Gamo Pt-85 Tactical Blowback Almak İstiyorum Ama Hiçbir Yerde Bulamıyorum! YARDIM!!!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bu sorunlardan dolayı dan wessonu arada sırada canım çektiğinde, kucağımda kedi gibi sevip atış yapmadan muhafaza etmeyi düşünüyorum.iş böyleyken de o para çok geliyor.

Geçen ben de sevmelik bir derringer aldım. https://goo.gl/PT4Jmt

Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır. - Peyami Safa

Webley Tempest .177, Hatsan AT-P2 .22, Zoraki Ultra .177 & .22, Walther CP88 Competition .177, Sig Sauer P226 .177, Crosman 357 8" .177, Torun Magnum .25, x Sumatra 500 Long .25, x AirArms TX200 Carbine .22, x Diana Mod 46, x Gamo P23 .177, x Gamo PT85 .177, x Crosman 1077 .177, x Umarex Smith & Wesson M&P R8 .177, x Weihrauch HW45 .22

• Walther CP88 Competition dan almalı mıyım almamalı mıyım? Havalı tabancalar konusunda acemi biri olarak kararsız kaldım.. :(

Walther CP 88 6'' £tabanxalı$

Crosman Vigilante 357

Husan Malazgirt 1071 410 Cal;tufey#

Edgun Leshiy 2 Limited Edition 30 Cal

Umarex HDR 50 11 Joule

• Walther CP88 Competition dan almalı mıyım almamalı mıyım? Havalı tabancalar konusunda acemi biri olarak kararsız kaldım.. :(

hocam ikinci silahızı mı alacaksınız yoksa ilk silahınız ise zoraki alın derim ama co2 ile baslicaksaniz tavsiyem daha ucuz modellere bakmaniz ben bu haftasonu jericho almayi planlıyorum o modele bakmanizi oneririm

Hatsan Mod 125 Sniper Vortex 5.5mm
    Optima 3-9x44E
    Modifiye Tek parça ayak :)

Cybergun Swiss Arms Sa 941 4.5mm

• hocam ikinci silahızı mı alacaksınız yoksa ilk silahınız ise zoraki alın derim ama co2 ile baslicaksaniz tavsiyem daha ucuz modellere bakmaniz ben bu haftasonu jericho almayi planlıyorum o modele bakmanizi oneririm

Bu 2. olacak kısmetse. Ama kırmalı çok eski var bir tane. jericho 'ya baktım. Yanlış bilmiyorsam BB atıyor. Ben Pellet atan istiyorum. CP 88'inde yorumları bayağı başarılı, videolara da baktım hiç fena değil.. :)

Crosman Vigilante 357

Umarex HDR 50 11 Joule

• Sn Evo,

CP88 competition, yine umarex'in S&W 586 tabancası ile birlikte şimdiye kadar atış yaptığım en isabetli co2 tabancalardan biridir. CO2 tabanca almakta kararlıysanız ve imkan varsa cp88'i alın. Korkunun ecele faydası yok.
    Yerli markalar harici bu tip hobi ürünlerin çoğunun servisi-tamiri esasında sorun. Ne yazık ki bozulursa başınızın çaresine bakmaya psikolojik olarak hazır olmanız lazım :)
    Umarex iyi bilinen, kaliteli bir üreticidir. Bir diğer modeli olan CP99'u yıllardır kullanıyorum, binlerce atış yaptı herhangi bir arıza yaşamadım.

Bu arada Cp99'a da bakın. Daha küçüktür isabeti ve çıkış hızı bir tık aşağıdadır cp88 competitiondan. Mekanizma olarak aşağı yukarı aynıdır. Fiyat olarak da biraz daha ucuzdur.
    Umarex'in bu tip yuvarlak şarjörlü tabancalarının bildiğim tek sorunu uzun pelletleri şarjöre taktığınızda şarjörü çevirememeleridir. Yanında Match/wadcutter tipi pelletlerden alın rahat etmek için.

İyice kafanızı karıştırayım : Sonuçta zevke ve kullanım amacına göre değişir ama bütçeyi belirlemişken Co2 yerine Multipump zoraki vb tabancalarıda göz önüne almanızda bence fayda var.

Selamlar.

Ankara TR

• Merhabalar;

İnanın hiç kafam karışmadı tam tersine daha da netleşti. :) CP88 doğru tercih olacak sanırım. Biraz piştikten sonra da tüfeğe geçmek istiyorum. (Ateşli silahlarda atış becerim iyidir) :) Birkaç tane marka ve model kafamda mevcut ancak Türkiye'de henüz satışları yok. Şimdilik acemiliği CO2'lerde atmam, pişmem lazım.

İlgi ve alakanız için teşekkür ederim...

Crosman Vigilante 357

Umarex HDR 50 11 Joule

• Selam arkadaşlar.
    Büyük şehirlerde atış alanlarına ulaşmak zor olması sebebiyle tabancalarla daha çok oynamayı seviyorum ve bir çok tabancam var. Bu hobiye bulaştığınızda işiniz gerçekten zor demektir çünkü sonu yok her zaman daha iyisini istiyor ve farklı olanlara ulaşma arzusu hiç yakanızı bırakmıyor.

Bahsettiğiniz tabancaların bir çoğu elimde mevcut ve her birinin verdiği haz ve zevk farklı ,dilim döndüğünce iyi ve kötü yönlerini paylaşmaya çalışayım.

