hatsan mod125 kundak vidası kırılması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar hatsan mod125 tüfeğimi aldıktan sonra bir iki kutu saçma kullandım ama kundak sallanıyordu vidasını sıkmama rağmen sallanmaya devam edince vidayı söktüm ve kırılmış olduğunu gördüm. firmayı arayıp sorunu söyledim sağolsun hatsan hiç uzatmadan takabilirseniz vidayı yollayalım dediler.. iki günde vidayı yolladılar.. şimdi bugün mesai sonrası vidayı taktık ve yaklaşık 25 atıştan sonra tekrar vida kırdı... ekte resimlerde göreceğiniz üzere kalın çelik vida tüfeğe dayanmadı buradan mod125 in gücü anlaşılıyor.. tüfeği hatsana yollayacağım kundak delikleri aynı hizada değil.. umarım hatsan yenisini yollar:) ve bu kronik sorunlarınada bir çözüm üretirler...

• üyeliğimi sonlandırın lütfen

• arkadaşlar hatsan mod125 tüfeğimi aldıktan sonra bir iki kutu saçma kullandım ama kundak sallanıyordu vidasını sıkmama rağmen sallanmaya devam edince vidayı söktüm ve kırılmış olduğunu gördüm. firmayı arayıp sorunu söyledim sağolsun hatsan hiç uzatmadan takabilirseniz vidayı yollayalım dediler.. iki günde vidayı yolladılar.. şimdi bugün mesai sonrası vidayı taktık ve yaklaşık 25 atıştan sonra tekrar vida kırdı... ekte resimlerde göreceğiniz üzere kalın çelik vida tüfeğe dayanmadı buradan mod125 in gücü anlaşılıyor.. tüfeği hatsana yollayacağım kundak delikleri aynı hizada değil.. umarım hatsan yenisini yollar:) ve bu kronik sorunlarınada bir çözüm üretirler...

mod 125'iniz vortex pistonlu mu ? yaylı mı? bende vortexli var ve 1000'e yakın atış yaptım sadece stoper vidalarım gevşedi başka da bir sıkıntı yaşamadım hiç.

• bende ki vortex.. bu gün firmayı aradım tüfeği gönderin muhtemelen aynı hizada olmadığından vida kasılıyordur dediler..

• vortex pistonlu mu yaylı mı olduğunu bilmiyorum sadece vortex işareti var..

vortex in işareti değil yazısı var...o işaret hatsan amblemi olabilir...

8)

• hocam bu amblem vortex işareti bu arada tüfeği ilk satın aldığımda bu amblem yoktu tesadüfen uyandık sordum yanlışlık oldu deyip yenisini gönderdiler