Hatsan At44 100 Metre boş kovan.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese selamlar uzun aradan sonra bir video cekeyim diye Ormana gittim ve yaklasık 100 metre mesafeye 12 GA bos kovanı ve pet sise kapagını astım malesef rüzgar yine vardı atıslarda yarıdan sonra rüzgar terse dönmus sanırım kayadan cıkan tozlardan farklettim bende ne oldu silah sola cekiyor demistim cekimler full zoom hatta dijital zoomda olunca cozunurluk kotulesti birde isleyince daha da kotu oldu artık kusura bakmayın yorumlara acıktır Saygılar iyi seyirler ...

http://youtu.be/fTdMD7eL6n0

• tebrikler güzel atışlar. hedefin arkasına beyaz bir karton veya kağıt koysaydınız her atışta isabet ettirirdiniz heralde. tüfek de çok stabil görünüyor. regülatör var heralde tüfekte.

https://www.youtube.com/channel/UCjQg6CUWJXHv3VB2ZYFZ9DQ

Air Force Condor Bullpup-Made by Kas Bay&berkman(Gunpower SSS)-5.5 mm-(HAWKE Nite Eye Digi IR SF 6-24x50 SR12 Scope)
    M.Ekiz regülatör

Hatsan mod 125-5.5 mm

Kral-4.5 mm-(ahşap kundak)

Zoraki (ATAKARMS) HP-01 Light 4.5 mm (Nikula red dot)

• Abi harikasin.
    senin bu at farkli bi at.

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)

• tebrikler guzel video

hatsan mod 33 4,5mm 177cal

hatsan mod 70 4,5mm 177cal

hatsan mod1055.5mm 22cal winchester3-9*32

gamocfx5.5mm 22 cal square3-9 40

at44wx 10 lw 5.5 22 cal optima 3.12,44 AOE ;tacli#
    armsan phenoma carbo 12 cal otomatik av tüfeği tacli.png

• tebrikler güzel atışlar. hedefin arkasına beyaz bir karton veya kağıt koysaydınız her atışta isabet ettirirdiniz heralde. tüfek de çok stabil görünüyor. regülatör var heralde tüfekte.

Tesekkürler,arkada fon olsa guzel olurdu ama genelde gaza gelip hadi gideyim dedigim icin cok hazırlıklı olmuyorum ve hedefi koyup hoplatmak hosuma gidiyor,regulator var stabiletesi güzel zaten 100 metrelerde stabiliteye cok ihtiyac oluyor Saygılar...

Abi harikasin.

senin bu at farkli bi at.

Sagol İsa benim AT iyi baktıgım icin iyi kosuyor :)

tebrikler guzel video

Tesekkürler begendiginize memnun oldum.

Guzel atışlar tebrik ederim

Tesekkürler ..

• Çok güzel atışlar elinize sağlık.
    Regülatörsüz bi at44 le sizin atışlarınıza yakın atışlar yapılabilirmi?
    Mesela o mesafede regülatörsüz at44le kaç atışta kere vurulur.
    Bilgilendirirseniz sevinirim.

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5 Optima 3-9X44E (Satıldı)
    Stoeger X20 Suppressor 5.5 Optima 3-9X32

Yap gitsin insan en çok,
    Hatalarından ders çıkarır.
    Al Pacıno

• Sayın RAA regulatorü iyi calısan bir pcp yaklasık 10 fps aralıgınsa atıslarını tamamlayabilir 16 grain ve 850 fps hızında 50 metrelerde bunu hissetmessiniz 100 metrede de asırı oynama olmaz fakat hız farkı 20 fps yi gecmeye baslayınca vurus noktaları uzak mesafelerde degisecektir kucuk hedefler icin problem baslayacaktır,regulatorsuz bir AT44 rakamları sallıyorum; 820 fps ile baslayacak 900 leri gececek sonrada 800e dogru dusecektir,ustalarımız daha iyi bilirler uzak mesafe de en stabil basınc aralıgında 5-10 atıs yapılabilir silahın ayarına gore tabiki vurus olur ama silahı tanımak ve atıs egrisini ezberlemek yada tahmin etmek gerekir ,,Saygılar ...

• Cevabınız icin tesekkurler daha aciklayici olamazdı herhalde.
    Yazın at44 almayı düşünüyorum da şimdiden kafama takılan soruların cevaplarını tecrübe sahibi kişilerden öğrenmek istiyorum.
    tekrar tesekkurler.

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5 Optima 3-9X44E (Satıldı)
    Stoeger X20 Suppressor 5.5 Optima 3-9X32

Yap gitsin insan en çok,
    Hatalarından ders çıkarır.
    Al Pacıno

• Emek yemiş çekmişsin, üşenmeyip siteye yüklemişsin, kusura bakmak da ne, eline sağlık çok güzel atışlar. Elazığ'da yalnız olduğuma üzülüyorum, hobidaş yok, millet bizim tüfeklere oyuncak gözüyle bakıyor, biz de mecburen ateşlilere yöneliyoruz. Ne yapalım hayırlısı.

