at44 s-10 long lw ye namlu ceketi ve karbon fiber uygulaması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar, Mustafa Ekiz hocaya tüfeğimi modifiye ettirmek için gönderdiğim at44 s-10 long lw tüfeğimin dönüşte kargoda arpacığının kırık olarak geldiğini gördüm ve daha önce aklımda olan namlu ceketi ve karbon fiber uygulamasını yapmak istedim. Nasıl olmuş. Ayrıca Mustafa hocaya teşekkür etmek istiyorum tüfeğim kendine geldi. :)

Ekiz Regülatörlü at44 long lw 5,5 mm
    Vector Optics Viper 8-32x50 E-SF

• Ellerinize sağlık...

Hatsan Mod 70 .22
    Zoraki Ultra Hp 01 .22
    Crosman 1077 .177
    Square 3×9_40
    Bushnell 8×32_60
    At44 Tactical .22
    At44_10 .22
    Optima 3×9_32
    Webley tri pump

Ne mutlu TÜRKÜM diyene...

• daha ne olsun gayet sade ve başarılı olmuş.elinize sağlık.

• Mustafa hocam seninde ellerine sağlık.

• Çok şık olmuş. Bu carbon fiber altındaki metal aksamı pas ve korozyondan korur mu yoksa içine nem alıp (1 -2 sene gibi bir sürede) içeriyi bozar mı. Ama fena şık çok beğendim

Orhan Tan TOKDEMİR

Kalanlar;
    Armsan Phenoma Carbo 12ga

Zoraki HP 01 Ultra 4.5mm
    Diana Mod 350 Magnum 5.5 :thumbup:
    Hatsan MOD 135 QE Vortex 5,5
    Hatsan MOD 125 sniper Wood 5,5

Gidenler;
    Diana MOD 54 AİR KİNG
    Mod 125 Sniper 6,35
    BT 65 SB ELİTE 22 cal

• Normal kullanım alanı oto kaporta ve göğüs kısmına uygulanıyor. Yapıştırılan bölgeyi dış etkenlerden koruyor diye biliyorum. Pas ve Korozyon ile ilgili bir bilgim yok. Tufek ile zaten güneşli havalarda atışa gidildi için nem ve Korozyon olacağını sanmiyorum. Benim için öyle, bu konularda çok hassas. Tufegimin her türlü bakımını yaparım. Zaman gösterecek bakalım.