Kral puncher 0,22 cal. pcp tüfek

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Gaz çıkış basıncının ayarı için +.....- şeklinde bir parça var silahın sağ tarafında kurma kolu önünde.Amaç atış stabilitesi ve gaz tasarrufu.yani kısa mesafede ayar sayesinde daha çok atım.uzun mesafede ise daha istikrarlı atış....

• Tüpün silindirik hacmi 320 cc Mesut abi ama iç hacmi yani depolama 292 cc..

Hocam piyasadaki tüfeklerde aynı hacmemi sahip, yoksa farklımı.

• airgunturk.com/attachment/18832/airgunturk.com/attachment/18829/airgunturk.com/attachment/18829/airgunturk.com/attachment/18829/Selam arkadaşlar. Uzun mesafe Atış için bugün Kral Arms fabrikamızda uzun namlulu 1 adet 5.5(.22) cal PCP hazırlattım. Sağolsun fabrika Müdürümüz SAYIN Efe Fatih Parıldar ve PCP montaj sorumlumuz İdris bey ortaya mükemmel birşey çıkardı. Hava koşulları müsait olur ise bu pazar günü 100 metre ye atışlar yapıp burda paylaşmayı düşünüyorum. Sizler kadar uzman bir atıcı olmasam da elimden geldiğince iyi atışlar yapmaya çalışacağım. İlgi ve alakanızdan ötürü teşekkürler. Iyi forumlar.
    Not: forumda yapılan paylaşımlar ve görüşler firmamız tarafından muhakkak ki takip ediliyor bundan şüpheniz Olmasın. Hava koşullarından ötürü gerekli test ve teknik inceleme kısmında problemler yaşıyoruz. Anlayışınız için teşekkürler. airgunturk.com/attachment/18829/airgunturk.com/attachment/18829/

• Sayın OmRsyn, uzun mesafe atış diyince bu benim özel ilgi alanıma giriyor (sanırım paylaşımlarımı izlemişsinizdir), hazırlattığınız tüfeği bana yollarsanız bende uzun mesafeye uygun her türlü pelet/bulet var. Uzak mesafe çekim kameramız da var, arabayla yapacağımız net mesafe ölçümleri sonrası itinayla atışları yapar, siteden paylaşırız. Bu tüfekten hem bende yok (dolayısıyla kimse malını methediyor diyemez) hem de fabrika adına bu işi yapıyor olmayacağım için objektifliğine kimse dil uzatmaz. Düşünürseniz iletişim bilgileri için bana ulaşın.

BT 65 LW - Barska 10-40 X 50 AO Varmint Mil-Dot
    Lazer 12 Gauge içten şoklu
    Kral 12 Gauge Slug namlu
    YERLİYE DEVAM g;$i
    Listeye yeni bir Torun 12 Gauge eklendi

• Puncher ile ilgili her gördüğüm fotoğrafı detaylıca inceliyorum daha da yaklaşıyorum pcp araştıranlardan biri olarak. tüfeğin görüntüsü gerçekten yakışıklı herkes gibi işlevini bende çok merak ediyorum güç ayarından ve kaç atış yaptığından vs bahsederseniz seviniriz:) bizde size ilgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ederiz iyi çalışmalar

Hatsan Striker 1000s .22cal 3-9x32

• tüfek mükembel görünüyor isabette iyiyse kaçırılmıycak bi tüfek. türlü türlü tüfek çıkarmaktansa isabeti iyi hafif kullanışlı tüfek en makulü. iyi tüfeği herke alır yeter ki gerçekten iyi olsun.

• Kral puncher merak ediyorum sonuçları çıkmadı mı grupmanı nasıl kral kullanıcı olanlar beni aramisiniz kral için şimdide teşekkür ederim
    Saygılar

• kim tüfek hakkında birşeyler paylaşmaya niyetlense, ortadan kayboluyor. Başlarına birşey gelmiyordur, İnşallah.

• Havalar veya is durumu yuzunden yapilamamis olabilir.sabretmek lazim

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Havalar veya is durumu yuzunden yapilamamis olabilir.sabretmek lazim

Forumdaki arkadaşlara lafım yok. Firma çok ilgisiz, milyonlarca lira harcayıp, tüfek yapacaksın, ama ortada özellikleri yok. Kimse bilgi veremiyor. Ne firma nede bayiler. Evrenin sırrını çözdük, ama daha tüpün hacmini öğrenemedik.
    Bazı rivayetlere göre, regülatör ile 5.5 850fps 70-80 atış yapabilir. At44 longtan 1 kg daha hafif. Tasarımı herşeyi çok güzel ama ilgilenen yok. At44 alacaktım. Ama 1 aydır bekliyorum, okadar emek harcamışsınız yazık etmeyin.
    Saygılar.

• Forumdaki arkadaşlara lafım yok. Firma çok ilgisiz, milyonlarca lira harcayıp, tüfek yapacaksın, ama ortada özellikleri yok. Kimse bilgi veremiyor. Ne firma nede bayiler. Evrenin sırrını çözdük, ama daha tüpün hacmini öğrenemedik.Bazı rivayetlere göre, regülatör ile 5.5 850fps 70-80 atış yapabilir. At44 longtan 1 kg daha hafif. Tasarımı herşeyi çok güzel ama ilgilenen yok. At44 alacaktım. Ama 1 aydır bekliyorum, okadar emek harcamışsınız yazık etmeyin.
    Saygılar.

Firma yetkilileri ile yapmış olduğumuz görüşmede detaylı inceleme ve testlerin yapılmakta olduğunu, fabrikadaki yoğunluk sebebiyle ufak gecikmelerin yaşanmakta olduğunu biliyoruz. Bizde detaylı incelemeleri ve atış videolarını en kısa sürede tüm forumlarda yayınlayarak beğeninize sunacağız, ilginiz için teşekkür eder, takip etmeye devam etmenizi rica ederiz.

