hatsan satış sonrası desteği

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşıma ait torpedo 155 kundağını temizlik amaçlı söktük ve toplarken kendi hatamızdan dolayı kundağı kırdık.
    hatsan ile görüşmemiz sonucunda kargo ile göndermemizi istediler, tüfek yeni kundak ve full bakımlı geri geldi.
    hatsan satış sonrası desteği için teşekkürler.

Artemis süper poze 71 cm tek tetik enjektör

Hatsan AT44 S 10

• Hatsan' ın desteğini herkes çok övüyor. Hatsan almamdaki en büyük etken buydu.

peki benim geçen bakım için gönderdiğim tüfeği hiçbişey yapmadan geri göndermelerine ne demeli bence öyle aman aman bir servis desteği yok boşu boşuna tüfek gitti geldi arada benim bisürü uğraştığımda cabası

Hatsan Mod 85 Sniper Vortex
    Optima 3-9x44E

• peki benim geçen bakım için gönderdiğim tüfeği hiçbişey yapmadan geri göndermelerine ne demeli bence öyle aman aman bir servis desteği yok boşu boşuna tüfek gitti geldi arada benim bisürü uğraştığımda cabası

Kötü yorum yapana pek rastlamadım doğrusu. Bilemedim arayıp görüştünüz mü ?

• peki benim geçen bakım için gönderdiğim tüfeği hiçbişey yapmadan geri göndermelerine ne demeli bence öyle aman aman bir servis desteği yok boşu boşuna tüfek gitti geldi arada benim bisürü uğraştığımda cabası

Kötü yorum yapana pek rastlamadım doğrusu. Bilemedim arayıp görüştünüz mü ?

yoğunluktan olabilir, kutu yada paket içerisine not koyulmasını istiyorlar.
    kötü yorum nadir. hatsandan pcp alamayı düşünüyorum.
    satış sonrası ve yerli olmasıda büyük etken benin için

Artemis süper poze 71 cm tek tetik enjektör

Hatsan AT44 S 10

• benzer bir olay geçen ay benim başıma geldi galatian tüfeğimi gönderdim geri geldiğinde içinden çıkan bakım kağıdında yazan ifade aynen şöyle;
    tüfeğin şarjör çevirme sacı değişti genel bakım yapıldı 30mt atış yapıldı.
    peki sıkıntı ne?
    tüfekle boş atış yaptım namludan fıst diye bir ses geliyor güç sıfır aradım olurmu biz 30 mt atış yaptık sorun yoktu dediler namluyu söktüm tüfeğin namlusunun içinden pul gibi bir şey çıktı namluyu tamamen tıkamış acaba nasıl atış:) yapmışlar 30 mt merak ettim.
    bence işleri arttıkça servis kalitesi düşüyor

• Kötü yorum yapana pek rastlamadım doğrusu. Bilemedim arayıp görüştünüz mü ?

yoğunluktan olabilir, kutu yada paket içerisine not koyulmasını istiyorlar.
    kötü yorum nadir. hatsandan pcp alamayı düşünüyorum.
    satış sonrası ve yerli olmasıda büyük etken benin için

burada yazdım hepsini

Hatsan Mod 85 Sniper Vortex ve Başıma Gelenler

Hatsan Mod 85 Sniper Vortex
    Optima 3-9x44E

• Ben Mod 125'in kundağını sökerken namlunun kırıldığı yerden yamultmuştum kundağı, sonrasında da zamanla unuttum bakım zamanı geldiğinde gönderdim ve beni aramışlardı kundağınızda eğiklik var onuda değiştiriyoruz haberiniz olsun diye..Benim hatamdı ve tamamen ücretsiz değiştirdiler.Bunun dışında bakımdan sonra aynı arızayla dönmüştü tüfeğim aradığımda özür dileyip karşı ödemeli gönderin en kısa zamanda halledelim demişlerdi....Yanlış anlaşılmasını istemem amacım Hatsanı yerlere göklere sığdıramamak yada reklam etmek değil ancak bence Hatsan tüfeğini kullananlara müşteri gözüyle bakmıyor kesinlikle daha çok eş dost akraba gözüyle bakıyor..2 yıldır kargo masrafı ve vortex değişimi dışında ücret ödediğimi hatırlamıyorum.Tabi şunuda kabul etmek lazım üretilen tüfekler sık sık arıza çıkarıyor ancak bence bu arızaları göz ardı ettirebilecek bi servise sahip.. Hazır fırsatını bulmuşken bende Hatsana teşekkür etmek istiyorum :)

