Mod 85 sniper vortex Ağır çekim vidyolarım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ağır çekim video çektim hoşuma gitti youtube kanalı oluşturup yükledim.Ağır çekimlere devam etmeyi düşünüyorum. Siz de beğen tuşunu tıklarsanız sevinirim.
    Daha kaliteli olanları çekmeyi düşünüyorum. :thumbup:

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Usta çekimler on numara bence, hedef olarak içi su dolu teneke kola da deneyebilirsiniz video çekimlerinde..Kazasız belasız atışlar paylaşımlar için teşekkürler..

Kral N-11 Gas Piston

• Biraz daha yakın çekimler yapıp farklı materyal ler üzerinde pelletlerin etkisini gösterebilecek videolar hazırlayabilirseniz çok daha keyif verici olacağını tahmin ediyorum, emeğinize sağlık.

Artık demir almak günü gelmişse zamandan, meçhule giden bir gemi kalkar bu limandan.

• Şişe değilde, plastik veya teneke gazlı ürünleri hedef alsanız daha güzel olur. hatta hazlı içecek hedeflerini iyice çalkalayıp,sonrasında ateş edin.

şişe den dağılan küçük parçaları toplamak mümkün değil, bu durum o bölgede insan,çoluk çocuk olmasada,küçük hayvanlara zarar verebilir.
    herzaman teneke ve plastik hedeflerin kullanılmasından yanayımm.
    videolar için teşekkürler.

1-Zoraki HP 01 Ultra 4,5 -"Hawke 3-9x40 MAP Sport Hd''
    2-Kalibrgun Cricet 5,5 - "6-25x56 Vector Optics FFP"

3-Steyr Hunting 5 (5,5) "Hawke 4017 SR PRO-8-32x56"