• Üretim ve tanıtım birbirinden ayrılmaz iki işlemdir.
    Üretilen malın özellikleri net biçimde bir tanıtımla açıklanmaz ise satış gerçekleşmez.
    İhtiyaca ve zevke göre alınan bu tür hobi gereçlerinde daha fazla tanıtım faaliyeti gerekir.
    Firmalar bu tarz ürünleri üretmeden önce gerekli ar-ge faaliyetini yapmadılar ise zaten ellerinde veri olmaz.
    Bu durumda üretilen şey çok kaliteli bile olsa limitleri ve özellikleri bilinmediği için hiçbir zaman gereken ilgiyi görmez.
    Üretilen ürünün incelemesini ilk elden firma değil de gönüllüler yapar ise bu durum firma açısından ya zafer ya da felaketle sonuçlanacaktır.
    Çünkü buradaki gönüllü arkadaşlarımız bu işi sadece hobiye hizmet için yapacaklar ve objektif yorumlarını burada yayınlayacaklardır.
    Olası bir aksilik veya memnuniyetsizlik durumunda bunu pozitif algıya çevirmek firma için üretim maliyetini de geçebilir.

Uzun lafın kısası; Kral Arms yetkilileri bu kadar ilgi gören bir tüfek için artık lütfen sözde değil özde işe yarayabilecek bir tanıtım videosu çekiniz. Şayet tüfeğiniz bu kadar ilgi ve merak uyandırmışken bunu kullanmamanız rekabet açısından pek normal karşılanmıyor.

AA HFT500 .177
    Hawke 10-50x60 ED

• Ülkemizde havalı silahlara olan ilgi,profesyonel anlamda yeni başlıyor yada yetersiz,amerika da her 124 vatandaştan birisi havalı silaha sahip,avRupa keza öyle,ülkemizde bu durumun bir istatistiği yok ama kabaca 20 bayi,yılda 50 silah satsa 10 yılda 10000 silah eder,70000000/10000:7000 yani ülkemizde 7000 kişide bir havalı silah var.dolayısıyla sektörel olarak sivil yapılarda bulunmuyor,avrupada ulusal yayın yapan 9 tv kanalı var sadece havalı silahlarla ilgili vs,vs

Dolayısıyla,ülkemizde üretim yapan firmalar,havalı silahları yelpazelerinin çok küçük bir alanında görüyolar gibi geliyor bana.türkiye üretimi pcp lerin incelemelirini bile yurtdışında ki tv kanalları yapıyor.

"Söylediğini düşünmek,düşündüğünü söylemekten daha zordur"
    "Yüksekten düşenin canı daha çok acır"
    agt

Daystate Airwolf Mct Tactical 5.5-zeiss conquest 5*20-50 s;,s
    hatsan mod 125 sniper vortex-SATILIK
    +;tuftabV#

• youtube da gezinirken bu silahın Kral puncher benzerliği dikkatini çekti ve paylaşmak istedim yeni konu açmaktansa Ferhat arkadaşımızın konusunda paylaştım.

http://jkhanairrifle.com/main/…php?mode=1&menudept=3

Havalı tabanca

Gamo pt-85 blowback
    Zoraki hp-01 ultra----nikula 1x20x30 hedef noktalayıcı red dot
    Walther CP99
    Walther CP88
    Walther CP88 (2)
    Hatsan mod 25 supercharger
    Crosman ssp 250
    Daisy Powerline 1200
    Gamo af-10 4.5mm

Havalı silahlar

Gamo cfx 5.5--Optima 3*9*32
    BSA SUPERSPORT 4,5 mm---Optima 3*9*44
    Baikal MP 61

stoeger atac 4,5

Av silahları

Remington 1100
    Baikal mp 43
    Çiftsan poze
    Huğ.san magnum otomatik

https://www.youtube.com/channe…MMVcl5D3UaupbfiCpw/videos

• Gerek ateşli silah gerek havalı silah olsun yerli üreticilerimizde özgünlükten eser yok hep taklitçilik tabiri caizse çinliler gibi tersine mühendislikle hertürlü model ve teknoloji kopyalama...

• belki yanlış düşünüyorum ancak iki kundağı sifir imal ettirip fiyatına bakılabilir maliyet farkı varmıdır var sa ne kadardır birde teknik açıdan hangisi daha iyi daha kullanışlı bir usta açıklarsa ve birde zevk görsellik içe vs gibi tarafı var bütçede uygunsa

kral bull pup .22
    stoeger atac suppressor .22
    hatsan mod 99 .22
    tacvectör optic 10-40x60 satılık

• bullpup modeli punchera gore tup hacmi daha buyuk. Birinci fiyat farki buradan basliyor.
    Ikinci fiyat farki ise farkli bir platform olmasi yuzunden normal tufege gore daha pahali olmali.

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• 1- https://www.aksuav.com.tr/default.asp?git=9&urun=3293

en kısa model ve 760tl

2- https://www.aksuav.com.tr/default.asp?git=9&urun=3386

bir uzun modeli ve 807 tl

3- https://www.aksuav.com.tr/default.asp?git=9&urun=3537

2. sıradaki tüfeğin bullpup kundaklısı ve 1045 tl.

kundak şekl tetik uzatma ve dürbün köprüsü 250 tl frk ediyorsa, başka sorum yok :)))) özetle demek istediğim, model arttıkça fiyat arttırımı biraz keyfi ve psikolojik, bence kral bu noktayı değerlendirsin.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen rainstorm ().

• fiyat farkli tabiki olmali cunku segmentleri farkli bir kere...
    Yeni ve farkli model.
    Her sektorde bu boyledir.

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177