BT 65 LW - Barska 10-40 X 50 AO Varmint Mil-Dot
    Lazer 12 Gauge içten şoklu
    Kral 12 Gauge Slug namlu
    YERLİYE DEVAM g;$i
    Listeye yeni bir Torun 12 Gauge eklendi

• Elinize sağlık üstad.Çok güzel atışlar :)

HATSAN BT65 RB LW 5.5 Regülatör by Mustafa EKİZ ;grin;

• Cevabınız icin tesekkurler daha aciklayici olamazdı herhalde.
    Yazın at44 almayı düşünüyorum da şimdiden kafama takılan soruların cevaplarını tecrübe sahibi kişilerden öğrenmek istiyorum.
    tekrar tesekkurler.

Yardmcı oldu ise ne mutlu herkesin butcesi uygun olmaya biliyor ve daha uygun silahların paylasımları yeni silah alacaklara daha yardımcı oluyor bence..

Emek yemiş çekmişsin, üşenmeyip siteye yüklemişsin, kusura bakmak da ne, eline sağlık çok güzel atışlar. Elazığ'da yalnız olduğuma üzülüyorum, hobidaş yok, millet bizim tüfeklere oyuncak gözüyle bakıyor, biz de mecburen ateşlilere yöneliyoruz. Ne yapalım hayırlısı.

Bene yalnızım zorda olsa kafa dagıtmak icin bazen yalnız olmakta guzel.

Elinize sağlık üstad.Çok güzel atışlar :)

Tesekkurler saygılar..

abi yine döktürmüşşsün

Sezgin senin silahın videolarını bekliyoruz ..

• abi fırsat olmuyor daha 3 sefer atışa gıdebıldım en kısa zamanda video bnde cekıp koyucam

• Emek yemiş çekmişsin, üşenmeyip siteye yüklemişsin, kusura bakmak da ne, eline sağlık çok güzel atışlar. Elazığ'da yalnız olduğuma üzülüyorum, hobidaş yok, millet bizim tüfeklere oyuncak gözüyle bakıyor, biz de mecburen ateşlilere yöneliyoruz. Ne yapalım hayırlısı.

oyuncak olayı şehirden şehire farketmiyor merak etmeyin, her poligonda , yada her meraklı gözde benzer muamele uygulanıyor. Geçen yakacık poligonda Adam av tüfeği ile 20 metrede saçmayla tek atışta hedefte onlarca delik bırakıp çok memnun oldu, ben yanında pıt pıt atıyorum bana dönüp tüfek atış yapmıyor mu dedi. Sandıki henüz atışa başlamadım, bu kadar bilgisiziz işte

Orhan Tan TOKDEMİR

Kalanlar;
    Armsan Phenoma Carbo 12ga

Zoraki HP 01 Ultra 4.5mm
    Diana Mod 350 Magnum 5.5 :thumbup:
    Hatsan MOD 135 QE Vortex 5,5
    Hatsan MOD 125 sniper Wood 5,5

Gidenler;
    Diana MOD 54 AİR KİNG
    Mod 125 Sniper 6,35
    BT 65 SB ELİTE 22 cal

• Herkese selamlar uzun aradan sonra bir video cekeyim diye Ormana gittim ve yaklasık 100 metre mesafeye 12 GA bos kovanı ve pet sise kapagını astım malesef rüzgar yine vardı atıslarda yarıdan sonra rüzgar terse dönmus sanırım kayadan cıkan tozlardan farklettim bende ne oldu silah sola cekiyor demistim cekimler full zoom hatta dijital zoomda olunca cozunurluk kotulesti birde isleyince daha da kotu oldu artık kusura bakmayın yorumlara acıktır Saygılar iyi seyirler ...

http://youtu.be/fTdMD7eL6n0

atışlar çok güzel elinize sağlık, hatsanlarla yapılan güzel atış videoları bana tüfeğimi adam etme yolunda umut veriyor bu sebeple ilgiyle yakip ediyorum

Orhan Tan TOKDEMİR

Kalanlar;

Zoraki HP 01 Ultra 4.5mm

Gidenler;
    Diana MOD 54 AİR KİNG
    Mod 125 Sniper 6,35
    BT 65 SB ELİTE 22 cal

• atışlar çok güzel elinize sağlık, hatsanlarla yapılan güzel atış videoları bana tüfeğimi adam etme yolunda umut veriyor bu sebeple ilgiyle yakip ediyorum

Orhan bey hep söylüyorum malesef herkesin cok pahalı silahları alacak durumu olmayabiliyor hatsanlarda aslında eksiklikleri ve ince ayarları yapılınca kullanıcısını memnun edebilen silahlar mesela ben gecen gun butun oringleri degistirdim tamamen soktum ve bu kadar zamandır kullandıgım silahta bir kac kusur daha gordum şarjorun 3 gozu tam oturmuyormus bazen ufacık bir mudahale simdilik atıslar cok daha duseldi birde pellet itici hafif capraz basıyormus oda halloldu...

• Nasıl anladınız oturmayan yerleri, taktığınızda klik klik içinde dönüyorsa tamamdır diye düşünüyorum. Dönmüyormuydu sizinkiler acaba

Orhan Tan TOKDEMİR

Kalanlar;

Zoraki HP 01 Ultra 4.5mm

Gidenler;
    Diana MOD 54 AİR KİNG
    Mod 125 Sniper 6,35
    BT 65 SB ELİTE 22 cal

• Dönüyor fakat 2-3 tanesinde gozele bakınca tırnaklar cuk oturmuyordu pelleti itince giriyor fakat dogal olarak birazcık ciziliyormus oda isabete etki yapıyor heleki yumusak pelletlerde..