bt65 hava basıncı düşüyor

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Sevgili arkadaşlar dün ikinci el alarak almış olduğum bt65 akşam havasını doldurdum ama çok da yorulmadım işin doğrusu 200 bar da bıraktım pompalamayı ama sabah kalktığımda tüfeğin üzerindeki göstergeyi okuduğumda 140 bara düşmüş olduğunu gördüm...Bunun sebebi ve çözümü hakkında bilgilerinize ihtiyacım var...Şimdiden hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim...

• hocam valf deki oring eskimiştir.hatsana yollayın uğraşmayın derim .

• 1-tüfeği kullanmadığınız zaman kurma kolunu çekip atışa hazır hale getirip bırakırsanız ve bu şekilde saklarsanız,valfte baskı olmayacağından hava kaçağını önleyebilirsiniz.
    2-eğer yine kaçıyorsa ozaman dolum valfinden kaçıyor demektir.sadece tüpü hatsana gönderirseniz hallederler.

• Dolum valfi tarafından değilde öbür taraftan su dolu bardağa soktuğunuzda kabarcık çıkmıyorsa kaçak dolum valfi tarafındadır muhtemelen

AT44 FT 0.177 +TAC Vector Optics Sentinel 10-40x50
    Hawke Sidewinder 8-32×56 20x ½ Mil Dot
    BSA 8-32×44
    Zoraki HP 01 Ultara 0.177 + Red Dot + Wragner Moderatör+ Zoraki Dipcik
    Beretta Elitte II 4,5 + Red Dot Laser Sight
    Bushnell 10x25 Rangefinder
    Seben kamera aparatı
    The Beta Shooting Chrony
    iNTERSPiRO 6lt 300 bar Scuba Tüp

Optima 3x12-44 AOE
    Sniper 4x32 Compact Işıklı (MilDot)
    Stoeger X20 Suppressor 0.177
    Stoeger 4x32 Compact Işıklı
    Hatsan PCP Pompa

Tekparça Ayak

https://www.youtube.com/channel/UC1k_dMslFEFRSxrrc7R7NCw

• Rica ederim Ben denedim testen sonra bezle kurularsanız sorun olmuyor (Youtubede sanırım Brezilya servisini bir sunumu vardı bu yöntemi kullanıyordu). 1 yöntem daha var bu tüpün iki tarafınada uygulaya bilirsiniz. Yöntem balonla bende forumda okumuştur. Balonu tüpün iki tarafına taktığınızda hava sızmasını 5-6 saat sonra balonlarda şişme varsa kaçırıyor demektir. Sızma bazen çok az oluyor. 1 gün bırakmak gerekebilir.

İsterseniz 19:45 dakikadan sonrası videoyu izleyin Su uygulamasını görebilirsiniz.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

AT44 FT 0.177 +TAC Vector Optics Sentinel 10-40x50
    Hawke Sidewinder 8-32×56 20x ½ Mil Dot
    BSA 8-32×44
    Zoraki HP 01 Ultara 0.177 + Red Dot + Wragner Moderatör+ Zoraki Dipcik
    Beretta Elitte II 4,5 + Red Dot Laser Sight
    Bushnell 10x25 Rangefinder
    Seben kamera aparatı
    The Beta Shooting Chrony
    iNTERSPiRO 6lt 300 bar Scuba Tüp

Optima 3x12-44 AOE
    Sniper 4x32 Compact Işıklı (MilDot)
    Stoeger X20 Suppressor 0.177
    Stoeger 4x32 Compact Işıklı
    Hatsan PCP Pompa

Tekparça Ayak

https://www.youtube.com/channel/UC1k_dMslFEFRSxrrc7R7NCw

• PCP Tüpleri Daha önce aynı sorunu yaşamıştım buraya bir bak istersen /mndundar

Hatsan AT44-S 5,5 optima 3*9-32 Dürbün
    Hatsan bt 65 Elite 5,5 - 3*12-44 Dürbün

"Hükümetler gelir , İnsanlar ve kanunlar değişir , değişmeyen tek kanun Allahın kanunlarıdır."

• önce balon sonra su testini deneyeceğim olmadı hatsan servise göndereceğim :) zaten tüfeği ikinci el aldığım kişi tüfeğin güç ayarları ile oynamış ve en son ayarda açık dedi bana yani 300 metreye çok rahat çıkar dedi kendisi uzun menzilli atışlar yapıyormuş ama çok fazla hava tüketiyor sanırım servise hava ayarınıda normale getirtmem gerekecek kararsız kaldım doğrusu ....çok teşekkür ederim yardımlarınız için..