çantasında ithal edilecek ve bu hali ile tüketiciye dağıtılacak.

• Official Post

Forumdan bazı arkadaşlarımız,sitenin orijinal siteye fazla benzemesini eleştirdiler,bende siteyi geçici kapadım,ama yakında yeni tasarımını bitirince yayınlayacağım.

• Bu kadar güzel bir imkanı bize sağlayan Mustafa arkadaşımızın "meraklı" sorulara muhatap olması doğal. Zaman ilerledikçe millet iyice meraklanıyor. Laf aramızda buna ben de dahilim.....
    Katedilen merhaleler belli oldukça (ithalat izni / sipariş imalat durumu / sevk tarihi ...) herhalde forumda açıklanacaktır.
    Gel teskere gel....

S&W 686-6

• Siteye yeni üye olduğum için ancak yazıyorum, Hayırlı olsun Mustafa bey..böyle önemli bir başlık neden güncelliğini yitirdi üzüldüm..

• Siteye yeni üye olduğum için ancak yazıyorum, Hayırlı olsun Mustafa bey..böyle önemli bir başlık neden güncelliğini yitirdi üzüldüm..

güncelliğini yitirmedi arkadaşım.Mustafa bey o kadar cok yenilik yaptıki hangisine saldırıcağımızı şaşırdık ;d;:thumbup: :D

Hainlere verecek canımız cok ama toprağımız YOK...

BERETTA Px4 STORM F 9mm
    M4 MARINE (AEG Airsoft)

;tufey#egeteam.png ;tufey#

• Yeni bir gelişme olduğunda Mustafa Arkadaşımız ihmal etmeden yazacaktır muhakkak.

S&W 686-6

• Yeni bir gelişme olduğunda Mustafa Arkadaşımız ihmal etmeden yazacaktır muhakkak.

hayırdır polat abi;tacli#yeni bir duyum aldın heralde 8o8o

• hayırdır polat abi;tacli#yeni bir duyum aldın heralde 8o 8o

Yok Murat arkadaşım, ben yeni bir bilgi/duyum sahibi değilim. Ancak Mustafa siparişin bu ay sonunda yola çıkacağından söz ediyordu. Bir-iki günümüz kaldı gibi.

S&W 686-6

• hayırlısı ne ise o olsun polat abi...gözünüz aydın olsun...

• Mustafa Bey, silahları çekebildiniz mi gümrükten?

Satışa ne zaman başlayacaksınız? Fiyatına göre Revolution veya Gladiator almak istiyorum. Fiyatlarını verebilir misiniz?

Bir de yanında çanta, dürbün, pompa, v.s. neler geliyor?

PCP: FX GLADIATOR .22cal + Gamo MD6-24x50 + Harris Bipod + Weihrauch Moderator
    Ateşli: SAFİR T14 CLASSIC S .410cal + Safir Laser Sight + Yakında: Bushnell 3-9x40 TriRail Red&GreenMD + Larue M16 RIS + Armed Forces Green Laser + QD CREE 1000lm Torch + M50 Bipod
    MultiPump: Daisy Powerline888 .177cal + Tasco 4x15
    Yaylı: Daisy 1938 .177cal
    CO2: Umarex Walther CP99 .177cal
    Kuru Sıkı: Voltran Blow Magnum Mod.2000 9mm
    [gallery]670[/gallery]ankarateam.png[gallery]671[/gallery] (UĞUR BAÇ)

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen ejlover ().

• Mustafa bey merakla bahsettiğiniz modellerin fiyatlarını bekliyoruz.Fiayatlara göre bütçelerimizi ayarlamak istiyoruz.İlginize şimdiden teşekkürler.

• Official Post

Arkadaşlar her ne kadar ekstra maliyetler girmişsede Kasım 2007 tarihinde açıkladığımız fiyatlar geçerlidir ve bu fiyatların bulunduğu linkleri altta veriyorum, YataGun u pazartesiye açmaya çalışıyoruz.

PCP FXairguns Typhoon T12 .22" (5,5mm)

PCP FXairguns Gladiator Duble Air .22" (5,5mm)

PCP FXairguns Revolution .22" (5,5mm) Semi automatic 500cc Tube

• Çok güzel bir çalışma olmuş,
    Mustafa beye teşekkürler baya emek harcamış bu tüfekler için.

kolay gelsin,