1-Walther cp 88 isabeti yüksek stabil bir tabanca, co2 tabancaların hızı her ne kadar bir birlerine yakın olsa da hızı biraz düşük bir tabanca tamamen metal gerçekçiliği güzel bir ürün.

2-Walther cp 99 da cp 88 den pek bir farkı yok görünümü ve kurulumundaki farlılıklar dışında, cp 99 la yaptığım atışlardan bir görüntüyü paylaşmak isterim.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

3- Gamo pt85 , Walther tabancalar kadar gercekçi ve stabil değil, Blowback özelliğinden dolayı üst kısım yani ileri geri oynayan kısım azda olsa sağ sol oynayabiliyor içteki namlu sabit olsa da stabil atışları zorlaştırıyor.Gamo pt85 Blowback özelliğinin yarattığı sarsıntı gerçek tabanca hissi yaratıyor güç olarak da daha güçlü bir tabanca.
    Grupmana yönelik bir tabancadan ziyade sıralanmış daha büyük hedefleri hızlı bir şekilde vurmayı sevenlere hitap edecek bir tabanca, Blowback özelliği kendini kurması bu tarz atışlarda daha çok zevk veriyor.
    Gamo pt 85 tabancamla çekmiş olduğum bir görüntü ağır çekim.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

4- Zoraki hp 01 ultra Bu tabancaya söylenecek tek şey mükemmel bir ürün ,isabeti üst düzey .Tek dez avantajı görünümünün kaba ve tek tek dolum yapılması, kesin edinilmesi gerek bir tabanca.

5- Hatsan mod 25 supercharger güç ve uzak mesafe isteyenler için ideal ,isabet olarak zorakinin altında olmasına karşılık zorakinin 3 4 pompada ulaştığı güçe tek kırmada ulaşan bir tabanca, her birinin farklı iyi ve kötü yönleri var.

Arkadaşlar merak etmeyin bu hobiye bulaştıysanız er geç hepsini deneyeceksiniz demektir,birine ulaştığınız anda bir diğerini hayal etmeye başlarsınız tavsiyem forumdan tanınan kişilerin ikinci ellerini almaya çalışın ki daha sonra satmaya kalktığınızda zarar etmeyin veya az zararla bir diğer silaha geçiş yapın. farklı farklı ürünleri deneme şansınız olsun.

Havalı tabanca

Gamo pt-85 blowback
    Zoraki hp-01 ultra----nikula 1x20x30 hedef noktalayıcı red dot
    Walther CP99
    Walther CP88
    Walther CP88 (2)
    Hatsan mod 25 supercharger
    Crosman ssp 250
    Daisy Powerline 1200
    Gamo af-10 4.5mm

Havalı silahlar

Gamo cfx 5.5--Optima 3*9*32
    BSA SUPERSPORT 4,5 mm---Optima 3*9*44
    Baikal MP 61

stoeger atac 4,5

Av silahları

Remington 1100
    Baikal mp 43
    Çiftsan poze
    Huğ.san magnum otomatik

https://www.youtube.com/channe…MMVcl5D3UaupbfiCpw/videos

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen hamilo ().

• Çok teşekkür ederim, çok değerli bilgiler.

Crosman Vigilante 357

Umarex HDR 50 11 Joule

• Walther CP88 Competition alınmıştır. :)

Crosman Vigilante 357

Umarex HDR 50 11 Joule

Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanırsınız inşallah.

Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır. - Peyami Safa

Webley Tempest .177, Hatsan AT-P2 .22, Zoraki Ultra .177 & .22, Walther CP88 Competition .177, Sig Sauer P226 .177, Crosman 357 8" .177, Torun Magnum .25, x Sumatra 500 Long .25, x AirArms TX200 Carbine .22, x Diana Mod 46, x Gamo P23 .177, x Gamo PT85 .177, x Crosman 1077 .177, x Umarex Smith & Wesson M&P R8 .177, x Weihrauch HW45 .22

• Amin cok teşekkür ederim... :)

Crosman Vigilante 357

Umarex HDR 50 11 Joule

• Hayırlı olsun keyfini çıkarın.

Bendeki cp99 crossman premier super matchleri seviyor. Düz uçlu wad cutter/müsabaka tipi tipi tabir edilen pellet veya nispeten kısa olan pelletler alın mutlaka (şarjörün rahat dönmesi için. Şarjöre taktığınızda ucu az da olsa dışarı çıkan pelletler takılmaya sebep oluyor bu tip şarjörü olan umarexlerde)

Varsa silikon gres veya elinize geçerse co2 tabancalar için özel yapılmış yağlar dışında yağ-temizlik malzemesi vs özellikle de içine değdirmeyin. Bir çok co2 tabanca conta-oringleri bu tip kimyasal teması sonucu aşınmaktan bozuluyor-hava kaçırmaya vs. başlıyor.

Selamlar.

Ankara TR

• Cok tesekkur ederim. Mutlaka bu konulara dikkat edeceğim...

Crosman Vigilante 357

Umarex HDR 50 11 Joule

• Size maliyeti ne kadar oldu acaba ?

6 taksit olarak 599 TL.
    2 adet Magazine
    5 adet Co2 Tüp (Gamo)
    1 adet Gamo Pro Magnum Pellet
    Taşıma Kutusu

Crosman Vigilante 357

Umarex HDR 50 11 Joule

Hayırlı olsun,keyifli atışlar...

AİR ARMS S 510 CARBINE .22 cal. - HAWKE Sidewinder 30 8-32x56