- Hatsan Nova Compact 5.5mm - Vector Optics Sentinel 10-40x50

- Hatsan Mod 125 Vortex 5.5mm- Hawke 3-9x40AO

- Zoraki HP-01 Ultra 4.5mm - Bsa 8-32x40AO

- Ruger P85 9mm
    - Tariq 951 9mm
    - Umarex Smith Wesson Combat
    - Ekol Voltran ASI -Full Automatic-
    - Canas Magnum 9mm -Full Automatic-

'' Silahının dolu veya boş olması değil, arkasındakinin akıl dolu bir insan olmasıdır asıl önemli olan.''

• Kaç tane tüfeğimi bizzat kurcalayarak arızalandırıp toplamaya bile tenezzül etmeyip bir torbaya doluşturup gönderdim sağolsunlar SIFIRLAYIP geri gönderdiler . özellikle büyük yazdım . çünkü gerçekten tüfekler sıfır gelmişti nerdeyse ve doğru düzgün para bile almamıslardı. Servis için ılımlı bir lisanla baş vurulursa yapmayacakları şey yok . birazda dönemsel zaman sıkıntıları olabiliyor. Bence servisi gayet olumlu çalışıyor. Ufak tefek aksaklıkları belirtip baştan dialoga geçin bence

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

• HATSANA AT 44 FT tüfeğimi Değişik peletlerde kullanmak amacı ile uygun güç ayarına getirilmesi ve bir takım bakımları yapmak üzere gönderdim. Servis konusunda en beğendğim yönü telefonlarda fazla bekleme sorunu olmaması ve sonuçta bakım servisi ile bir şekilde konuşabiliyor ve sorununuzu anlatabiliyor olmanız. Yine tüfekte belirlemiş olduğum güç ayarlarına ve istediğim hıza regülatörü getirmeleri chorono sonuçlarını çıktı olarak göndermeleri memnun ediciydi. Tüfekde ayarların isteğim doğrultusunda yapılması için 3 defa kendi orjial kutusunda gitti ve geldi. Kutunun itina ile tekrar gönderilmesi. Ve tüfek ayarlarının sonunda kabul edilebilir seviyede getirmeleri HATSANIN bakım desteğinin forumda konuşulan kadar iyi olduğunu tecrübeylede anlamış oldum.

AT44 FT 0.177 +TAC Vector Optics Sentinel 10-40x50
    Hawke Sidewinder 8-32×56 20x ½ Mil Dot
    BSA 8-32×44
    Zoraki HP 01 Ultara 0.177 + Red Dot + Wragner Moderatör+ Zoraki Dipcik
    Beretta Elitte II 4,5 + Red Dot Laser Sight
    Bushnell 10x25 Rangefinder
    Seben kamera aparatı
    The Beta Shooting Chrony
    iNTERSPiRO 6lt 300 bar Scuba Tüp

Optima 3x12-44 AOE
    Sniper 4x32 Compact Işıklı (MilDot)
    Stoeger X20 Suppressor 0.177
    Stoeger 4x32 Compact Işıklı
    Hatsan PCP Pompa

Tekparça Ayak

https://www.youtube.com/channel/UC1k_dMslFEFRSxrrc7R7NCw

• Bende birkaç defa tüfeklerimi Hatsana gönderdim,gayet ilgililer.

.
    . ;keyfs;
    Webley Raider single shot 5.5(lw namlu)-Dowling&Rowe 8-40x44

Webley tomahawk 4.5-Bushnell 3-9x40

Winchester 1300 DEFENDER SYNTETIC Pompalı

Yavuz 16 Regard M.C 9mm

• Gerek havalı gerekse av tüfeği satış sonrası servis hizmetinde Hatsan sayılı firmalar arasındadır. Çok iyi biliyorum ki hatsan elinden gelen en kısa sürede onarıma ve çözüm yoluna giden gerekirse (av tüfeği için konuşuyorum) sıfırı ile değiştiren yegane firmadır.

16