Kral Puncher Söküm ve İnceleme

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Elinize sağlık hobimiz adına çok çok yararlı bir çalışma olmuş. :)

Şimdi geriye kaldı chrono testleri ve orta-uzun mesafe (kaliteli pelletlerle) grupman denemeleri. Bunlardan da tam not alırsa bu iş bitti demektir. Ben dahil birçok hobici de bu güzelliği denemek için sipariş verecektir diye tahmin ediyorum. :)

Arda bey değerlendirmeniz için teşekkür ediyorum..Krono aldık(eli kulağında şu an yolda),kaliteli ve kalitesiz bir yığın pelletde tedarik ettik,reaktif hedef kağıdı aldık kaldı geriye grupman :)

Krono ve reaktif hedef kağıtları elimize ulaştığı anda geniş kapsamlı atış testleri yapmayı düşünüyoruz..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• Elinize sağlık çok yararlı bir çalışma olmuş.
    Tüfek bana görünüş olarak çok çok iyi göründü inşallah performasıda iyi olur.

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5 Optima 3-9X44E (Satıldı)
    Stoeger X20 Suppressor 5.5 Optima 3-9X32

Yap gitsin insan en çok,
    Hatalarından ders çıkarır.
    Al Pacıno

• valfın yapısı çok sağlam duruyor..

Hep Hatsan ile kıyaslıyoruz ya, fiyatından dolayı herhalde; yine öyle yaparsak.

bt-65in valfi nasıl bilmiyorum ama, at44 valfinin etrafındaki bolca delikten dolayı oldukça zayıf.. birde çekiç valfin gövdesine vuruyorsa şayet yamulmaması işten bile değil..
    (hatta bununla ilgili bir konu açıp, görseller paylaşacaktım vakti zamanında unutmuşum..)

Böylesi bir tasarım daha mantıklı olmuş, diğer türlü bol delikle adeta gövdeyi çürütmekten başka birşey yapılmıyor..

?thumbnail=1

• birisi 290 bar hava basılıyor yazmış ne derece doğru acaba

• Hatsan bt 65 sb lw 5.5 regili
    • Hatsan bt 65 sb lw 6.35
  • 290 cc'dir o, bar değildir. :)

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• İncelemeler bitti mi? Merakla takip ediyorduk...

• Şu sıralar iş yoğunluğu diyelim nasip olursa bundan sonraki incelemeler tüfeğin yapısı ile değil isabeti ile ilgili olacak..20 küsür çeşit pellet ile farklı metrelerde krono testleri olacak diyebilirim..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• Teşekkür ederim. Bunu bilmek çok güzel. Umarım yakın zamanda vakit bulabilirsiniz. Kolay gelsin

• İki ay geçmiş,yok mu grupman ;#taban^l

"Söylediğini düşünmek,düşündüğünü söylemekten daha zordur"
    "Yüksekten düşenin canı daha çok acır"
    agt

Daystate Airwolf Mct Tactical 5.5-zeiss conquest 5*20-50 s;,s
    hatsan mod 125 sniper vortex-SATILIK
    +;tuftabV#

• :D

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

• İki ay geçmiş,yok mu grupman ;#taban^l

Bir yığın paylaşıldı çeşitli konularda mevcut en son Mesut bey ile paylaşmıştık!10-20-30-50 metreler paylaşıldı artık nasıl bir grupman beklentisi varsa onu anlamış değilim..

• başlık inceleme olunca,grupmanlarıda aynı başlık altında görürüz diye tahmin ettim,demek ki neymiş,İNCELEME konularınında grupman olmazmış. ;c;

"Söylediğini düşünmek,düşündüğünü söylemekten daha zordur"
    "Yüksekten düşenin canı daha çok acır"
    agt

Daystate Airwolf Mct Tactical 5.5-zeiss conquest 5*20-50 s;,s
    hatsan mod 125 sniper vortex-SATILIK
    +;tuftabV#